Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Магична цифра: од 10 милиона

    sigpic

    Comment


    • A na pocetku godine imao 20milki,a sada vec 10.miliona ima ove godine,zaradio je ove godine pola para sto je zaradio u cijloj profesionalnoj karijeri do ove godine,i jos nije kraj za ovu godinu.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • "Izmuchi" se Novak po raznim Show-ovima..
        Sa malklo izgubljenim glasom, ali i sa jednom odevnom kombinacijom.. Nema se vremena.. Trebala je tu Jelena da odigra ulogu "presvlakaca"..

        Comment


        • Ne znam je li bilo,ali dobra fora

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Borderka View Post
            To je ono zbog čega nosi na licu osmeh dok pleše na ivici poraza uz 5:3 za Federera i čime sludjuje i zbunjuje komentatore ES-a ( zašto se smeje?! kako može sada da se smeje?!)
            Komentatori ES, kada prenose meceve Lukasa Lacka, redovno konstatuju kako je to najsrecniji covjek kog su gledali. Koliko covjek moze biti glup pa da to konstatuje?! ... I sad cak Novakove fotke kruze kako se "smije", a ne kruze fotke gdje mu je izraz lica gdje se jasno vidi da mu je knedla u grlu... Ne znam tacno zasto Novak pravi onakve grimase kad riternira. On to najbolje zna. Mozda je povezano i s tim sto "ckilji", prilagodjava vid, koncentrise se... On to radi stalno i nije bas smijeh u pitanju... Ja to znam, jer se ja cesto smijem kad cekam servis protivnika. I to ono bas kez. I ne znam kad sam zadnji put pobijedio nekog. Jer za pobjede je potrebniji bijes od srece...

            Comment


            • kako je Jelena lijepa....prelijepa!!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment




              • Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Vala izlizano vise!

                  Comment


                  • Vladane,

                    Grijesis. Mats, ili Rid svejedno, su uvijek uz sampiona.

                    I on i Mekinroe su samo vide ono ocigledno – Federer je jak kao u najboljim danima i uglavnom gubi od Novaka, Nadal je jaci nego ikad, to je mec sa Marijem potvrdio, uvjerljivo je broj 2 i nema ideje sto da radi protiv Novaka. A Federer i Nadal su u konkurenciji za titulu najboljeg igraca svih vremena. Mekinro se najvise pamti po 1984. Novak ima slicnu sezonu.

                    Samo se jedno iz toga moze zakljuciti – ako Novak nastavi i priblizno ovako bice medju najvecim sampionima, mozda i najveci, svih vremena. Mats i Mekinro se samo pozicioniraju za to.

                    Comment


                    • Mats da, ali McEnroe obozava Noleta, jer su toliko slicni, temperamentni ali vrlo korektni i vrlo fer sportisti... McEnroe je i ranije podrzavao Noleta, a ove godine on je jedini koji od starta govori da ovo nije isti Nole kog smo videli ranije, od svih strucnjaka... Nije se on dzabe tek tako ponudio da vezba sa Noletom pred mec sa Fedom na RGu, i on je agresivan koa i Fed, samo to je vise bio cin podrske, nego neka realna priprema, s obzirom na Johnove godine... Sem toga, draza je (cini mi se da je on) skoro ostavio klip iz 2009. kad se J-Mac i Nole sprdaju na USO...

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Vladane,

                        Grijesis. Mats, ili Rid svejedno, su uvijek uz sampiona.

                        I on i Mekinroe su samo vide ono ocigledno – Federer je jak kao u najboljim danima i uglavnom gubi od Novaka, Nadal je jaci nego ikad, to je mec sa Marijem potvrdio, uvjerljivo je broj 2 i nema ideje sto da radi protiv Novaka. A Federer i Nadal su u konkurenciji za titulu najboljeg igraca svih vremena. Mekinro se najvise pamti po 1984. Novak ima slicnu sezonu.

                        Samo se jedno iz toga moze zakljuciti – ako Novak nastavi i priblizno ovako bice medju najvecim sampionima, mozda i najveci, svih vremena. Mats i Mekinro se samo pozicioniraju za to.
                        Aha, cak i igra bolje nego 2004 - 2007. To Rodzer, care !!!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Да ли ће нешто од овага да прескочи?

                          Last edited by Žika; 14-09-11, 18:47.
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X