Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj mec me podsetio na one meceve ranije, neizvesne, napete a Nole pobedi-onako bas slatka pobeda-pa puno srce bude
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Nasla osnovnu w/ue , hvala na ljubaznosti



      Bila sam uverena da je Novak imao vise gresaka od ovih 34..
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Delpo je baš lupao sa oba krila a na kraju Novak 4 vinera više. F e n o m e n a l n o.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Novak je "gladan" to me raduje, medjutim i dalje tvrdim da ne treba da se ovoliko krlja u Rimu.
          Ziva istina. Pogotovo taj potencijalni sudar sa Rafom u finalu vec sada u Rimu, to bi moglo da bude pogubno za obojicu na ovakvom terenu. Da cijeli tur slavi sto se dvojica najjacih samoubise.

          Comment


          • Ja se iznenadila kod broja vinera kad sam videla na kraju, iz fh 23 [emoji4]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Ziva istina. Pogotovo taj potencijalni sudar sa Rafom u finalu vec sada u Rimu, to bi moglo da bude pogubno za obojicu na ovakvom terenu. Da cijeli tur slavi sto se dvojica najjacih samoubise.
              Obecao, bez prognoze, a?
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Ma sutra kisa ceo dan, ko zna da li ce i da igraju i sta ce biti protiv Dijega, a tu je i Cici...polako, videcemo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Ziva istina. Pogotovo taj potencijalni sudar sa Rafom u finalu vec sada u Rimu, to bi moglo da bude pogubno za obojicu na ovakvom terenu. Da cijeli tur slavi sto se dvojica najjacih samoubise.
                  Da ni meni se to ne svidja, sad je bila idealna šansa da Nole utekne ovako moramo da navijamo za Tsitsipase i Svarcmane..

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ma sutra kisa ceo dan, ko zna da li ce i da igraju i sta ce biti protiv Dijega, a tu je i Cici...polako, videcemo.
                    Stvarno prognoza da ce sutra kisa ceo dan?
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Da, tako pricaju za ceo vikend zapravo
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nek pada onda.

                        Laku noc svima
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Odmorice Nole sutra,kisa cijeli dan.Nema nista od tenisa

                          Comment


                          • El loco

                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Potpuno lud meč. Obojica sjajni. DelPo odigrao brutalno, imao meč loptu i nakon svega nije uspeo - nije mogao oka sklopiti sasvim sigurno.
                              Novak je spreman za istoriju na RG!

                              Comment


                              • Novak pokazao mentalnu snagu i m*da jer treba ono izvesti na meč lopti za rivala.
                                Stvarno fantastičan tenis u sitne sate. Šteta što obojica ne mogu u polufinale.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X