Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    I on "Tri šešira" u Skadarliji

    A sada pređemo na ozbiljne teme



    Ako do tog meča dođe...a ne verujem...Novak je u boljoj poziciji-zdrav je,zna gde je grešio...Prošle godine je izgubi obaš ovde ,u tesnom meču samo mesec i po posle operacije...mada ja mislim da će Nika Kolšrajber da reši noćas.
    Kad me teraš... i kiflice što moja mama mesi 😎.



    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Sve je mirisalo na reprizu meca od pre 3 godine, ali ovaj put brejk u poslednjem trenutku (i to kakav), pa jos i ono brljanje u TB, za malo stresa posle duge pauze. Drugi set laganica, resen vec na startu. Odlicno je ovo ispalo, fino je osetio teren i igru, oznojio se posteno, ali nije morao da zapinje, dobio i "lakseg" rivala u narednoj rundi, gledao ga idol, sve u svemu lep dan
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Marija zapravo pogodila, plašili se Nika a Nika rešio Fića.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja takođe nisam bio srećan što mu Nik dolazi u ranoj fazi, dok još ne uhvati zalet ali 'fala Fići što nas rešio muka/problema.
            Ko zna šta je Nik spreman učiniti kada mu je dan, kada mu se tenis igra. A verujem da bi baš protiv Novaka bio taj dan, trenutak.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nik ima opasan potencijal ali šta vredi kada on nikako da savlada svoje unutrašnje demone.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Đokonjini nocas ili bolje reci u zoru protiv Bopane i ...Sapovalova. Zanimljiv duo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo je prelep poen

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Vidi se da je Novak malo zardjao posle visenedeljne pauze od tenisa ali najvazniji cilj ove godine je RG. Sve ove MS treba gledati kao pripremu za to. Forma ce doci sama po sebi samo treba raditi na kondiciji.

                      Comment


                      • Svašta
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Mislim da ce masterse na sljaci ozbiljnije svatiti,tj ici na titulu,ovo ne vredi komentarisati,em malo pao u formi,em neuigran,em mu je Iw poslednja rupa na svirali,em je stvarno dosadno da svaki turnir osvoji,em je Koli bio odlican,em je peklo sunce,sve su to razlozi danasnjeg poraza

                          Mozda u Miamiju bude bolje,a mozda i ne,opet manje bitno,Novakova prava sezona se nastavlja u Mc

                          Ne bi ni voleo da mu je u Iw pik forme,predaleko od slema,plus nije ista podloga,ova 2 turnira bi ja mislim Novak najradije preskocio do kraja karijere,mastersi ko mastersi mu nista ne znace,a opet nikakva priprema za slem nije,a zalihu bodova ima i vise nego dovoljnu,nije lako ni naci motiv,posebno sto znamo da Novakova igra mnogo zavisi od njrgove motivisanosti

                          Comment


                          • Za ovaj deo karijere totalno nebitan turnir, ok nije morao bas da izgubi danas, ali boze moj, poklopilo se sve da se ne da, a glavno tek dolazi kada se preseli cirkus u Evropu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Realno sta drugo ocekivati nakon tolike pauze.
                              Veca - duza mu bila ova pauza od medjusezonske.
                              Ne moze se tek tako ne igrati tenis.
                              Iskreno i ne mora i jos iskrenije ocekijem u Majamiju mnogo vise od njega upravo zbog IW i nekoliko singl i dubl meceva koji ce mu sluziti za pripremu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ipak nece da im ode sa turnira.. Uz par briliantnih poena Fabia, dobio dubl mec ..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X