Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opa javili se rodoljubi tu i tamo,da brane zemlju svoju od nas koji je "pljujemo", divni neki ljudi koje istina stvarno dira.A ima i admindiktatora.... sloboda govora je stvarno cudo .Zivi vi meni bili i ko ne kapira da za prosecnog srbina,tj. bilo kakav prosek treba i najveca i najmanja vrednost.Ne znam sta da kazem,ja nisam zavrsio fakultet,i ne pronalazim se u prosecnom Srbinu.Niti smatram da je bilo sta u postu pljuvanje po svakom stanovniku ove zemlje.Uostalom nigde ne pise "ja pljujem po svakom stanovniku ove zemlje". neko je ovde

    Comment


    • Originally posted by dovla82 View Post
      Opa javili se rodoljubi tu i tamo,da brane zemlju svoju od nas koji je "pljujemo", divni neki ljudi koje istina stvarno dira.A ima i admindiktatora.... sloboda govora je stvarno cudo .Zivi vi meni bili i ko ne kapira da za prosecnog srbina,tj. bilo kakav prosek treba i najveca i najmanja vrednost.Ne znam sta da kazem,ja nisam zavrsio fakultet,i ne pronalazim se u prosecnom Srbinu.Niti smatram da je bilo sta u postu pljuvanje po svakom stanovniku ove zemlje.Uostalom nigde ne pise "ja pljujem po svakom stanovniku ove zemlje". neko je ovde
      Da li ti je obrisan ili editovan post?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        onda bolduj deo sa kojim se slazes, ako se vec ne slazes sa celim postom
        Ovo mi se ucinilo kao...? Mozda samo.

        Comment


        • Originally posted by dovla82 View Post
          Ovo mi se ucinilo kao...? Mozda samo.
          Da li je TVOJ post editovan ili obrisan?
          A i procitaj malo bolje sta je Miljan rekao, to je bila cista sugestija da ne bi i dalje dolazilo do nesporazuma. I nema nikakve veze sa tim sto sam ja administrator, to bih mu rekla i da mi ispod nicka pise baby member.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • baby member
            Opet spamujete ovde....
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              baby member
              Opet spamujete ovde....
              Upravu si Olja
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Kako bre odlican post, ovo je pljuvanje po svakom stanovniku ove zemlje, post je ocajan
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Da li je TVOJ post editovan ili obrisan?
                A i procitaj malo bolje sta je Miljan rekao, to je bila cista sugestija da ne bi i dalje dolazilo do nesporazuma. I nema nikakve veze sa tim sto sam ja administrator, to bih mu rekla i da mi ispod nicka pise baby member.
                Ok,ok... take it easy..kao sto rekoh izgleda ne razumem.Peace.

                Comment


                • Al dobro ljudi jel moramo uvek voditi raspravu o tome da li je Novak Djokovic veci Srbin od mene, Bojane ili nekog drugog, vec je bilo rasprave oko toga pre 2 meseca.....
                  On je mnogo doneo Srbiji....
                  Ali posmatrajmo to sa strane npr matematicara koji osvajaju uvek prva mesta na svim takmicenjima na kojima se pojave, da li su i oni veci Srbi od prosecnog srbina, a uostalom sta se smatra pod terminom "prosecan" a sta pod terminom "veci " srbin?
                  Bezvezna je ova rasprava pogotovo u Novakovoj temi...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by dovla82 View Post
                    Opa javili se rodoljubi tu i tamo,da brane zemlju svoju od nas koji je "pljujemo", divni neki ljudi koje istina stvarno dira.A ima i admindiktatora.... sloboda govora je stvarno cudo .Zivi vi meni bili i ko ne kapira da za prosecnog srbina,tj. bilo kakav prosek treba i najveca i najmanja vrednost.Ne znam sta da kazem,ja nisam zavrsio fakultet,i ne pronalazim se u prosecnom Srbinu.Niti smatram da je bilo sta u postu pljuvanje po svakom stanovniku ove zemlje.Uostalom nigde ne pise "ja pljujem po svakom stanovniku ove zemlje". neko je ovde
                    da malo ne paranoišeš, ko je spominjao pljuvanje zemlje?

                    ja sam napisala da sam pročitala srednji deo posta i da je glupost, valjda imam pravo na to, sloboda govora i te stvari

                    kapiramo mi odlično kako se računa prosek, pa tim pre kažem da je ovo glupost. npr. on ima tačne podatke koliko Srba ne priča sa svojim bratom?

                    što se mene tiče i ovo je bilo dovoljno:
                    Prosečan Srbin: ima 39,4 godini
                    Prosecan Srbin: video Trst (za starije) ili Lloret de Mar (za mlađe)

                    zar nije napisao da ima 39,4 godine? kako onda za starije i za mlađe?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ooooo gde ode ovo sve....
                      Opet.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • ja sam napisala da sam pročitala srednji deo posta i da je glupost, valjda imam pravo na to, sloboda govora i te stvari

                        kapiramo mi odlično kako se računa prosek, pa tim pre kažem da je ovo glupost. npr. on ima tačne podatke koliko Srba ne priča sa svojim bratom?

                        što se mene tiče i ovo je bilo dovoljno:
                        Prosečan Srbin: ima 39,4 godini
                        Prosecan Srbin: video Trst (za starije) ili Lloret de Mar (za mlađe)

                        zar nije napisao da ima 39,4 godine? kako onda za starije i za mlađe?[/QUOTE]
                        Nisam ja spomenuo pljuvanje to valjda mozes da vidis. Da li su ostali shvatili ovo kao zajebanciju kao i ja?? Izgleda ne!!! Ne zelim da se raspravljam oko ovakvih tema. I jos jednom kazem PEACE ljudi.

                        Comment


                        • Prosečan Srbin: video Trst (za starije) ili Lloret de Mar (za mlađe)
                          carski

                          Comment


                          • Nole na treningu

                            Last edited by miloolja; 06-08-11, 10:37.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment










                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kad Novak igra prvi mec?

                                Comment

                                Working...
                                X