Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NI

    Ocigledno je da kladionica nema veze sa pravim stanjem stvari, posto je ovo bilo sanse a pobedu 80% - 20%. Pre meca, a ne posle. Ne znam kako su uopste dosli do 54 46.

    Licno sam ocekivao 3-1. Bez ikakvog prava je Rod Lejver izjavio da naginje ka pobedi Nadala. Nije imao pravo to da izjavi na turniru gde je Novak neporazen u finalima i gde ima 6 titula a pritom je i broj 1 na listi. Ucinili su medvedju uslugu Rafi.

    @Jokeru, rekao sam ti da treba da imas poverenja u Noleta

    Cini mi se da su malo iz Rafinog tabora potcenili Novaka. Previse smelo je stajao na prvi Novakov servis, vrlo blizu osnovne linije. Kada je video da ne ide i da Novak brutalno servira onda je otisao daleko pozadi da proba da vrati sto vise lopti i da dobije u razmenama, da privuce Novakovu nervozu i da proba to da iskoristi ako Novak krene slabije da servira. Cak i kad je Nadal dobijao ciste udarce, promasivao ih je jer Novak sve pokriva i vrlo dobro vraca udarce. Koliko god da je Rafa napao Novakov forhend ili bekhend Novak je to vracao maltene u koji god deo terena da je zeleo.

    Ona Novakova dijagonala iz BH sa onoliko spina, mislio sam da ide debelo u auto a ono sletelo u polje. Ono nisam video nikad u zivotu.

    Ostaje mi enigma zasto se Rafa onoliko unervozio na pocetku i to je potrajalo dosta dugo. Imao je i srece sto Novak ume da bude jos brutalniji u razmenama i mogao je spanac i gore da prodje danas ali onda to ne bi bilo fer prema publici.

    I najlepsa scena finala mi je sto u Rafinom boxu par puta su bili kadrovi, ljudi nisu znali sta ih je snaslo...

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Joker

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            @NI

            Ocigledno je da kladionica nema veze sa pravim stanjem stvari, posto je ovo bilo sanse a pobedu 80% - 20%. Pre meca, a ne posle. Ne znam kako su uopste dosli do 54 46.

            Licno sam ocekivao 3-1. Bez ikakvog prava je Rod Lejver izjavio da naginje ka pobedi Nadala. Nije imao pravo to da izjavi na turniru gde je Novak neporazen u finalima i gde ima 6 titula a pritom je i broj 1 na listi. Ucinili su medvedju uslugu Rafi.
            Kladionice su odraz ukupne pameti. Ponekad grubo pogrijese. Pogrijesile su danas, pogrijesile su u finalu RG 2015.

            Zasto je ukupna pamet toliko pogrijesila? Malo je bilo i samozavaravanja, malo je bilo zelej da se ne istrcava...

            Navratilova voli Novaka ali je prije meca rekla: "Izjedaneceno, ali dajem malo vecu prednost Nadalu jer je igrao tako ofanzivno na ovom turniru."

            Pominjani Kesh je reako neposredo prije meca da je malo promijenio misljenje i daje prednost Novak jer je vidio njihov skor na hardu u zadnji 7 meceva. Prije toga je stalno ponavljao da je Rafa pobijedio Novaka na USO 2013. jer ga je takticki iznenadio. Promicalo mu je da se ponesto desilo iza tog USO-a.

            Ipak, prije meca je rekao sljedece: "Publika ce biti za Nadala jer oni misle da je Novak favorit." Da li je on, preko publike, rekao ono sto je mislio ali je bilo jako nepopularno za reci.

            Comment


            • Originally posted by Bokimajsta View Post
              Kaze ljudina why not again jocker slem smile

              Spoiler


              Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk
              Dobre ti garnisle.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Dobre ti garnisle.
                Da improvizacija

                Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                Comment


                • Nadal je dosao na impresivan nacin u finale bez izgubljenog seta a onda u finalu nije napravio nijedan brejk. Mislim da mu se to nikada nije desilo u finalima GS. Nestvarna igra Novaka.

                  Comment


                  • Povećava se razlikamože li do nove najveće.

                    Comment


                    • Meni je nestvarno da je Zverev 3ci igrač sveta ali da je Novak učinio taj ranking sistem skoro pa nebitnim. Msm da ne zvučim previše arogantno ali tako je.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Meni je nestvarno da je Zverev 3ci igrač sveta ali da je Novak učinio taj ranking sistem skoro pa nebitnim. Msm da ne zvučim previše arogantno ali tako je.
                        Zasto ti je nestvarno?
                        Momak razvaljuje na mastersima, i tu se skupljaju poeni.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Odlican intervju.

                              Novak je rekao da nije igrao nablje sto moze u polifinalu Uimbldona. To je tacno, zato je mec bio onako izjedanacen. Druga je stvar, sto je Rafa, jednom kad je mec postao izjednacen, bio blizi pobjedi. Novak je vjerovatno razmisljao ovako: "Podloga mi odgovara vise nego u Uimbldonu a mogu da igram bolje nego tamo, danas bi mora biti moj da." To je davalo samolpuzdanje.

                              I Nadalov intervju je odlican.

                              https://www.youtube.com/watch?v=3s4-VO1Xq7g
                              Last edited by NI; 27-01-19, 14:08.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Odlican intervju.

                                Novak je rekao da nije igrao nablje sto moze u polifinalu Uimbldona. To je tacno, zato je mec bio onako izjedanacen. Druga je stvar, sto je Rafa, jednom kad je mec postao izjednacen, bio blizi pobjedi. Novak je vjerovatno razmisljao ovako: "Podloga mi odgovara vise nego u Uimbldonu a mogu da igram bolje nego tamo, danas bi mora biti moj da." To je davalo samolpuzdanje.

                                I Nadalov intervju je odlican.

                                https://www.youtube.com/watch?v=3s4-VO1Xq7g

                                sta je tacno odlicno u Rafinom intervjuu posto covek ne zna engleski. Maltene mi je bilo tesko da slusam 15 min da prica.

                                Comment

                                Working...
                                X