Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Bravo za Noleta,savrsena partija.
    Cestitam svim njegovim navijacima.
    Hvala Ivane tebrex.Uvek korektan, nikad ne zakažeš. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • da li je on upravo dobio nadala i na rg-u?

      Comment


      • Originally posted by radostan dan View Post
        da li je on upravo dobio nadala i na rg-u?
        Ako mu na RG-u ne spakuju najtezi moguci zrijeb, nek Rafa drzi gaće.

        Comment




        • Last edited by torpedo; 27-01-19, 11:25.

          Comment


          • Što se menew tiče, Novak ima još samo jedan zadatak u karijeri, da osvoji sledeći RG. Time bi još jednom povezao sva četri GSa i postao jedini koji je sva četri osvojio minimum dva puta. Niti će Fedex ikada opet osvojiti RG, a ovo je bila Rafina poslednja šansa za AO.
            Ako to uradi, za mene je najveći ikada bez diskusije. Tih par GS titula na Federerovoj strani mi ništa neće značiti jer uvek pored broja titula uzimam u obzir i kada i protiv koga su osvojene.
            Idemo, Nole, do istorije.

            Comment


            • Dobra i lepa Matsova analiza



              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da se zna čije je dvorište AO
                Prst je na prekidaču, još korak i pada gašenje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Dobra i lepa Matsova analiza
                  Ne svidja mi se sto je rekao da ce uzeti jos najmanje 2 gs-a ove godine.

                  Comment


                  • Brutalno
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Uh kakav je ovo nivo bio, 2 sata nestvarnog tenisa. Ne mogu da verujem, sve mislim mora da dodje i onih 5 minuta, ali ne, masina bre! 12 gemova izgubio u polufinalu i finalu, neverovatno. Bravo, bravo
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • https://twitter.com/protennisfan/sta...725967875?s=19

                        Comment


                        • Ali jos jednom moram da pomenem Marjana Vajdu...ne znam sta mu covek radi ali spomenik je zasluzio za zivota...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Meni je stvarno nestvarno, poput najlepšeg sna, nivo tenisa koji je najpoznatiji Srbin demonstrirao teniskoj planeti.
                            Sam Rafa još nije shvatio šta ga jutros snašlo. Ko je ustvari čovek preko puta njega.
                            Tek mi fascinantno koliko mentalno Novak beži španskom teniseru. Imam utisak da je Rafa posle 1-2 gema istakao belu zastavicu u znak predaje.
                            Ni najpedantniji statističari neće pronaći podatak kada je Rafa Nadal na GS takmičenjima samo jedanput imao šansu za brejk rivala. Mislim da se to nikada nije desilo.
                            Raduj se Srbijo jer imaš vanzemaljca, mašinu, zver koji melje sve pred sobom.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • sad mi pade na pamet...
                              kako se samo la kosti isplatilo kockanje sa đokovićem, jbt.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ne svidja mi se sto je rekao da ce uzeti jos najmanje 2 gs-a ove godine.
                                Pa dobro, pre toga je rekao da jedva ceka maj i RG, malo se ogradio sa dva koja mu eto sigurno prepisuje, naravno na ovom nivou.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X