Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh sad poludeo. To je neki celendz na tw kako sam izgledao-la pre 10 god, kako sada.
    Smesno mi je sta je odabrao...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
      A pretpostavio sam kad videh da je Bolt prosao da ce mu uvaliti kosku i dnevni termin, jos kad videh da ona Birel igra protiv Kerber nocni mec... Steta sto ne bude kao juce kisa, pa da zatvore krov. S pozitivne strane, mogu da gledam mec pa na spavanje, umesto da se budim u sred noci
      Zar nije jasno da je mec u to doba zbog vas Knadjana?

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        A kad da ti odgovorim?
        Thiem je zajebao celu stvar. Pouille - Thiem mi bas deluje kao mec za dnevni termin
        Ako ne odmah nakon posta ili makar pre nego sto order of play izadje - onda nikad. Jer posle bitke je najlakse biti general.

        Najrealnije je bilo da igra nocu. Ali organizatorima su izgleda bitniji njihovi underdogovi nego svetski broj jedan. Tako nesto se svakako moglo predpostaviti, medjutim, nadao sam se, da usled nedostatka adekvatnih duela koji mogu da privuku veliku paznju publike ipak Novakove meceve ostave za najekskluzivnije termine. Opet, organizatorima to kao da nije bitno. Neka Djokovic - Sapovalov cepaju u dnevnom terminu bitno je da njihovi: Bolt i onaj drugi mali kako se ono zvase??? POPIC rokaju nocu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pa zar Indigo nije rekao jos onda da sumnja da mu nece dati dnevni termin, kao i mi ostali?
          Nebitno, dali i to je to.
          Ja sam strepela da ce dobiti u kasnijoj fazi, ali nece valjda sada posle ovog.
          Jedino od cega ovde zazirem je njihov prvi medjusobni mec.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Zar nije jasno da je mec u to doba zbog vas Knadjana?
            Ma sumnjam da ovde placaju za TV prava toliko da mogu da biraju kada ce igrati kanadski igraci, ali nemam nista protiv ako je tako, ne ustaje mi su u subotu u pola noci .

            Nadajmo se ako Novak prodje u sledece kolo ide u vecernji termin, a mec Zverev - Raonic u dnevni termin zbog Kanade .
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Po danu su brzi uslovi nego u vecernjem terminu (sem ako je krov navucen). Shapovalov igra super agresivno.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Pa i Roger, Rafa, Zverev i Raonic su igrali u dnevnom terminu, sada ce i Novak, ne znam cemu drame. Ocigledno imaju neki recept da svi makar jednom odigraju u dnevnom terminu, nesto slicno kao RG i Suzane Lenglen stadion.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Uhhh, koliko sam se nervirao (mozda i sto sam hteo sto pre u krevet ). Ne bih o losem, videli smo sve, dovoljno da budemo zabrinuti pred naredni mec. Odlicno je odreagovao u cetvrtom setu, u drugom drzao servis bez problema i u poslednjem gemu podigao igru i napravio brejk za set. Ovom pobedom je mislim i potvrdio broj 1 nakon AO. Nadam se da je ovo bio prelomni mec, kao onaj sa Simonom pre 3 godine, i da sada krece visi nivo. Za Medvedeva ce mu itekako trebati.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Ne znam za vas ali po meni igra kilava. Do 4:1 u trećem setu Novak nije radio bog zna šta. Većinu poena je uzimao na greške Denisa. Bez potrebe za nekim visokim ritmom.
                    Nakon toga raspad.
                    Bojim se da nema igru za titulu ovde a to mi je jedino bitno. Verujem i njemu, pa je zato bio ovoliko nervozan.
                    Sledi sličan meč sa još boljim protivnikom. Žao mi je što ne igra sa nekim pimplerom, verujem da bi sa takvim protivnikom podigao svoju igru.

                    Comment


                    • Problem je kada je protivnik ovako los i mnogo gresi sto Novak tada ne moze da udje u neki ritam, protiv Medvedeva ce biti drugacije.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Treba znati odakle poceti.

                        Sto se mene tice i nakon vidjenih igara u prva tri kola, Novak Djokovic nije prvi favorit za osvajanje turnira. Bar ne u ovom trenutku. Ovo sto je on danas odigrao je ispod svakog nivoa i uvreda je za nekoga ko je mozda prevalio veliki put da dodje u Australiju da pogleda mozda samo taj jedan mec.

                        Zatim, vidi se iz aviona rupa u vidu licnosti Borisa Bekera u timu. Za ovakvu igru Novak je zasluzio ozbiljno ribanje od strane trenera. Nadam se da Vajda nije bio tu za ovaj kratki intervju jer se spremao da mu ocita bukvicu.

                        Trece, ili koje god po redu, ali potpuno nejasno, cime je Sapovalov zasluzio toliki respekt od strane Novaka Djokovica. Govorim o igri u prva dva seta. Ocigledno da je takva prica po medijima uzela maha da su oni buduca generacija, mnogo talentovani, vredni itd. Ocekivao sam od Novaka u 3 seta, bez pustanja gasa, igru iz 4.seta (6-0), kako bi im pokazao gde im je mesto. Nesto slicno onome sto je Nadal uradio De Minoru.

                        A Sapovalov, blago receno, nema dve blage veze sa tenisom. Njegova igra izgleda kao da trenira najvise dve godine, a ne ceo zivot. Sve sto je Novak trebao da radi je da ga drzi u BH i ovaj ce da se samounist, posto Bog Sveti zna koliko je imao neiznudjenih gresaka. Slobodna procena mi je 60.

                        Novak ako misli da osvoji ovaj turnir, mora malo da promeni stav.

                        Comment


                        • Da ne bi završnice 3.seta ovo danas bi se moglo podvesti pod idealno odigrano za ovu fazu turnira.
                          Čudan je i teško objašnhiv bio taj pad na 4-2 u 3. setu ali ne i novina tako da se naviklo. Ipak raduje što može sa lakoćom da podigne igru a zabrinjava jer prelako biva brejknut i to od početka turnira. Malo više fokusa ne bi bilo na odmet kod spasavanja brejk lopti.
                          Inače je meč odlično taktički odrađen (sa izuzetkom već pomenutog kuršlusa). Skauting je odradio svoje i sve što je trebalo je uglavnom i primenjeno.
                          Siguran na servisu, smiren, sa puno promena strana kod relija izbacio je Šapu iz komforne zone, širio mu teren i terao da većinu udaraca izvodi iz trka. Dubokim loptama posebno po bekendu uzimao je Šapi vreme za nameštanje terajući na greške.
                          Za dalje akcenat staviti na maksimalnu koncentraciju sve vreme.
                          Last edited by pecaros; 19-01-19, 07:49.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvukao sam ovo:

                            N. DJOKOVIC - D. SHAPOVALOV
                            5 - Aces - 6
                            4 - Double faults - 5
                            61 % (55/90) - 1st serve in - 56 % (61/108)
                            41/55 (75 %) - Win 1st serve - 43/61 (70 %)
                            22/35 (63 %) - Win 2nd serve - 15/47 (32 % )
                            8/13 (62 %) - Break points won - 3/5 (60 %)
                            9/10 (90 %) - Net points won - 12/24 (50 %)
                            16 - Winners - 21
                            3 - Return winners - 0
                            33 - Unforced errors - 57
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Izvukao sam ovo:
                              Katastrofa, 16 vinera rasporedjeni u 4 seta, pa to je 4 direktna poena po setu u kome u imas u proseku ovog rezultata 9 gemova. To je proslo pored napadacke igre. To je dokaz Novakovog trenutnog raspolozenja u turniru, posto su mu sva tri meca na slicnom nivou. Naravno, nece da iznenadi ako pocne od sledeceg kola da igra mnogo bolje. Ali on igra onako kako se oseca.

                              U prvom i drugom setu, poslednji gemovi su valjali, u trecem do 4-1, i ceo cetvrti set, to i nije neka pamet. Ali treba uzeti u obzir, kooooliko je Sapovalov los (pritom nemam nista protiv njega). Njegov nivo je ispod 50.mesta.

                              Pisao sam i juce, prekjuce i desilo se danas u cetvrtom setu. Novaka mora nesto ili neko da isprovocira, inace on igra ova prva kola na autopilot. Taj autopilot ima dovoljno dobar nivo, to znaci da ne gresi previse. Ipak, pocetak sezone je i nemoguce da su u tri kola Nadal i Federer pokazali vise interesovanja za dobre igre od njega.

                              Comment


                              • Nove lopice slabije izvlace spin, pa mrtve lopte koje je Denis poceo da salje od drugog seta takticki su pocele da daju rezultat, poznato je da Novaku prvave probleme , jer on mora da generise snagu otuda puno neiznudjenih..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X