Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Zaista mislis da mu nijednom nece uvaliti? Cisto sumnjam, moraju ga baciti makar jednom kada bude bilo 30+ stepeni.
    A nemaju sta da stave. Cetvrtina u kojoj je Zverev Sasa je blago receno smesna. Mogu da stave njega i Simona u narednom kolu .... bla. Sta moze jos da bude: Tim - Puj ... Smesno kada se uporedi sa Djokovic - Sapovalov.
    U svakom kolu do samog kraja Novak ima dovoljno atraktivnog protivnika za vecernji termin.
    Dok u Novakovoj cetvrtini imamo mozda nekoliko zanimljivih potencijalnih duela, ali niti jedan nije dovoljno "mocan" da izgura Novaka iz vecernjeg termina. Njegov projektovani zreb nakon Conge i Sapovalova je: Gofan, Nisikori, Zverev ...... sve nocu!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Mislim da mu dnevni termin ne gine u sledećem kolu a možda i u 1/16 finala. Saša će sigurno dobiti jedan noćni na RLA a možda i Stanislav ukoliko prođe Miloša. Ovo su opcije za slučaj da sve igra na RLA.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Mislim da mu dnevni termin ne gine u sledećem kolu a možda i u 1/16 finala. Saša će sigurno dobiti jedan noćni na RLA a možda i Stanislav ukoliko prođe Miloša. Ovo su opcije za slučaj da sve igra na RLA.
        I naravno u ove kombinacije ubaciti Serenu, Venus i Simonu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          I naravno u ove kombinacije ubaciti Serenu, Venus i Simonu.
          Po jedan noćni termin kako na RLA tako i na MC ide nekoj od njih. Dva preostala dobiće muškarci.
          sigpic

          Comment


          • To da, ali pricamo o RLA, ali i sa MC bice sve mnogo lakse
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ako Zverev bude igrao protiv Vavrinke ili Raonica to bi moglo u nocni termin, ne vidim nijedan drugi duel koji bi mogao Novaka da "posalje" u dnevni termin, pod uslovom da Novak dobro gura. Leglo mu je i sto su Australijanci iz njegovog dela poispadali.

              E sad prvo preskociti Congu, zna se da je on igrac inspiracije i trenutka, zato mu treba skresati krila odmah u startu, rani brejk bi dosta olaksao stvari. Gledao sam malo Francuza u Brizbejnu, igrao je u svom stilu, servis i brzi napad, namestanje na forhend. Igrali su mnogo meceva, zna Novak koja je taktika potrebna samo da je jos i sprovede na terenu.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Ma kakav Conga, biće rešen vrlo lako ako ga Novak ne potceni što je malo verovatno.

                Comment


                • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                  Ako Zverev bude igrao protiv Vavrinke ili Raonica to bi moglo u nocni termin, ne vidim nijedan drugi duel koji bi mogao Novaka da "posalje" u dnevni termin, pod uslovom da Novak dobro gura. Leglo mu je i sto su Australijanci iz njegovog dela poispadali.

                  E sad prvo preskociti Congu, zna se da je on igrac inspiracije i trenutka, zato mu treba skresati krila odmah u startu, rani brejk bi dosta olaksao stvari. Gledao sam malo Francuza u Brizbejnu, igrao je u svom stilu, servis i brzi napad, namestanje na forhend. Igrali su mnogo meceva, zna Novak koja je taktika potrebna samo da je jos i sprovede na terenu.
                  Apsolutno.

                  Gledala sam Tsongu proiv Klizana , bio je odlican. 23 asa i preko 50 vinera, delovao je i fizicki spreman.Motiv je i kod njega ogroman,zbog istorije na turniru i samog match up-a.
                  Na ovoj podlozi utisak je da je servis izuzetno vazan, ravni-ji udarci, podloga slabije prima spin a odskok loptica je nesto nizi.Zna to Novak , otuda i pokusava da igra vise ravnih udaraca . Susinski nova podloga i uslovi nemaju mnogo slicnosti sa onim kada je bio dominantan igrac na AO. Deluje mi da je pomalo nervozan bas iz tog razloga jer njemu je potreban ritam za podizanje forme kroz turnir.
                  Zato mi se ne dopada udaracki zreb koji je projekovan u skoro svakoj eventualnoj rundi.Utisak je i da je Novakov servis nije na nivou na kome bi zeleo. Ne znaci da nece biti ali to je trenutno stanje.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Mnogo me nervira servis od pocetka godine, nije na onom nivou od prosle kada smo se svi odusevljavli i radovali kako fenomenalno servira, ali isto imam utisak da ce svaki cas da klikne...

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vrlo slicno kao u prethodnom mecu, Novak je dosta prosipao na pocetku, na moment je bio deknocetrisan i olako je dozvoli da Conga vrati brejk i u 1. i u 2. setu. Svejedno sam zadovoljan jer mu je novo bio mnogo bolji u kljucnim trenutcima. Uz to je perfektno odradio zadnji set. Conga bolji od ocekivanog ali ni blizu da ozboljno ugrozi Novaka. Sve u svemu rutinski pogotovo ako se uzme u obzir da ga je cekanje na mec umorilo.

                      Naravo, mora dici nivo u narednim kolima, vec sa Shapovalovom.
                      Last edited by NI; 17-01-19, 17:51.

                      Comment


                      • Uz podizanje nivoa igre, nadam se da je tim uradio dobar skauting za mec sa Shapovalovim.


                        Inace ,nomiovan za Laureus nagradu za 2018.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Uh, nece bit lako na ovom AO, cesto mu pada koncentracija, ali dobro je sto stvari drzi pod kontrolom i mec nije otisao u neki produzetak, na kraju je izgledalo rutinski. Treci set odlican.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Samo sam zadovoljna sto je Conga bio ipak ispod svog nivoa i sto mi nije zadao neke prave glavobolje, u suprotnom...

                            Ali to je zavrsena stvar, nek je ovo bilo neka vrsta zagrevanja, idemo dalje i sto rece Maxxa valjda su dobro skenirali Sapovalova, da se ne iznenadimo svi zajedno sa Novakom za 2 dana, u mucenju mislim..


                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sve u svemu, zadovoljan sam.. Conga brat kad god je trebao da uzvrati, prosipao je kao u najboljim svojim danima..

                              Comment


                              • U vreme kad se igralo obojica uobicajeno idu na spavanje. Zato i nisu briljirali. Treba sedeti tamo 10 sati i cekati da pocne tvoj mec. Novak je od 3-3 u drugom setu poceo da igra bolje, tj. da se bolje namesta za forhend a posle je polako i bekhend popravljao. Kada bih uporedio dosadasnji AO, proslogodisnji W i USO, jasno je da Novak ne poseduje naruciti entuzijazam u znacajnom delu turnira. Treba naterati sebe na koncentraciju u 23h uvece da po ko zna koji put u zivotu igras drugo kolo grend slema. Ni prosle godine nije briljirao energijom na terenu na slemovima, osim na AO posle velike pauze. Tako da, to je novi Novak. Postaje iskusni vuk koji deluje da ne igra najbolje ali daleko su od toga da ga mogu pobediti.

                                Sapovalov je iz te nove generacije a kako pritiskaju sa tom pricom da je gubio od Kacanova Cicipasa i Zvereva, bojim se da ce kola da se slome na Denisovim ledjima.

                                Pri tom, Tsonga jedva da je bilo cime isprovocirao Novaka da zaigra bolje, da ga je ugrozio ili bilo sta. Naprotiv igrao je prilicno slicno u pogledu koncentracije, samo bez ikakvog plana, taktike ili bilo cega smislenog da bi pobedio. Jedno je da pricas neke stvari u intervjuu tipa ''dacu sve od sebe'' bla bla ali kad izadjes na teren, nikome ne promice da li si stvarno to uradio...
                                Last edited by Ljubitelj tenisa; 17-01-19, 19:04.

                                Comment

                                Working...
                                X