Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da Novak ne slavi koliko i mi, i da se oporavlja za nastavak turnira!

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Nadam se da Novak ne slavi koliko i mi, i da se oporavlja za nastavak turnira!
      Ja sam u to uvjeren.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hahahah rijetko odvratan Novakov gif, ali 100% prikladan

          Moze li neko da izbaci poneku racunicu u smislu koji su scenariji sve da obezbijedi prvo mjesto do kraja sezone? U smislu, ako ispadne od Federera u polufinalu, koliko mu je dovoljno na zavrsnom i sl.

          Comment


          • Stidi se
            Najbolji i najlepsi gif na svetu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Moze li neko da izbaci poneku racunicu u smislu koji su scenariji sve da obezbijedi prvo mjesto do kraja sezone? U smislu, ako ispadne od Federera u polufinalu, koliko mu je dovoljno na zavrsnom i sl.
              Ako osvoji Pariz, 3 pobede u Londonu mu garantuju broj 1. Dovoljno za sada .
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Ide Nole do 400 nedelja na prvom mestu. Dovoljno je da drzi +8000 poena (2 slema i 3 mastersa) naredne 3 godine.. Kraka i Cipiripko ne mogu sakupiti vise od 5000.. Nadalu ostaje samo sljaka.. Fedjoni je gotov
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Eto Noleta opet na prvom mestu, za verovali ili ne, kako je poceo sezonu, lepo, cak sta vise ali bez euforije, bar sto se mene tice

                  Zaista sam mislila da ce zavrsiti sezonu kao treci al' eto Nole nam po obicaju priredjuje iznenadjenja, cisto da ne bude dosadno

                  Al' polako , bez euforije, jos ima da se igra do kraja sezone, idemo dalje
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    Neverovatan put od RG do danas, bravo Nolence, nek si ti nama opet prvi

                    Comment


                    • Neverovatna 4 meseca za Novaka zaista. Veci povratak nije vidjen u istoriji tenisa.
                      2 GS i 2 mastersa ... 6000 poena i opet smo No1 !!!
                      Bravo majstore.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Kad je bilo aktuelno glasanje koje će biti mjesto na kraju sezone meni bilo potaman treće mjesto značilo da je zdrav. Ovo je bolja solucija, zdrav i željan igre. Ne mogu se oteti utisku da su na ovaj način i njegovi rivali dolazili do br.1 red je da se nešto i vrati.
                        Na koji nacin? Mislis nakon povreda i neigranja glavnih konkurenata?
                        I da je igrao Nadal ovo isto bi bilo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Na koji nacin? Mislis nakon povreda i neigranja glavnih konkurenata?
                          I da je igrao Nadal ovo isto bi bilo.
                          Slažem se

                          Comment


                          • Mogli bi da imamo malo cesce ove ankete. Takodje bi bilo lepo da napravimo jednu temu pod nazivom ANKETE, i da tu stavljamo sve prethodne ankete. Sledeca bi mogla da bude koliko ce Novak sedmica provesti na vrhu u svojoj karijeri. Zatim ponudjeni odgovori od 220-240,241-260,...,321-340 i 341+. Sto vise anketa to bolje. Posle kada ih pogledamo posle par godine bice bas interesantno...

                            Comment


                            • 341+

                              Comment


                              • Dobar Novak, koliko je uopste moglo da se nesto vidi iz ovakvog meca. Steta bas za Damira, odlican je mec odigrao protiv Stefanosa, ocekivila sam vecu borbu, ali sledece godine ostaje da gledamo nastavak.
                                Ono sto sam primetila, a to je da virus iscezava, sto je odlicno, na kraju je i dobro zbog svega sto je manje proveo na terenu od ocekivanog, jer ga sutra protiv drugog komsije ceka teza borba, Cilkan na oko bar, digao formu



                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X