Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Novak je imao dva problema sinoc. Prvo, fizicki nije bio sasvim OK. Vjerovatno se radi o prehladi ili necemu slicnom. To ce proci za nekoliko dana, ali ce imati posljedica na njegovu formu i sansu da osvoji turnir. Drugi problem je povezan sa prvim. Ocigledno nije dovoljno trenirao na podlozi. U prvom setu je napravi 5-6 grubih gresaka koje povezujem sa losim tajmingom.

    Ono sto je prije par dana izgledalo izvjesno, sada je i te kako pod znakom pitanja. Ako se u potpunosti ne oporavi, protivnici od cetvrfinala na dalje su dovoljno jaki da ga izbace. Time bi prvo mjesto na kraju godine bilo dovedeno u pitanje.
    NI, komentar ti je amaterski i uopste nimalo u skladu sa tvojim znanjem.

    7-5 6-1 nije zasluzilo ovakvu kritiku.

    Novak je pokazao ozbiljan nivo profesionalizma. Imao je dobro protivnika, kojeg je rezultatski razbio. Mislim da nije racunao da ce morati ovaj nivo da prikaze na startu turnira a bez meca 3 nedelje. Tako da ne vidim cemu ovakva osuda.

    Ako nekoga pobedi 7 5, 6 1, zao mi je ostalih koji ostaju na turniru.

    U petak je top spreman, zaista ne vidim prepreku do polufinala.

    Za divljenje je nivo koncentracije kada je to neophodno.

    Comment


    • Nazalost svi smo ovde amateri, niko nije profesionalni teniski analiticar, pa se ocekivanja moraju malo "spustiti"...
      Ako zelis profi analizu - ovde je naci neces .....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ja bijah sinoc na Bersiju prvi put uzivo Nola da odgledam. Ne vjerujem sto se odje pise. Sousa je u prom setu bio fenomenalan i nije lako bilo Novaku tako da ne vidim mjesto kritikama. Jedonstavno me pita se samo Novak no i onaj naspram njega. U drugom setu vec pad portugalca i Novakova peta brzina. Kakav je to maestro milina ga je gledati.
        Last edited by Prijekilijek; 31-10-18, 10:33.

        Comment


        • Pozdravi nam Nola i dobaci mu da je đumbir najbolji za prehladu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pozdravi nam Nola i dobaci mu da je đumbir najbolji za prehladu
            Nazalost sam vec na put za PG ali nadam se opet nedje brzo da ga gledam..

            Comment


            • Nole je dobio mec i meni je to najvaznije.
              Na koji nacin , pa videli ste, uz ociglednu prehladu, ali dobio.
              Idemo dalje, mec po mec.
              Na kraju, setimo se pocetka sezone, a on posle uze 2 GS i 2 iljadarke, ejjjjjj
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                NI, komentar ti je amaterski i uopste nimalo u skladu sa tvojim znanjem.

                7-5 6-1 nije zasluzilo ovakvu kritiku.

                Novak je pokazao ozbiljan nivo profesionalizma. Imao je dobro protivnika, kojeg je rezultatski razbio. Mislim da nije racunao da ce morati ovaj nivo da prikaze na startu turnira a bez meca 3 nedelje. Tako da ne vidim cemu ovakva osuda.

                Ako nekoga pobedi 7 5, 6 1, zao mi je ostalih koji ostaju na turniru.

                U petak je top spreman, zaista ne vidim prepreku do polufinala.

                Za divljenje je nivo koncentracije kada je to neophodno.
                Gdje sam ja kritikovao Novak? Jesam li ja sporio da je pokazao profesionalizam? Jesam li sporio da je pokazao super koncetraciju u kljucnim trenutcima.

                Pomenuo sam dva problema koje je Novak sinoc imao. Oba su vezana sa prehladom/virozom. To je sve. Ti si siguran da ce ih prevazici do petka. Dao bog da si u pravu. Ako ih prevazidje, nece biti problema do kraja turnira.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pozdravi nam Nola i dobaci mu da je đumbir najbolji za prehladu
                  Sa cimetom sjajna stvar...i protiv prehlade i protiv mučnine a smanjuju i bolove u mišićima koji su kod viroze vrlo česti...
                  A cimet i podiže budnost.
                  Pogledah studio i očekivala sam da će se osvrnuti na ovo a oni ništa.
                  U svakom slučaju mislim da će on biti top do sutra.
                  Složila bih se sa NIjevim zapažanjem oko problema
                  A opet šta god Nole uradio do kraja sezone on je već sa urađenim nadmašio sva moja očekivanja.
                  Idemo meč po meč pa kako bude,bez pritiska i "moranja".
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ko bi rekao da ce se ove godine vratiti na prvo mjesto, potpuno nenormalne stvari se desavaju u sportu
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad je bilo aktuelno glasanje koje će biti mjesto na kraju sezone meni bilo potaman treće mjesto značilo da je zdrav. Ovo je bolja solucija, zdrav i željan igre. Ne mogu se oteti utisku da su na ovaj način i njegovi rivali dolazili do br.1 red je da se nešto i vrati.

                      Comment


                      • Ovo mu se vratilo za 2016. kad je apsolutno zasluzio da bude broj jedan sto se rezultata tice, a onda taj pad na kraju sezone prouzrokovan i povredom i mentalnim zasicenjem i Endi Marej koji igra sve zivo na kraju i sve zivo osvaja, sto ga na kraju kosta i karijere kao sto smo vidjeli.
                        sigpic

                        Comment


                        • Polako, jos uvek nije zagarantovano prvo mesto na kraju. Stvari lepo izgledaju trenutno, ali polako. I Rodzer je jos uvek u igri.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Sa cimetom sjajna stvar...i protiv prehlade i protiv mučnine a smanjuju i bolove u mišićima koji su kod viroze vrlo česti...
                            A cimet i podiže budnost.
                            Pogledah studio i očekivala sam da će se osvrnuti na ovo a oni ništa.
                            U svakom slučaju mislim da će on biti top do sutra.
                            Složila bih se sa NIjevim zapažanjem oko problema
                            A opet šta god Nole uradio do kraja sezone on je već sa urađenim nadmašio sva moja očekivanja.
                            Idemo meč po meč pa kako bude,bez pritiska i "moranja".
                            I naravno nista bez mlevene kurkume


                            Idemo Noksi
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Polako, jos uvek nije zagarantovano prvo mesto na kraju. Stvari lepo izgledaju trenutno, ali polako. I Rodzer je jos uvek u igri.
                              Pa Rodzer i Novak su jedini u igri sad, tesko da ce Nadal igrati u Londonu, a ako i bude igrao veliko je pitanje na sa ce liciti. Prvo mjesto na kraju godine je izuzetno bitno, ali je Novak do prvog mjesta dosao i prije toga, sto je nevjerovatno jer ni cetiri mjeseca u sezoni ne igra kako treba. I vise je nego jasno da ce barem sest mjeseci u 2019. provesti na prvom mjestu, ostaje samo pitanje oko prvog mjesta na kraju godine.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svi mi kolji smo verovali da ce se vratiti na br1 pre kraja sezone.. Olja ako mozes vrati anketu da vidimo imena pravih vernika..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X