Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam i mene je zbunilo, ali svuda vidim niz od 30, a u svakom slučaju oborio je svoj dosadašnji rekord od 28 setova iz Pariza 2015.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • 3 gema je zavrseno,tako da se racuna set

      Comment


      • Ja sve mislim bilo 2:0 morala sam da proverim -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odgledah sinoc snimak (uz komentar Krivokapica ), i fino je igrao Novak dok je mec bio regularan. Vec tokom onog dugog gema kod 4-1 se videlo da Dzumhur nije najbolje, i utisak mi je da je mi Novaku tada pala koncentracija i nekako je pravio mnogo lakih gresaka. Tesko je reci nesto vise posle samo 20 minuta pravog tenisa. Vazno je da prehlada, ili sta je vec bilo, prolazi, izgledao je fizicki mnogo bolje nego u utorak.

          Danas Cilic, prilika za revans za onaj poraz od pre dve godine u istoj fazi turnira, kada je i okoncano bitisanje na broju 1. U Sinsinatiju je bilo bas gusto, uci ce Cilic sa dosta samopouzdanja u mec, tako da se mora igrati jako od samog pocetka. Pravi mec da se vidi gde je Novak.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Kvota na Novaka je bila pre turnira oko 3 da ga osvoji bez izgubljenog seta. Opcija nikada ne zasluzuje smajli, jer bi to znacilo da Novak nece jos mnogo da igra. Necu da glasam jer mi se anketa ne svidja mnogo. Dakle Sanse su 65% Pariz, 20% London,14% Australija, i 1% da do tada nece da izgubi set. To je moja neka procena, koja je priblizno tacna. Posle toga nema smisla vise pricati.

            Ali da ne ispadnem mnogo negativan, lepo je sto imamo novu anketu, odnosno lepo bi bilo da cesce imamo ankete.
            Last edited by 147; 02-11-18, 15:11.

            Comment


            • Tvoje je pravo da radis sta mislis da treba, kao i da ti se nesto svidja ili ne.
              Ali da nesto ovako osporavas je bas glupo, pogotovu sto glasanje nije nikakvo moranje, a narocito da kazes da opcija Nikad znaci da Novak nece da igra jos dugo
              TO znaci da ce zauvek da ostane nepobedjen, sto je nemoguce naravno, ali zato smajli i stoji da bi objasnio da je sala.
              Na kraju nisi glasao... nisi...mislis da nekog zanima zasto?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nisam listao-jel Novak ima 29 ili 30. Negdje u mozgu mi ostalo da se ovaj zadnji set protiv Džumhura ne računa...

                Comment


                • Jeste, moje je pravo, ali posto si na drugoj temi pricala o tome, rekoh da odgovorim ovde. Nisam ja rekao da je nesto glupo, samo da mi se ne svidja anketa sam rekao. Nije isto.

                  Comment


                  • Glasao sam zbog Olje samo.

                    Comment


                    • Sledece godine u finalu AO protiv Federera ce prekinuti seriju uzastopno dobijenih setova, a onda ce i jos dva seta u tom finalu izgubiti.

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Gubi Nole set u RR wtf-a.. A i da glasam kakve vajde ja imam od toga.. koliko sam puta pogodio a nista nisam dobio.. mogla bi Olja da plani neku veceru
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Ja glasah da u Parizu nece izgubit set. Ne znam sta mi je, ali.. eto

                          edit: Blago meni u pamet..
                          Last edited by Joker; 02-11-18, 20:17.

                          Comment


                          • Krajnje je vreme za novu anketu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zakljucana je ova anketa, bice nova
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tezak mec bas, nije i dalje fit, ali mora mnogo bolje sutra protiv bilo koga da igra.
                                Valjda se los servis ispucao danas.
                                Bravo Noksi!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X