Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post



    2:30 ovo sam pričao i tokom meča i posle meča.
    Citavo vrijeme i tokom meca i poslije meca si pricao: "Da Novak treba da igra na Delpov BH." A to je prilicno razlicito od onoga sto je Novak rekao: "U par poena sam trebao da igram na Delpov BH ali sam igrao na Delpov FH."

    Novak je prije zute minute dobio 51% svojih poena DP FH greskom (iznudjenom ili neiznudjenom). A DP je je dobio 33% svojih poena FH vinerom ili Novakovom greskom koju je Delpo FH iznudio. Delpov FH je radio za Novaka.

    Iza zute minute, cifre su vrlo slicne 49%:32%.

    Cak i tokom zute minute su cifre u Novakovu korist 40%:37%.

    Kako je Novak postigao da Delpov FH radi za njega? Taktikom. Perfektna taktika je slomila Delpo FH. Novak nije izbjegavao njegov FH, nego je postigao da Delpo kasni na FH-u. Umarao ga je i "sirio mu je teren". Igrao je i na FH i na BH.

    Kad je poveo 1:0 i 3:1, Novak je za trenutak izgubio disciplinu. Sve je izledalo lako, samo bacio na Delpov FH i on ce da promasi. Nije bilo prethodne razmjene. DP je dobio 3 poena u jednom gemu na Novakov servis FH-dom, zadnji izvukavsi se na BH loptu. To je Argentincu dalo krila a Novak je malo panicario i imali smo zutu minutu.

    Ali cak i tokom tog perioda je Delpov FH radio manje vise jednako za Novaka koliko i za samog Delpa.
    Last edited by NI; 16-09-18, 19:17.

    Comment


    • Igra li Nole Peking? Hoce li da se angazuje ili ce prepustiti spancu nezasluzeno prvo mesto bez ispaljenog metka?..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Nije prijavljen za Peking pa jedino da traži WC
        Ne razumem čemu ovakvo pitanje da li će da se angažuje ili da prepusti prvo mesto...
        I bez Pekinga - dva Mastersa i završni to je još 3500 poena u opticaju. On za Nadalom kasni 1035. I vrlo bitno što sad ide završnica sezone koja Nadalu uglavnom ne prija.

        Comment


        • Samo vas posmatram.Čast izuzecima...
          Porasli apetiti?

          Do "juče" smo bili u fazonu da se vrati,da počne da igra, da bude zdrav i da treba samo Slemove da ganja.
          Sada odjednom silni neki Mastersi, 500ke, No1 se pominju

          Šta god da uradi ja sam zadovoljna,sve dok igra bez bola,sa žarom i uživanjem na terenu.
          Jednom rekoh, kada osvoji i RG i Sinsinati, što se mene tiče,može i reket o klin.
          Ljudi Novak jedini u istoriji ima sve velike titule,GS,masters,WTF.

          Sve što nakon toga uzme je dodatni bonus.
          Ako dođe i na No1 jer je pravio rezultate,super.
          Ne treba da ga juri po svaku cenu igrajući manje turnire.Bar ne sada u ovim godinama.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Jednom rekoh, kada osvoji i RG i Sinsinati, što se mene tiče,može i reket o klin.
            I Olimpijadu, to nikako ne sme da propusti..

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Samo vas posmatram.Čast izuzecima...
              Porasli apetiti?

              Do "juče" smo bili u fazonu da se vrati,da počne da igra, da bude zdrav i da treba samo Slemove da ganja.
              Sada odjednom silni neki Mastersi, 500ke, No1 se pominju

              Šta god da uradi ja sam zadovoljna,sve dok igra bez bola,sa žarom i uživanjem na terenu.
              Jednom rekoh, kada osvoji i RG i Sinsinati, što se mene tiče,može i reket o klin.
              Ljudi Novak jedini u istoriji ima sve velike titule,GS,masters,WTF.

              Sve što nakon toga uzme je dodatni bonus.
              Ako dođe i na No1 jer je pravio rezultate,super.
              Ne treba da ga juri po svaku cenu igrajući manje turnire.Bar ne sada u ovim godinama.
              Maro znaš da smo uvek imali slično mišljenje. Ovde mi neki nisu jasni koji bi da jure sve, a još traže i 500-tke.
              Samo malo i tebe ne razumem. Njega obovažam i gledam realno.
              Oporavio se i premašio sva očekivanja, ali kad neko počne da priča o turniima na kojima će sigurno igrati u nastavku sezone pa šta je tu loše?
              Ako ste rekli da je sve ostalo bonus pa onda daj da uživamo i u ostatku sezone. A ne da se non stop vraćamo na povredu i na uspehe.
              Činjenica stoje da je u ovom trenutku najbolji i to je pokazao. Nema u tome ništa loše da se to napiše. Od njega nikad ništa "silno" ne očekujem nego prosto korak po korak. Da pruži maksimum i kakav god uspeh to donelo na narednom turniru
              Ja sam taj koji je skoro napisao da ne treba nikakva jurnjava za prvim mestom. Ipak činjenice su tu da kasni za Rafom oko 1000 i da ide period koji mu odgovara, a sa druge strane Nadal uglavnom prikazuje slabije partije i to stoji. I mogla bi razlike da se neutrališe i bez nekog dodatnog truda.

              Comment


              • Kažem, valja ovo ponavljati jer ponavljanje je...
                sigpic

                Comment


                • On da ide kao mi po 6 krupnih koraka u napred, sada bi odgovarao na postove ovde nama i imao bi 0,5 Grend Slem titula.

                  To sta se ovde fantazira to je potpuno nevazno. To sam pisao i za finale US Opena. Pribojavanja od Del Potra i slicno.

                  Meni preduga ova pauza 4 nedelje, pod uslovom da zaigra tek u Sangaju.

                  Comment


                  • Ja ni sad ne mogu verovati kako se on vratio kad su ga svi odpisali

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Ja ni sad ne mogu verovati kako se on vratio kad su ga svi odpisali
                      Verovao,ili ne verovao isto ti se hvata

                      Comment


                      • Čak i Mara krenula sa nekim alternativama - te argentinac, te mladi švabo....

                        Comment


                        • Najbitnije je da vidimo sta sledece igra a nakon toga kakav ce biti tamo gde bude igrao....
                          Sto se N1 na kraju sezone tice, ima vremena i za to. Ali polako korak po korak. Nakon Azje cemo imati bolji uvid.
                          Last edited by Sandugp; 17-09-18, 19:28.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            On da ide kao mi po 6 krupnih koraka u napred, sada bi odgovarao na postove ovde nama i imao bi 0,5 Grend Slem titula.

                            To sta se ovde fantazira to je potpuno nevazno. To sam pisao i za finale US Opena. Pribojavanja od Del Potra i slicno.

                            Meni preduga ova pauza 4 nedelje, pod uslovom da zaigra tek u Sangaju.
                            Da neki se baš puno pribojavaju baš se to vidi. Ne treba preterivati , ali ni ići u tu krajnost.
                            Pa izašle su liste čak i za Beč i Bazel koji su posle Šangaja ni tu ga nema na listama . Tako da ostaju mu sigurni Šangaj i Pariz. I on sam je za Peking rekao da će razmisliti. Mislim da sad jedino može da traži WC ako bi želeo da igra, ali nisam siguran.

                            Comment


                            • Ako Nadal bude igrao Peking a Nole ne onda mu se sanse da na kraju godine bude prvi smanjuju za bar 30%. A zasto ne bi potegnuo sad kada mu je na dohvat ruke, ne razumem? Kad pomislim kako je samo Mareju poklonio prvo mesto na kraju 2016 odmah me nesto presece negde tamo dole.. Da je u zaostatku recimo 2500-3000 p na rejsu pa ajde.. ovako... Ako preskoci Peking mora savrseno da odigra zadnja 3 turnira (znaci titule na oba mastersa i wtf ili jedan masters jedno finale mastersa i wtf).. u tom slucaju nista nece zavisiti od Nadala. Ali to je vrlo rizicno, nema tu mesta ni za najmanju gresku.

                              Kakvi apetiti Marija.. pa ja sam hteo da osvoji sve od IW pa na ovamo.. kod mene nije bilo razumevanja, trt mrt.. hteo sam sve i odma'..sveeeee mmmmhhhh
                              Zato sam besneo posle onih uzasnih poraza od Takume Sata i Pera.. a da ne pricam o porazu protiv poluamatera Cekinata.. ono je bilo vrv dno Noletove karijere
                              Mozes izgubiti u prvom kolu mastera (gubio je i Fedja protiv Kanjasa) ali protiv jednog Cekinata na Slemu
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Šanse mu se smanjuju za 30%
                                Čuj potegnuo ovo ko da se podrazumeva da će Nadal da na svakom igra finale ko i za Peking.
                                Mene je stvarno nervira to finale sa Endijem, ali pre toga je Endi igra igrao svake nedelje. Čuj mora savršeno da odigra pa realno očekuju da ima na tim turnirima najbolje rezultate, ali videćemo koliko je to u odnosu na ostale.
                                Najžešće mi ovo ismevanje za Čekinata i to baš na Noletovoj temi. To mi je prestraśno!

                                Comment

                                Working...
                                X