Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1,33 na bet362

    inace,porasla na novaka kao pobednika turnira na 2,2..rafa 2
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Kilo soli View Post
      1,33 na bet362

      inace,porasla na novaka kao pobednika turnira na 2,2..rafa 2
      Mislio sam da ce biti jos veci rast.Em zbog upitnog fizickog stanja, em zbog Timovog ispadanja.

      Comment


      • Danas daju manje sanse Novaku nego jucer i pored pobjede nad Bustom Rafa 45.6%, Novak 41.3%. Za ocekivati je bilo da poslije pobjede nad Bustom, Novak ima 47%. Jasan znak da ocekuju da ce povreda biti sanirana ali nisu sigurni.

        Comment


        • O boze ovaj svet otiso u...
          Sta radi ekipa NYT, ccc
          Sramota!

          https://twitter.com/TennisBuzzBlog/s...456448512?s=19
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            O boze ovaj svet otiso u...
            Sta radi ekipa NYT, ccc
            Sramota!

            https://twitter.com/TennisBuzzBlog/s...456448512?s=19
            Razlog zasto se Fedtardinjosi jave u ovakvim situacijama jer se ponadaju da ce Novak izgubit jer njih samo to zanima i zbog toga gledaju njegove meceve i onda ta pomjesana osjecanja od srece do razocarenja kod njih izazivaju bijes sto je i logicno koji se mora izbacit i izbacuju ga tom pljuvacinom a da ne pricam jos kada im se da materijala kao sto im je dao Bustaš.
            Bas sam nesto u toku meca napisao kao ovaj u clanku da vecina igraca kada dobije mec u kojem ima nekih problem i kada se muci to je podvig, sampionstvo haha
            A da ne ulazimo u dublju tematiku zasto bi on davao set fore (fake-ovao povredu) teskom protivniku kao Busti pa onda krvario da dobije tri zaredom, to je izvan sto ljudski mozak moze shvatiti
            Last edited by DinoFC; 08-10-20, 09:05.

            Comment


            • Isto kao i VR46 i MM93. Valentino je simbol sporta, mali može 50 titula da uzme svi ćemo ga mrzeti. Totalno je irelevantno koliko titula uzme nikada dobiti neće priznanje. Povucite analogiju

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                O boze ovaj svet otiso u...
                Sta radi ekipa NYT, ccc
                Sramota!

                https://twitter.com/TennisBuzzBlog/s...456448512?s=19
                O cemu se radi? Komentar TennisBuzza je vise nego korektan.

                Comment


                • Pricam o NYT , tacnije o Frejzerovom tekstu.

                  Ma to su placeni ljudi, nema nikakve sumnje, ostali navijaci ko navijaci, meni nebitni, ali teniseri pa i Busta koji nije bas poznat po nekom bogznakakvom ferpleju (ono napucavanje Novaka na mrezi, kao sve slucajno [emoji6]) su mi neverovatni. Kad ne znas da izgubis ko covek nego ljiga, pihhhh...

                  Kakav crni MTO, nije ga bilo, kakav fejk? Da daa protivniku set fore? Vazi, mozda u njihovom poremecenom svetu.

                  Muka mi je od svih. "Ne daju" coveku da pobedi i osvoji GS, oce da crknu od muke. O sacuvaj Boze!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pricam o NYT , tacnije o Frejzerovom tekstu.

                    Ma to su placeni ljudi, nema nikakve sumnje, ostali navijaci ko navijaci, meni nebitni, ali teniseri pa i Busta koji nije bas poznat po nekom bogznakakvom ferpleju (ono napucavanje Novaka na mrezi, kao sve slucajno [emoji6]) su mi neverovatni. Kad ne znas da izgubis ko covek nego ljiga, pihhhh...

                    Kakav crni MTO, nije ga bilo, kakav fejk? Da daa protivniku set fore? Vazi, mozda u njihovom poremecenom svetu.

                    Muka mi je od svih. "Ne daju" coveku da pobedi i osvoji GS, oce da crknu od muke. O sacuvaj Boze!
                    Gdje se moze naci taj tekst? Na onom twitu ga nema.

                    Comment


                    • Dao Busti USO SF, on bi i RG

                      Comment


                      • Kako god zavrsi ovaj RG on ce uci u narednu deceniju kao jedini igrac savremenog tenisa sa preko 80% dobijenih meceva na sve tri podloge! Opako dostignuce, narocito imajuci u vidu koji mu turniri cine gro rasporeda, dugotrajnu konstantnost i obitavanje na najvisem nivou.

                        25-0 glasi skor na sljaci protiv spanaca koji se ne zovu Rafael Nadal u ovoj deceniji (2011-2020) i tako ce ostati!

                        u ovoj otkacenoj godini pred pandemiju je odigrao 7/18 duela vs Top 10, a u nastavku sezone 0/19 sve do Cicipasa sad.

                        sinocnji mec me je podsjetio na onaj famozni sa Bautista Agutom pr 4 god.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Gdje se moze naci taj tekst? Na onom twitu ga nema.
                          Ne volim da kacim ovde lose stvari o Novaku, al ajde, NYT samo pretplatnici mogu da citaju

                          Spoiler
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • evo,ja te molim da to skloniš i NI-ju pošalješ PP

                            odvratni su..

                            a vidiš i NEpretplatnici su mogli da pročitaju ceo tekst o saši i eventualnom kovidu u koperaciji ona dva majmuna
                            Wizard

                            Comment


                            • Hvala Olja!

                              Procitao sam. Clanak je neprijateljski prema Djokovicu, ali je napisan profesionalno. Autor je citirao druge tj. Bustu i Marija. Tamo gdje nije citirao njih dvojicu drzao se cinjenica. Naravno, napravio je takvu selekciju da kod neupucenog ostavi utisak da Bustini prigovori mogu biti osnovani.

                              Clanak je skoro sigurno narucen ali ne od Federovih navijaca.

                              Tako se to uvijek radilo i uvijek ce se raditi.

                              Comment


                              • Nebitno od koga je narucen, nisam to ni potencirala, a ovaj ne pise prvi put ovako. I nisu bitne same cinjenice vec neprijateljski stav prema Novaku, cela ta atmosfera koja se pravi je kriminalna.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X