Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne postoji igrac koji je pobedio Troickog I osvojio RG

    Comment


    • USO serija Kanada Sinsinati US Open
      Nadal 4 1 3
      Djokovic 4 1 3
      US Open Titule Finala
      Lendl 3 8
      Djokovic 3 8

      ispeglani Rafa na sjevernoamerickom summer hardu i stariji kolega underachiever na uso

      Comment


      • Na podlozi koja odgovara daleko vise Novaku nego Rafi, Rafa je 16 polufinala pretvorio 8 titula (50%), a Novak 24 polufinala isto u 8 titula (33%). To pokazuje kakvo je Rafa cudoviste, u pozitivnom smislu te rijeci.

        Comment


        • Da kažemo da njemu podloga mnogo viśe odgovora. Samo što je najgore kad uzme da poredi USO seriju jer je tu za njega procenat sigurno najgori zbog USO i Sinsija.
          Bilo śta drugo da se uporedi išlo bi mnogo viśe Noletu u korist. Kako je moguće da baš neko upoređuje ove podatke u Noletovoj temi?

          Comment


          • naravno da mu odgovara, u istom tom Sinsinatiju i Njujorku ima npr samo 1 finale manje od Rodzera (14:15) istina i znatno manje titula

            sto se tice Rafe na ostalim velikim turnirima na hardu (van uso serije) tu ovaj nema sta da trazi

            Sunshine triple Australian Open Indian Wells Miami Masters
            Djokovic 6 5 6
            Nadal 1 3 0
            Late-Season Masters & WTF
            Djokovic 12
            Nadal 1

            Comment


            • Nadal tempira formu za sljaku i prenese je u leto, Novak se dobro pripremi vec za pocetak sezone i drzi formu citave godine, pa na kraju pokupi lovorike i na jesen kad svi drugi popadaju .

              Novak u Sinsinatiju i Nju Jorku cak 10 poraza u finalima, bas mnogo.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Originally posted by cssr View Post
                naravno da mu odgovara, u istom tom Sinsinatiju i Njujorku ima npr samo 1 finale manje od Rodzera (14:15) istina i znatno manje titula

                sto se tice Rafe na ostalim velikim turnirima na hardu (van uso serije) tu ovaj nema sta da trazi

                Sunshine triple Australian Open Indian Wells Miami Masters
                Djokovic 6 5 6
                Nadal 1 3 0
                Late-Season Masters & WTF
                Djokovic 12
                Nadal 1
                E naśao da mi odgovori. Džaba brojke ne moram da ih izbacujem da bih dokazao kad znam. Mislim sam sebi si odgovorio. Prvo napišeš da mu odgovara, a onda posle toga kažeš ima znatno manje titula. Eto tako si sam sebi odgovorio , a ujedno sebe i demantovao. Ja nisam rekao da mu ne odgovara. Bilo je vrlo jasno

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  naravno da mu odgovara, u istom tom Sinsinatiju i Njujorku ima npr samo 1 finale manje od Rodzera (14:15) istina i znatno manje titula

                  sto se tice Rafe na ostalim velikim turnirima na hardu (van uso serije) tu ovaj nema sta da trazi

                  Sunshine triple Australian Open Indian Wells Miami Masters
                  Djokovic 6 5 6
                  Nadal 1 3 0
                  Late-Season Masters & WTF
                  Djokovic 12
                  Nadal 1
                  Koliko za USO seriju cudi Nadalova efikasnost, jos i vise cudi Novakova efikasnost za ostale hard turnire. U zvarsnom dijelu sezone, Novak ima 17 polufinala i 13 titula tj. 76% uspjesnosti. Nadal pak ima 17 i 1 tj. 6% uspjesnosti. U suncanom dijelu sezone Nova je 17 od 21 (81%) a Nadal 4 od 21 (19%).

                  Na sljaci Nadal ima 35 od 44 ili 80%. Novakova realizacija tokom suncanog dijela sezone je jednaka. Novak pak na sljaci ima 9 od 29 ili (31%). Otprilike kao sto ima tokom US dijela sezone.

                  U Uimbldonu Novak ima 4 od 8 ili 50% a Nadal 2 od 6 ili (33%).

                  Ukupno je stanje. Novak 51 od 99 (51.5%) a Nadal 50 od 104 iil (48%) Jako slicno.

                  Milutinov Tata je dao dobro objasnjenje zasto je Rafa dobar tokom americke turneje ali nema objasnjenja zasto je Novak tako "los".

                  Objasnjenje za Nadalovu efikasnost jednom kad dodje do polufinala sljake i Novakovu tokom ostatka harda je jasna. Obojica su nevjerovatno superiorni u danim uslovima.
                  Last edited by NI; 14-09-18, 18:19.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Ma neka pobedi Nadala u finalu RG to bi voleo da vidim
                    Ma ko ne bi voleo, al mi se smucio RG, posle toga sve krenulo nizbrdo

                    Dobro neko napisa, bolje da ima motiva, kad osvoji sve, izgubi motiv i volju.

                    Dosta mu 1 RG, ili recimo na kraju , pred penziju ihaaaajjjjj nek osvoji jos 1 RG i dosta, a u medjuvremenu sto vise slemova.
                    Jel tako, tako je

                    Idemo dalje, kockice se slazu
                    Last edited by Zoje; 14-09-18, 19:12.
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment




                    • Dođi isključi, realno

                      Comment


                      • Originally posted by Zoje View Post
                        Ma ko ne bi voleo, al mi se smucio RG, posle toga sve krenulo nizbrdo

                        Dobro neko napisa, bolje da ima motiva, kad osvoji sve, izgubi motiv i volju.

                        Dosta mu 1 RG, ili recimo na kraju , pred penziju ihaaaajjjjj nek osvoji jos 1 RG i dosta, a u medjuvremenu sto vise slemova.
                        Jel tako, tako je

                        Idemo dalje, kockice se slazu
                        Sto se mene tice za ovu god sam prezadovoljan,a sta got da uradi do kraja 2018 bice samo dodatni+

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post


                          Dođi isključi, realno
                          Ovo je toliko dobro da bi ga trebalo ponavljati na dnevnom nivou u baruštini ovdašnjoj.
                          sigpic

                          Comment





                          • 2:30 ovo sam pričao i tokom meča i posle meča.

                            Comment




                            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Kakva ljudina.. Dođe na fudbal i rezultat 6-0..

                                Comment

                                Working...
                                X