Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Novak mora da igra LC, koliko je samo pricao i bio srecan sto je u timu, razgovor sa Lejverom, pricao i poredio LC sa Rajder Kupom, bas mu to znaci i nema govora da odustane.
    Ne zajebaj,sta ce mu to s.anje od turnira.Nadal je unistio koljeno prosle sezone igrajuci tu glupost,jedino sto se fine pare uzimaju.

    Comment


    • Jedino
      Aman, pristao, potpisao.. cao... a i radivao se
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Hocu da vidim dubl Rodzer i on
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ma Novak se sigurno nije preforsirao u poslednje dvije godine i nekoliko mjeseci, a da mu znaci igranje bas mu znaci i nema sanse da ga propusti.

          O Nadalu cu pisati kasnije na USO temi.
          sigpic

          Comment


          • LC postaje gotivan turnir. Pritom imaće priliku da se odmeri sa Kirgiosom i jang gansima u egzibiciji gde ne gubi ništa a može mnogo da dobije barem što se tih match upova tiče

            Comment


            • To ocemo svi, taj dubl, mislim vecina, pogotovu sto igraju sasvim ozbiljno



              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • To je trebalo biti stavljeno po meni nakon Atp finala,a sad ih samo remeti u pripremi za bitne turnire.
                Nego tesko moze zbog Davis cup finala tako da najbolje je da taj turnir ukinu ako kako mogu ili ga stave nedje izmedju AO i IW recimo kad postoji dosta veliki vremenski razmak,moze se tu ugurat nekako.
                Last edited by E1_PG; 11-09-18, 13:12.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Novak mora da igra LC, koliko je samo pricao i bio srecan sto je u timu, razgovor sa Lejverom, pricao i poredio LC sa Rajder Kupom, bas mu to znaci i nema govora da odustane.
                  Apsolutno. Propustiti Lejver kup bi bila teska glupost sa stanovista "public relation". Tamo se skupljaju oni koji odlucuju u tenisu.

                  PS
                  Izvanredno je odgovorio na pitanje o Sereni. Pogledajte snimak. To je bilo beugodno pitanje a on je pokazao pravu diplomatsku vjestinu znajuci da se u prvom redu obraca americkoj publici.

                  Comment


                  • I marketinga, iz Lacoste su prilično dugo čekali na veliku promociju na NA tržištu. Velika je i srpska zajednica u Chicagu i Illinosu uopšte , pa se Novak verujem nada i ugodnoj atmosferi tamo gde nikada tenis nije igrao..

                    Šteta što nema foto session na Empire State Building-u , uvek mi je taj deo bio retro cool.

                    A ne znam odakle Novaku /Jeleni ili već ko daje savete za oblačenje, ideja da mu/bilo kome ova oker boja pristaje
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • A i taj Lejver Kup. Tu ce odigrati mozda dva-tri meca. Nece to biti nista toliko opterecujuce da ce ga omesti u nastavku sezone.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sada sam malo guglao. Prosle godine na Lejver Kupu niti jedan igrac nije odigrao vise od dva meca u singlu, neko dva, neko jedan. U dublu ista prica.
                        Nadal je primera radi igrao cetiri meca. Po dva u dublu i u singlu. I on je najvise igrao na tom Kupu. Ne verujem da ce Novak vise od jednog meca u dublu (ako i jedan bude igrao) naverovatnije dva u singlu... To je to... Nista strasno, nista preterano opterecujuce
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Sada sam malo guglao. Prosle godine na Lejver Kupu niti jedan igrac nije odigrao vise od dva meca u singlu, neko dva, neko jedan. U dublu ista prica.
                          Nadal je primera radi igrao cetiri meca. Po dva u dublu i u singlu. I on je najvise igrao na tom Kupu. Ne verujem da ce Novak vise od jednog meca u dublu (ako i jedan bude igrao) naverovatnije dva u singlu... To je to... Nista strasno, nista preterano opterecujuce
                          Po pravilima i ne moze vise od toga sto je Nadal igrao
                          Jos racunaj da je 3.set super TB a ne regularan set
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bojana jel to Rodjin turnir? Mislim na Laver Cup naravno

                            Comment


                            • Pa njegova je ideja, ali jaki igraci stoje iza svega toga

                              https://lavercup.com/sponsors
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Cista glupost.. jeste da ce igrati dve partije ali on mora ostati u Americi do 20 i nekog septembra.. za to vreme mogao je vec da bude u Marbelji i da se priprema za azijsku turneju.. A sto se para tice , iste pare bi mu dali i Peking a i Bec (vrv milionce) i plus bi zaradio dragocene poene.. Ovo je cisto glupiranje.. Federer moze i da igra jer on nista ne juri.. ali Novak mora definitivno da se uozbilji, jer mu nisu vise 22e.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X