Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Ne da mu djavo mira
    Ne tako pametan potez ali ne može gluplje od onog instagrama i izuzeća od vakcinacije. Teški trenuci za našu zemlju ovih dana. Valja malo podrške od našeg giganta. Ali nama je najveća podrška da se podigne pehar i uzme 23.Slem.

    Comment


    • пао Меда, бар да буде дтуги за сада...
      sigpic

      Comment


      • https://twitter.com/NovakGOATovic/st...ElfBjjeWQ&s=19


        Mislim da će sutra pasti neko uređivanje terena Martonom Fučovičem.

        Comment


        • Originally posted by Žika View Post
          пао Меда, бар да буде дтуги за сада...
          Nije važno ko je prvi uopšte.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nije mi se dopalo uopšte ono što je Novak pisao ''Kosovo je srce Srbije'' itd. Vidim da se vodi polemika oko toga šta je on mislio a šta su oni mislili. To su priče za bezveznjake. To je politička poruka u main stream-u i može mnogo da ga košta. Počeo je da gubi strpljenje. Po tome se vidi da je kraj karijere blizu. Nema više strepljenja da se izađe, odigra, osvoji turnir i onda diplomatski pošalje poruka. To treba da radi i sada. Da ne pričam što naseda, pravi sebi problem, jer je situacija na KiM iscenirana za potrebe političke manipulacije javnog mnjenja.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              https://twitter.com/NovakGOATovic/st...ElfBjjeWQ&s=19


              Mislim da će sutra pasti neko uređivanje terena Martonom Fučovičem.
              I ja sam odmah to pomislila.😂😂😂

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Nije mi se dopalo uopšte ono što je Novak pisao ''Kosovo je srce Srbije'' itd. Vidim da se vodi polemika oko toga šta je on mislio a šta su oni mislili. To su priče za bezveznjake. To je politička poruka u main stream-u i može mnogo da ga košta. Počeo je da gubi strpljenje. Po tome se vidi da je kraj karijere blizu. Nema više strepljenja da se izađe, odigra, osvoji turnir i onda diplomatski pošalje poruka. To treba da radi i sada. Da ne pričam što naseda, pravi sebi problem, jer je situacija na KiM iscenirana za potrebe političke manipulacije javnog mnjenja.
                Nikad nije to radio, nema razloga da sad počne to da radi. Novak je Novak, i on je kao takav potpuno autentičan.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ne valja ovo ništa protiv Martona. Sa ovim se ne može na Alkaraza. Nikako mu ne odgovara suva šljaka. Po danu ne daj Bože. Baš kasni na udarce u jačem ritmu. Istrčavanje na drop isto slabo. Nadam se da će Alkaraz ispasti pre polufinala.

                  Comment


                  • Bas su teski uslovi za Novaka veceras. Sa druge strane Marton je odlican. Nikako ne odgovaju vecernji uslovi za Novaka u ovoj fazi njegove karijere. Gde su bili dok je bio mladji?

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Bas su teski uslovi za Novaka veceras. Sa druge strane Marton je odlican. Nikako ne odgovaju vecernji uslovi za Novaka u ovoj fazi njegove karijere. Gde su bili dok je bio mladji?
                      Čuvali su ih za Federera .
                      Uh jedva poslije sat i po.🥶🥶🥶

                      Comment


                      • Meni su večernji bolji od dnevnih. Po danu, sunce i suva šljaka, to nikako ne odgovara Novaku. Previše klizavo. Uveče, bez vetra je odlično.

                        Pade Marton, a Novak sve bolje udara.

                        Comment


                        • E ovo je već bolje.Kad prestane da se nervira oko stvari na koje ne može da utiče odmah i udarci prorade.

                          Comment


                          • Upadamo stalno u istu zamku, mislimo da je ono u prvom setu najviši nivo Novakove igre, a onda dođe ovakav drugi set i žestoko nas demantuje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Upadamo stalno u istu zamku, mislimo da je ono u prvom setu najviši nivo Novakove igre, a onda dođe ovakav drugi set i žestoko nas demantuje.
                              Prvi set jeste jako merodavan. Novak nije igrao dobro zbog Martonovog nivoa. Osvojen prvi set mnogo menja stvari. Jedan ide gore, a drugom pada nivo. Marton gubi snagu u servisima, noge se umaraju itd.

                              Drugi igrači mogu drže nivo bar 3 seta. A to su Alkaraz ili Stefanos. Zavisno od match up-a.

                              Comment


                              • Ključna je poslednja rečenica, zavisi ko je sa druge strane mreže.
                                Novak je SVIMA najgori matchup.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X