Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko smarača bokte mazo...

    Comment


    • Originally posted by mr.gold View Post
      Да си гласала како би неко знао да јеси?
      Овако се само одајеш и правиш негативну слику о себи.

      Ово је ваша анкета .... мајко мила ....
      Ко су то они а ко ви?

      Нека мржња, шта је у питању?
      Знак слабости ако гласаш у анкети о Новаку?
      Шта је са овим форумом ...

      Ајде, победи себе, победи сујету, буди јача од предрасуда, покажи својим примером, удри један гумбић и кажи нам, онако лепо другарски, са пуно љубави, коју си опцију одабрала
      Nije nikakva mrznja niti bila sta od toga sto si ti napisao, smatram da je moje misljenje totalno nebitno, kao nekog ko ne navija za Djokovica.
      Meni je i Fedov ranking postao nebitan, zanimaju me samo slemovi, a tek me Djokovicev ranking apsolutno ne zanima.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Толико приче око ничега ....
        Само треба да кажеш који одговор бираш ...

        Ево, дај неки квиз о Феду, ја ћу да учествујем.
        Иако навијам за Серену.

        Својим примером ћу да покажем свим ушанченим да је то ниво основне школе.

        Али види да буде анонимно, да ови са СеренаВилијамс.цом не виде да сам ја гласао ...

        Comment


        • Pa ti si kriv, ti si zapeo da glasam, a meni stvarno ne pada napamet.

          I nemoj vise o tome, ponovo cu biti kriva da trolujem Novakovu temu.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • 25 поена за госпођу.

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              25 поена за госпођу.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zasto da glasam? Ne navijam za Djokovica, ovo je vasa anketa

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Ja to tebe pitao kao nekog ko razumije ovu igru nije bitno za koga navijaš - da je navijački ja bih ko iz topa da će biti No1.
                Premda sam se dvoumio dal da ga poguram na br2, nekako mi se čini da neko od one dvojice neće izdržati.

                Comment




                • Cesto puta uhvatim sebe kako gledam ovo i pitam se hoce li opet ovako igrati a opet kao sto je i on sam rekao stari Novak je u proslosti vreme je za novog Novaka .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • 2016 Australija?
                    Uf kada se samo setim...nije igrao samo da ga pobedi i nadigra...igrao je za nešto više...
                    Treba pogledati ceo snimak...ima genijalnih momenata i na terenu i u publici...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Rožer nije znao sto ga je snaslo.
                      Nevjerovatan meč Novaka.

                      Comment


                      • Kako je otresao glavom, dok je dosao sebi vec je bio van terena.

                        Sad tek shvatam koliko su bili u pravu iz suparnickih tabora da je Uniklo obican bofluk i kanta od opreme.

                        Evo ga Novak na inst drzi logo Rogers cup-a , ne znam sta mu treba taj turnir.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Kako je otresao glavom, dok je dosao sebi vec je bio van terena.

                          Sad tek shvatam koliko su bili u pravu iz suparnickih tabora da je Uniklo obican bofluk i kanta od opreme.

                          Evo ga Novak na inst drzi logo Rogers cup-a , ne znam sta mu treba taj turnir.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Pa ako je kanta od opreme što onda sklapaju ugovore sa njima? Kakve to veze ima sa Rogers Cupom? I što misliš da ne treba da učestvuje?

                          Comment


                          • Novak nije igrao puno mečeva ove godine i po meni bi trebalo da igra i Rogers kup i Cincinnati.
                            Njemu mečevi trebaju.

                            Comment


                            • Nema nikakve veze sa Rogers Cupom.

                              Po meni ne treba da igra taj turnir sem ako ne planira da propusti Sinsi sto mi nije logicno uopste. Ne volim da budem trener i PR ali igrati oba mastersa pa otici na US open za Novaka bi bio pogresan potez, on nije tank tip da jeste ovo bi bilo ok u celokupnoj situaciji.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Uniqlo je ekstra kvalitetna oprema po veoma povoljnim cenama, traje li traje posle milion mašinskih pranja i drndanja, nije potrebno peglanje, boje gotovo iste kao prvi dan...Jeste da je bilo pomalo teško nabaviti, ali se apsolutno isplatilo.
                                Lacoste? Najobičnije s..nje po nerazumno visokim cenama, majice nemaju pola godine i već su za stare krpe.
                                Tri puta skuplje od Uniqloa, kvalitet truba.
                                Toliko
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X