Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Naravno da sam vakcinisan. Moj stav je da je opsta vakcinacija bila manje zlo. Mnogo ljudi se pak nevoljko vakcinisalo. Oni su protiv Novaka: "AKo smo mi morali da se vakcinisemo, zasto Novak ne ucini isto?"
    Šta ti ovo znači : naravno da sam se vakcinisao.

    Novak je dao intervju za Rts(Oko magazin).. Četvrtak u 19:55h.. Očekujem da kaže sve u vezi sadašnje situacije..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Šta ti ovo znači : naravno da sam se vakcinisao.
      To znaci, da kad se uzme sve za i sve protiv, nije uopste tesko odluciti. Da budem iskren, ja ne razumijem argumenete antivaksera, ali postujem njihovo pravo na drugo misljenje.

      Originally posted by Panchev9 View Post
      Novak je dao intervju za Rts(Oko magazin).. Četvrtak u 19:55h.. Očekujem da kaže sve u vezi sadašnje situacije..
      Hvala. Jako vrijedna informacija.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post

        Šta ti ovo znači : naravno da sam se vakcinisao.

        Novak je dao intervju za Rts(Oko magazin).. Četvrtak u 19:55h.. Očekujem da kaže sve u vezi sadašnje situacije..
        Jel konferencija ili nešto drugo? Pretpostavljam opet u teniskom centru.

        Sad videh. Dao je intervju koji će biti emitovan u čet.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 14-02-22, 21:10.

        Comment


        • Comment


          • Tek kad izadje cijeli interviju ce se moci nesto reci kako je izgurao ovo ali iz ovi nekih isjecaka se moze jasno zakljuciti ono sto smo znali da se nece vakcinisati.

            Naletih na jedan isjecak iz interviju i ne svidja mi se ono sto cujem. Ovdje je nešto smandrljo bez konciznih i konkretnih recenica.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post

              To znaci, da kad se uzme sve za i sve protiv, nije uopste tesko odluciti. Da budem iskren, ja ne razumijem argumenete antivaksera, ali postujem njihovo pravo na drugo misljenje.



              Hvala. Jako vrijedna informacija.
              Naravno da nije teško.. Ne treba svako da se vakciniše.. Nemoj da stavljaš svoje mišljenje kao superiorno..

              Ljubitelj tenisa
              Nemam pojma gde će biti intervju.. Nije ni bitno u suštini..

              Evo za bbc je rekao ono što pričam celo vreme.. I po cenu neigranja GS neće se vakcinisati.. To je to.. Ne želi u sebe da stavlja fajzer.. Prosto.. Ne moram ni da gledam rts za dva dana..
              Last edited by Panchev9; 15-02-22, 07:21.

              Comment


              • Princip zaista može biti utemeljen toliko da to izgleda ovako.

                Sreća će ga pogledati. Igraće na ostalim Slemovima. Ono što je loše po ostale igrače je što će biti jako teško pobediti ga u finalu Slema nakon svega ovoga.

                Comment


                • Apsolutno ima prava na sopstvene principe

                  Tretiran je kao kriminalac isključivo zbog svojih principa koji nikome ne idu na štetu, putovao zdrav čovek, sa svežim antitelima, nije predstavljao nikakav rizik, u svakom
                  slučaju ne veći od bilo kog vakcinisanog učesnika turnira.


                  Svejedno, deportovan je kao kriminalac, radi nekog primera, izložen javnom ruglu na planetarnom nivou, posmatran kroz lupu svaki njegov korak. Nikada im neću oprostiti niti zaboraviti.

                  Pride su imali nameru i zlurado priželjkivali da mu naknadno disciplinuju kičmu obaveznom vakcinom, već uveliko unapred likovali i spremali tretman ljigavcu kojeg su naučili pameti pa sad pokušava da im podilazi, kao jedini mogući izlaz iz situacije...

                  Ebg, promašili su temu

                  Meni srce na mestu
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Tek kad izadje cijeli interviju ce se moci nesto reci kako je izgurao ovo ali iz ovi nekih isjecaka se moze jasno zakljuciti ono sto smo znali da se nece vakcinisati.

                    Naletih na jedan isjecak iz interviju i ne svidja mi se ono sto cujem. Ovdje je nešto smandrljo bez konciznih i konkretnih recenica.

                    1.
                    Ovo je super vijest. Pravi PR potez. Sto god je imao da kaze, rekao je u EKSKLUZIVNOM intervjuu BBC-u. Izabrao je i pravog novinara. Odlicna je i ova najva od 3 dana da se da profil intervjuu.

                    2.
                    Puni sud o intervjuu se moze dati samo kad se odslusa. Treba cuti sto je pitano, a sto preskoceno, sto je odgovoreno i kako je odgovoreno.

                    3.
                    Stanje sa epidemijom ubrzano ide u Novakovu korist! Novak je konacnu odluku donio u zadnjih 7 dana, zato je i cekao toliko dugo sa intervjuom.

                    4.
                    Novak izvanredno govori engleski i odlicno se drzi pred kamerama. Gotovo nikada ne pravi jednostavne greske koje su posljedica manjka prakse, a u ovom kratko klipu je napravio jednu. Gotvo nikada ne zamuckuje, a u ovom kratkom klipu je zamuckivao. Uvjeren sam da je znao pitanja unapreijed. Dakle, zamuckivanjem pokazuje da je svejstan vaznosti intervjua i utiska koji ce ostaviti. U ovom konkretnom slucaju, zamuckivanje moze biti jako dobro.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post

                      Naravno da nije teško.. Ne treba svako da se vakciniše.. Nemoj da stavljaš svoje mišljenje kao superiorno..
                      Naravno da mislim da je moje misljenje superiorno. Mislim da ti mijesas sto je prvo. Prvo sam zakljucio da je taj stav superioran a potom sam ga uzeo kao moje misljenje. Pretpostavljam da je istoi kod tebe.

                      Comment


                      • Oi odgovori izgledaju bas dobro:

                        https://www.bbc.co.uk/news/world-603...%40BBCBreaking

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post

                          Naravno da mislim da je moje misljenje superiorno. Mislim da ti mijesas sto je prvo. Prvo sam zakljucio da je taj stav superioran a potom sam ga uzeo kao moje misljenje. Pretpostavljam da je istoi kod tebe.
                          Veoma žalosno..

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post

                            Veoma žalosno..
                            Ja tvoj stav da si antivakser ne kometarisem. Ti moj stav da sam vakser smatras zalosnim. Ko je tu nametljiv?

                            Comment


                            • Kako si zakljucio da je taj stav superioran, na osnovu cega, ciste sile ili logike? Ako je na osnovu neke logike voleo bih da je cujem jer meni nije nista logicno od same pojave ove korone i vakcina,doza koliko hoces,nijedna ne stiti od bolesti. Svi mogu da se razbole od korone, svi mogu da je prenose.
                              Sto se tenisa tice videcemo ali nesto ne verujem da ce ga pustiti da igra na grend slemovima, protivi se sili koja stoji iza korone i ovih vakcina, lepo im je rekao da je primio vakcine kao mali i da nije protivnik vakcina ali ove nece da primi.

                              Comment


                              • Zakljucio sam staitisticki. Rizik od vakcine je najmanje 10 puta manji od rizika od ne vakcine. Nema smisla da iznosim brojeve.


                                Imamo i prvi komentar koji pokazuje da je Henman slusao i CUO sto Novak prica
                                Former British number one Tim Henman, who is on the committee of the All England Club which organises Wimbledon, told BBC Radio 4's Today programme he thought it was unlikely Djokovic would be stopped from playing there as the tournament was planning to follow government guidance.

                                But he said that by taking himself out of the chance to compete in some Grand Slams "he is certainly jeopardising his chances of being the greatest male player of all time".

                                He added: "I think that speaks volumes to his courage, conviction and belief that this is what is best for him."
                                Last edited by NI; 15-02-22, 12:15.

                                Comment

                                Working...
                                X