Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juniklo je sranje brend, nepoznat u svjetskim okvirima potpuno, Lakoste je brend, zato i kosta vise i uvijek je ljepse i prestiznije vidjeti krokodila na majici umjesto nekih japanskih slova koja nista ne znace.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Uniqlo je ekstra kvalitetna oprema po veoma povoljnim cenama, traje li traje posle milion mašinskih pranja i drndanja, nije potrebno peglanje, boje gotovo iste kao prvi dan...Jeste da je bilo pomalo teško nabaviti, ali se apsolutno isplatilo.
      Lacoste? Najobičnije s..nje po nerazumno visokim cenama, majice nemaju pola godine i već su za stare krpe.
      Tri puta skuplje od Uniqloa, kvalitet truba.
      Toliko
      Tako je Larisa, istina sve

      Pisala sam vec o divnom iskustvu sa prelepim, jednostavnim i izuzerno kvalitetnim Uniqlom. Imam teget haljinu 4 god, apsolutno iste je boje i sjaja kao i kada sam je kupila, posle ko zna koliko pranja, ajd druga je bela i novija, neverovatno prijatne za nosenje po ovim vrucinama, a materijal istog oblika kao da su sada iz radnje izasle.

      Lacoste ne bih komentarisala previse, jer imam samo iskustva sa njihovim polo majicama, koje sem krokodila ...pa samo on i ostao isti. Izuzetno precenjeni i naravno nadmeni Francuzi... i sa druge strasne jendostavni i prakaticni Japanci, koji ne robuju nikakvom snobizmu.

      Uvek uz ovo drugo, naravno samo bez RF.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Juniklo je sranje brend, nepoznat u svjetskim okvirima potpuno, Lakoste je brend, zato i kosta vise i uvijek je ljepse i prestiznije vidjeti krokodila na majici umjesto nekih japanskih slova koja nista ne znace.
        I to, a i Novaku neće sigurno da prave opremu od nekih šubidubi materijala. Nije on Nadal.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Larisa, jesi li kupovala Lacostu u njihovim prodavnicama ili si kupovala stvari za koje nisi 100% da su original? One polo majice sa krokodilom sto ljudi nosaju, 90% njih su kineske..
          Pitam te jer hocu da narucim onu majicu gde pise "novak" i kacket sa logom.. Od Lacosta sam imao samo par teksas pantalona, koje sam davno kupio u njihovom butiku (secam se da me snob radnica izgrdila sto nosim xl ).. i bio sam super zadovoljan.
          Sad su stvari na popustu pa reko da se ponovim..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Nema nikakve veze sa Rogers Cupom.

            Po meni ne treba da igra taj turnir sem ako ne planira da propusti Sinsi sto mi nije logicno uopste. Ne volim da budem trener i PR ali igrati oba mastersa pa otici na US open za Novaka bi bio pogresan potez, on nije tank tip da jeste ovo bi bilo ok u celokupnoj situaciji.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Zavisi od planova za kraj sezone. Ako postoji neka ambicija onda nema razloga da se propusti zarada 0-1000 poena. To su turniri zagrevanja za Grend Slem. Ako je tako uradio na travi i na sljaci, ne vidim sto bi propustao beton. Osim toga on je odmoran, nije igrao tenis godinu i po dana. Od turnira do turnira zbog ispadanja u ranim fazama 7-do 14 dana bez takmicarskog meca. Prakticno igranje u leru za njega.

            Kada se pogleda i ove godine prvi deo sezone, do trave, potpuno bez napora. Tek dva vezana finala i igranje 3 od 4 nedelje.

            Rim u 4 najbolja, RG u 8 najboljih, Queens finale, Wimbledon titula. Moze se reci da je covek u dobroj formi. Nema razloga bilo sta propustati. Ako postoji ambicija, realno je boriti se za prvo mesto do kraja godine.

            Comment


            • Moze on da juri prvo mesto i bez Toronta, dvorana je njegov forte a Cinci mu je dovoljna priprema za USO.

              Comment


              • Sve mislim sarada pise

                Chiwwi navijas za Feda?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Treba mi pomoc oko Novakovog sajta za android, jer ne vidim da mogu da se prebacim kao da sam za racunarom.

                  Elem, gde su fakin rezultati tamo? Da li sam corava toliko ili ovo nista ne valja??
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ni u snu. Samo mi se svidja slika za avatar.

                    Comment


                    • Ovi Novakovci posasaveli skroz...taman se jedan presvuce posle onoliko mucenja, evo drugog
                      Pa sta ima da ti se svidja a i ne lici tu na sebe, bas je lep

                      Evo sace ona...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ovi Novakovci posasaveli skroz...taman se jedan presvuce posle onoliko mucenja, evo drugog
                        Pa sta tu ima da ti se svidja a i ne lici tu na sebe, bas je lep

                        Evo sace ona...
                        Jeste mora se priznati ali nisam ga stavio zato. Imao sam Noletovu sliku sa peharom RG-sa i od tada je sve krenulo naopako pa sada teram maler. Stavljao sam i Nadala i Pelea neka sad malo bude lepi Dzoni..

                        Neki vid sujeverja ili sto bi braca Rvati rekli pilam naopako..

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Larisa, jesi li kupovala Lacostu u njihovim prodavnicama ili si kupovala stvari za koje nisi 100% da su original? One polo majice sa krokodilom sto ljudi nosaju, 90% njih su kineske..
                          Pitam te jer hocu da narucim onu majicu gde pise "novak" i kacket sa logom.. Od Lacosta sam imao samo par teksas pantalona, koje sam davno kupio u njihovom butiku (secam se da me snob radnica izgrdila sto nosim xl ).. i bio sam super zadovoljan.
                          Sad su stvari na popustu pa reko da se ponovim..
                          U njihovoj prodavnici Fićo, trenerica, šorts i vetrovka još nekako, ali majice su me baš ono razočarale, isto kao na pijaci da su kupljene, tako neki kvalitet.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ovi Novakovci posasaveli skroz...taman se jedan presvuce posle onoliko mucenja, evo drugog
                            Pa sta ima da ti se svidja a i ne lici tu na sebe, bas je lep

                            Evo sace ona...

                            on je uvek lep
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa dobro nekome je lep i Hector Herrera,o ukusima ne treba raspravljati

                              Comment


                              • https://www.b92.net/sport/wimbledon2...nav_id=1421831
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X