Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde ocigledno ne moze bez drame. Sad je problem ''sto je Vajda uopste odlazio?''

    Originally posted by Marija81 View Post
    A onda je pomislio da da sebi još jednu šansu
    On sebi da da još jednu šansu ? Misliš u karijeri ? Da nastavi sa tenisom?

    Danas sam gledao Chiambretti night sa Valentinom Rossijem iz 2008 godine. Kada je imao 29-30 godina. Isto ga pitaju kad će da se povuče i da li razmišlja o kraju karijere. Evo ga 10 godina kasnije nije uzeo nijedan šampionat idalje vozi. Moglo bi se reći da nije konkurentan za titulu uopšte, ali on vozi. I odgovorio je na pitanje isto kao i Rodžer Federer ''kad prestanem da uživam povućiću se''.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • To što je zvao Vajdu sam očekivao i reklo bi se da je to normalan sled okolnosti posle neuspešnog početka sezone i fijaska s AA i RS i blamaže na AO IW i MI

        Mrzim što ču ovo da pomenem ali od te cele priče s Vajdom mene frustrira mesto gde treniraju a to niko nije komentarisao.

        Marbelja, na teniskoj akademiji Pepe IMAZA

        Turnir u MC tamo ima gajbu, idealna prilika da trenira sa Vajdom i da bude s porodicom, ali ne, ide se u Marbelju

        Nekako mi žao mučenog Vajde
        Da li je ovo potez očajnika ili očajnički potez da vrati Vajdu?

        Baš kao što su dali izjavu da je Vajda tu da pomogne (da se vrati ne blamiranjem u tenis) dok ne angažuje novog trenera
        Sent from my SM-G955F using Tapatalk
        Last edited by 7eleven; 10-04-18, 06:59.

        Comment


        • Evo Vajde, a evo i Basije

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Ovde ocigledno ne moze bez drame. Sad je problem ''sto je Vajda uopste odlazio?''



              On sebi da da još jednu šansu ? Misliš u karijeri ? Da nastavi sa tenisom?
              Da, na to sam mislila...da se dvoumio da prekine i rešio da se povuče,a onda je verovatno pomislio (ili je konsultovao nekoga)- još sam mlad,volim ovaj sport,hajde da probam još neko vreme.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nema nista od Noleta.. Gledam ove slike iz Marbelle i jezim se. Neuredan, mlitav, ispijen, pogled pogubljen.. Dzabe Vajda, Grinch i ostali, ni sv Ilija mu vise ne moze pomoci.
                Slika govori vise od 1000 reci..

                https://ibb.co/kGSSjx
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • [emoji55]

                  Comment


                  • Gdje su nam oni naši insajderi trenira li ovaj naš delija il se i dalje zejebava.

                    Comment


                    • Comment


                      • Pa otkud može Cristiano ispred Novaka?
                        Ne valja ta rang lista
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • dan posle operacije u Svajcarskoj

                          https://www.basellandschaftlichezeit...erte-132421444

                          koliko sam shvatila, stavili su mu nekih 50 markera na telo da bi analizirali sve pokrete i ustanovili su da je lakat ok, posle treninga od 3h
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Comment


                            • Daj da vidimo servis kako izgleda, koju brzinu postiže servisa, forhenda, bekhenda, i malo drugu stranu terena da vidimo preciznost. To će sve reći.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Svi se to svaku put pitamo, a videcemo sve u MC.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X