Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da li je otpustio Vajdu ili je Vajda sam inicirao (porodica, posvecivanje cerkinoj karijeri...)? Ili je bio splet okolnosti...Novak uzeo sve, izdomirao, ubio in sve u pojam, zasitio se, Vajda zeleo da pomogne cerki, Novak rekao tenis mi nije vise prioritetan, povreda ga dodatno poljuljala...i tako...jedno na drugo...

    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Pazi kada sada i ja razmišljam gde sam je video jutros uz kafu. Njih dvojica kao nekada. Ubi me sad.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ma to je vrv neka stara.



    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Stopostotno nije bajata slika. Naću je makar prevrnuo sve portale [emoji3]
      Ako su se Vajda i on zasitili, zašto je kum "stradao" i ćelavi Grič? Uveren sam da Slovak nije inicirao raspuštanje dobitne kombinacije, to je svakako i jedino Novakovo maslo uz verovatno Imazove savete.
      Po nekim informacijama Vajda je došao Novaku da pomogne na privremenoj bazi, za dalju saradnju još je sve u domenu razmatranja. Ali i ovo je veliki iskorak i pitanje trenutka kada će se posao nastaviti.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-04-18, 12:26.

      Comment


      • Sa RTSa:

        Вест да су Ђоковић и Вајда виђени на тренингу у Марбељи брзо се проширила у тениским и новинарским круговима, а дан касније стигло је и појашњење из тима српског тенисера.



        "Марјан је дошао да помогне. У овом тренутку не постоји конкретан договор око даље сарадње, нити се разговарало о дужини трајања њиховог заједничког рада. Ићи ће се корак по корак. Вајдина улога у овом тренутку је да пружи подршку Ђоковићу кроз тренинге и припреме за сезону на шљаци", стоји на почетку саопштења.

        "Вајда се повукао из тениса пре годину дана, како би провео више времена са породицом и ћеркама. Међутим, сада је узбуђен што се поново нашао на терену. Ужелео се игре и овог спорта, а јако му је стало да помогне Новаку. Кренули су да тренирају пуном паром, и осећа се изузетно позитивна енергија у тиму", наводи се и закључује:

        "Ђоковић је такође срећан што је Вајда уз њега, обојица воле кад су заједно. Ипак је то тандем који је годинама остваривао врхунске резултате, беспрекорно функционишу на терену, и одлично се слажу ван терена", стоји у саопштењу ПР тима Новака Ђоковића.

        Новак и Марјан раскинули су успешну и трофејима овековечену сарадњу у мају прошле године из како се навело приватних разлога.

        Најбољи српски тенисер наредни турнир играће од 15. априла у Монте Карлу.

        http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...ze-novaku.html


        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Vajdina uloga je da pruži podršku Đokoviću kroz treninge i pripreme za sezonu na šljaci.
          "Vajda se povukao iz tenisa pre godinu dana, kako bi proveo više vremena sa porodicom i ćerkama. Međutim, sada je uzbuđen što se ponovo našao na terenu. Uželeo se igre i ovog sporta, a jako mu je stalo da pomogne Novaku. Krenuli su da treniraju punom parom, i oseća se izuzetno pozitivna energija u timu. Đoković je takođe srećan što je Vajda uz njega, obojica vole kad su zajedno. Ipak je to tandem koji je godinama ostvarivao vrhunske rezultate, besprekorno funkcionišu na terenu, i odlično se slažu van terena"

          Edit: brza si Olja za treptaj ☺

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Sad će bar imati na koga galamiti u boksu Idealna kombinacija ,bar za nas koji gledamo sa strane. Period kad je bio sretan na terenu i tim smatrao velikom porodicom.

            Comment


            • iz izjave od 16.05.2017 ...
              ...
              ‚‚ - Da objasnim lepo šta se desilo u prethodnih nekoliko dana. Zajednička je odluka bila da Vajda, Amanović i Grič više ne putuju sa mnom. Nismo je doneli naprasno, ona je rezultat toga što smo se svi osetili prezasićeno - rekao je Novak za “Blic”.
              Udahnuo je i nastavio:
              - Nemojte da zaboravite da je Marjan trideset godina na turu. Da je pre nego što je postao trener bio i igrač. On se već i pre žalio na prezasićenost, zato smo u decembru 2013. doveli Bekera. Sećam se razgovora koji sam tada vodio sa Vajdom. Kazao mi je da ne može stalno da putuje sa mnom. Prihvatio je da Beker preuzme ulogu glavnog trenera i tako smo funkcionisali. Ali Boris više nije sa nama, pa je Vajda pokušao da opet bude glavni trener. Video je da ne može da putuje stalno i zato smo odlučili da posle Monte Karla završimo saradnju.
              Svi se naravno pitaju zašto Miljan Amanović više nije uz Novaka.
              - On je moj kum, brat, jedan od mojih najboljih prijatelja. Miljan ima porodicu, tri ćerke i ima dosta obaveza. To ne znači da smo mi završili saradnju - kazao je Nole.
              ...
              Šta onda tačno znači to što oni više nisu članovi tima?
              - Nijednom od njih trojice ja nisam zatvorio vrata. Ne znači da opet nećemo da sarađujemo. Samo smo odlučili da je vreme da okrenemo drugu stranicu i da potražimo osveženje. ‚‚
              .....
              https://sport.blic.rs/tenis/ekskluzi...vorena/l5dkz7f

              neki se krugovi zatvaraju , neki se ponovo otvaraju, nadamo se na pravi način ...

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                NI, ovde je kljucno pitanje zasto je uopste i prekidao saradnju na prvom mestu. Tim koji pobedjuje se ne menja to je opste poznata stvar. Ocigledno razlozi su bili neteniske prirodei tako da sam skeptican u ovaj povratak Vajde, ako je informacija tacna, jer bi to znacilo da je Novak rascistio sa nekim stvarima koji su mu odvlacili paznju od tenisa. Ja to jos uvek ne vidim kod Novaka a vreme neumitno tece.
                Odgovoriću i tebi i NIju istovremeno pošto se obojica bavite istom temom.

                Originally posted by NI View Post
                Vazno je pitanje zasto je otpustio Vajdu, trenera sa kojim je osvojio 12 slemova.
                Ipak, vaznije je da li se Vajda vraca ili ne. Njegov povratak bi bio znak da Novak ozboljno misli, ali i, sto je vaznije, da je ubijedio Vajdu da ozbiljno misli. Naravno, to samo po sebi ne bi bila garancija za povratak ali bi bio dobar znak.
                Kada je saznao da je potrebno da napravi dužu pauzu zbog oporavka lakta, a u tom periodu je isticao i ugovor sa Uniqlom, Novak je odlučio da se povuče posle Vimbldona prošle godine...a sve se poklopilo i sa proširenjem porodice i potrebom da provodi više vremena sa njima...zato je u maltene jednom danu raspustio ceo tim.

                To mi je jedino logično objašnjenje...

                A onda je pomislio da da sebi još jednu šansu, ( potpisao je sa Lakostom- pa zbog penala mora da nastavi) pošto napravi potrebnu pauzu...odmori ruku,mentalno se oporavi, bude sa porodicom i krene iznova...
                Pomisao da krene iznova sa sobom je povlačila i dolazak novog tima, sveže i nove ideje, promene (servisa i sl.)-ipak kretao je od nule...
                Tražio je i lutao da bi našao dobitnu kombinaciju...da bi tek sada shvatio da se mora vratiti osnovama...

                Vajda je već bio uz njega kroz 2 teške faze.

                Prva kada je počinjao ,a svi znamo koliko su počeci teški,
                i druga 2010 kada je hteo da odustane.
                Odatle ovo ponovno pozivanje Marjana u tim...
                A koliko čujem vratiće i Jezdića...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Vajda je oduvek smatran članom porodice a bar se kod Novaka zna da je porodica na prvom mestu.
                  Mislim da se Marijan nije ni časa dvoumio priteći kad je za to došla potreba jer ima jednak sistem vrednosti.
                  Sa ovim je izbijen svaki argument svima koji su tvrdili sa je stari tim najuren odnosno otpušten.
                  Nakon ove pašće još mnoge druge teorije samo treba još malo sačekati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nemoguci ste!
                    Je li prosle godine?
                    Zasto je prosle godine?
                    Sto je prosle godine?
                    Ko je prosle godine?
                    itd.

                    Vajda se vratio.


                    To je jednino sto je bitno!
                    Last edited by NI; 09-04-18, 18:06.

                    Comment


                    • Nekako prolazi ispod radara, ali moje je mišljenje da je povratak Fil Griča u Novakov tim najbitniji. On je stvorio mašinu od Novaka.

                      Comment


                      • Za Grica apsolutno, pre Miljana (posto ga mnogi pominju sada).
                        Vajda je vec nesto drugo...visa instanca.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vajda je jedna od kariki koja nedostaje starom Novaku. Sledeće dve su Amanović i Grič pa da se vraćamo u teniski vrh.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Vajdino prisustvo je najlepsa vest koju smo culi posle dugo vremena kad je Novak u pitanju i svakako pokazuje da je zelja za povratkom tu

                            Comment


                            • Miljan kako je već poznato ima ozbiljne zdravstvene probleme.
                              Kondicija može biti veliki problem koji bi Grič zasigurno uspešno rešio međutim upitno je da li je sve toliko loše kako je već izgledalo na ova dva Mastersa.
                              Nešto je čudno oko te spreme koja neobjašnjivo oscilira. Na AO-u sasvim solidna, potom očajna a onda potvrđuje MC sa najsporijom podlogom od predstojećih Mastersa na šljaci koja je i bez toga vrlo fizicki zahtevna.
                              Neke odgovore u vezi toga daće montekarljanski Masters.
                              Last edited by pecaros; 09-04-18, 19:09.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima Boga, ima Boga

                                Comment

                                Working...
                                X