Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novače, večeras hoću da izgaraš za svaki poen kao da ti je poslednji u životu. Hoću da vidim želju za pobedom u tvojim očima kao u finalima sa Nadalom 2011. Uz tebe sam svim srcem.

    Go for it!
    https://youtu.be/8ocDMKPTDDw
    Last edited by Weltschmerz; 20-11-16, 14:56.

    Comment


    • Neka bolji pobedi



      Spoiler
      Last edited by jovan; 20-11-16, 15:16.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ko je ovaj visoki pored Novaka?

        Comment


        • Kroz celu istoriju britanci su opstali uz pomoc dva kljucna faktora: izuzetno naklonjene srece i obilnih zlatnih rezervi.
          Kod Vaterloa je nastupila iznenadna kisa, koja je sputala mocnu Napoleonovu konjicu (za detaljan opis - Jadnici, V. Igo).
          A 200 godina kasnije neka, blago receno cudna vrsta depresije, cije poreklo jos ne biva ustanovljeno i koja se povlaci iznenada, kao rukom odnesena. Da li je opet tu Fortuna umesala svoje prste ili je pak bakica kesu odresila, ko bi ga sad znao..
          Ali manimo se mi sad tih nekih prica i teorija i prepustimo se uzivanju. Naka bolji odnese sav ulog, ali bez ljutnje, pravi prijatelji ostaju prijatelji zauvek, i u dobru i u zlu.

          p.s. A evo i sanse da se Mats i i gospodja Dzudi malo zbilze.. ali samo da izuzmu one njihove kisele osmehe..imam u planu da narucim po prvi put neke specijalitete tajlandske kuhinje, pa reko da ne pokvarim sebi apetit i tako donesem pogresnu presudu.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Novače, večeras hoću da izgaraš za svaki poen kao da ti je poslednji u životu. Hoću da vidim želju za pobedom u tvojim očima kao u finalima sa Nadalom 2011. Uz tebe sam svim srcem.

            Go for it!
            https://youtu.be/8ocDMKPTDDw
            Dobra pesmica. Prava motivaciona
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ja je slušam pred svako Novakovo finale

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Ko je ovaj visoki pored Novaka?
                Noletov saigrac i drugar iz juniorskih dana u reprezentaciji YU Bojan Bozovic
                http://www.tenniseurope.org/page.aspx?id=16401
                Nije nastavio sa profesionalnom karijerom , danas vlasnik teniske akademije Bozovic
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Napisao sam moje vidjenje. Nisam planirao ici sutra ali moram. To je ipak prvi put da se prvo mjesto odlucuje u finalu zavrsnog turnira. Upravo sam dobio kartu.

                  Ejj pa mahni nam!!
                  I navijaj za sve nas, da te čujemo!!
                  Idemoooooo
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Zasluzena pobeda Mareja, steta sto Novak nije bio pravi.
                    Da se nadamo da ce se dobro pripremiti za novu sezonu.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Više tenisa i treninga i biće bolje.

                      Mi-4c

                      Comment


                      • Ja čekam Ni-a i njegove ustiske sa lica mesta!

                        Sve zasluge Endiju, daleko bilo, ali Nole mi delovao nekako mlako, stegnuto.... skenjano
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Proslavio Wawrinku, napravio od dileje multi slem osvajača, onda je u redu da pogura i prijatelja i sve ostale dok još igra tenis.

                          Ovo je zadnji put da sam očekivao nešto, treba gledati rasterećeno i to savjetujem i ostalima.

                          On je Murraya dobijao i lomio sa osnovne, a sad je bilo obrnuto. Raonic je bio ravnopravniji sa osnovne, to su nevjerovatne stvari. Postao je mentalni patuljak, jedan Murray njega psihom nadjača.

                          Comment


                          • Koliko smo se svi zaleteli na forumu i bili arogantni...Zato sve ovo boli dupli vise...

                            Comment


                            • Cudne, jako cudne stvari. Rekao sam i neki dan da postoji razlog za sumnju, posebno ako pronadje nivo u Londonu, koji je on i nasao do ovog finala veceras.

                              Novak je u ovom finalu odigrao na nivou Pariza, smao na momente bi igrao kako treba. Marej ga je dobio tako sto je bio cvrsci i naravno pasivniji. Marej kad je pasivniji ne dobija Novaka, zna se onda sta se desava. Ne i veceras, Marej je bio strpljiv, Novak preagresivan i nestrpljiv. Bilo je tu odlicnih momenata, ali su kratko trajali, do 3:2 je igrao odlicno sa osnovne, od 4:1 je zaigrao sa doziranom agresivnoscu i onda je bilo mnogo bolje, ali je bilo kasno. Mnogo, mnogo cudnih i nejasnih stvari u poslednjim mjesecima, ali ovaj turnir ostaje najcudniji sigurno. Novak je imao stav, imao igru, posebno u poslednja dva meca i onda je izasao na teren u finalu i potpuno se raspao. To mu se desava po drugi put u veoma kratkom periodu, ali od Vavrinke postoji neki kompleks, neka stegnutost, on je opasan kad je agresivan i ima oruzja, Marej ih nema, posebno nema sta da trazi protiv Novaka koji je vezao devet ili deset pobjeda do Rima i koji ga ruzno dominira. vavrinka vjeruje da ce da pobijedi, da je bolji, Marej sigurno ne, evo i sad izjavljuje da nije ocekivao, ali kod Novaka je sve satalo danas. Mnogo vise gemova, mnogo veci pritisak sa osnovne protiv Raonica pa je imao manje neiznudjenih, zaista cudne stvari.

                              Zna se kako Novak dobija Mareja, drzi loptu u igri i ceka da Skot fizicki padne, to bi se i danas desilo ali Novak nije imao strpljenje, zelju, volju, fizikalije, sta li? Ipak ovo se precesto desava kad je god u nekoj trci za neko mejsto, bilo to prvo ili drugo. On Nieminena nije dobio kad je trebalo da prestigne Federera na drugom mjestu, znaci da ga pritisak savladava i to nije dobro. Igra je tu, sporiji je za pola koraka ali to je ocekivano, ostrine nije bilo do ovog turnira ali ga je ovdje bilo, FH je radio, danas ga je izdao BH, zasto se odjednom ovo desava covjeku koji je do prije samo pola godine igrao kao masina polufinale i finale je pravo pitanje. Prvo mjesto nije problem, ali je problem sto je izgubio prvo mjesto na kraju sezone u sezoni kad ima dva Slema i cetiri Mastersa, ozbiljno je podbacio od USOa. No barem vise nema onog precudnog ponasanja koje ga je krasilo do Londona. Ali problemi neki postoje. Ne i igracki reklo bi se, nivo je tu, mentalna snaga ce doci ali ako glavom nije u tenisu kako treba da bude profesionlni teniser onda muka.

                              2016. sto se mene tice ostaje samo zamrljana ovim sto nije yn1, drzao je cetiri Slema, uzeo dva, uzeo cetiri Mastersa, sve je bilo skoro pa savrseno sem ova poslednja tri mjeseca kad je postao pravosvestenstvo umjesto tenisera. I to svakako brine. Ako se vrati tenisu bice opet prvi od juna ili jula, ali yn1 jos dva puta biti nece, jednom svakako, ali dva puta tesko. Zato je ovo bilo preskupo, trebao je da stigne Samprasa, sad to nece moci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bilo je lepo dok je trajalo, videćemo posle pauze
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X