Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Nije mu ni teško jer su svi s okovanim umom, dok je on svoj uspješno raskovao i sad gledamo neravnopravne diskusije. Da se bira forumaš godine bio bi to Limun bez problema, donosi kvantitet i kvalitet kroz novu filozofiju i široka shvatanja sa kojima bih rekao da je okružen da nije i tu kružnicu otvorio.
    On je inace tek zapoceo cetvrti ciklus, a razvice se u ajde da kazemo prelijepog figurativnog leptira tek kad dodje do 17 ciklusa. Ali on i na cetvrtom ciklusu razvoja je toliko ispred nas kojima okovi umova nasih stvaraju nevjerovatan balast i pritisak i ne vidimo dalje od nosa. Realno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ja te molim da kada me citiraš to radiš u potpunosti...Moja rečenica je glasila

      Znači i dalje voli svoj posao...
      Ajmo ovako..
      Npr. radiš neki posao koji te čini srećnim i od koga svi lepo živite (ti i tvoja porodica ),ali vremenom se desi neki zdravstveni problem
      Šta ćeš uraditi?
      1.Dati otkaz i otići negde na vrh planine da meditiraš
      2.Nastaviti da ga radiš jer promena karijere nije opcija ( ne znaš ništa drugo da radiš)
      A npr da nastavis da radis onoliko koliko ti je potrebno i da usput meditiras jer imas vremena za sve?
      Ucestvujes tu i tamo na nekom turniru, zaradis fine pare, a usput imas zivot kakav zelis.
      A ne da juris broj 1 ceo zivot i pritom nemas pola sata slobodnog vremena.

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        и читање залуди као и нас овде... мораћу да свратим до Алена Азарића да ме прочисти...
        A posle kod Miroljuba...

        Ja ću ipak kod Kleopatre...Ipak je ona krunisana kraljica,da vidim šta će reći,ima li vajde bilo šta preduzimati...da li slušati Limuna i odbaciti okove...
        Posebno ako mi je Mars u opziciji sa Venerom...
        Ako nema vajde da ne idem dalje bez veze...

        I posle mi da odbacimo okove...

        Originally posted by limun View Post
        A npr da nastavis da radis onoliko koliko ti je potrebno i da usput meditiras jer imas vremena za sve?
        Ucestvujes tu i tamo na nekom turniru, zaradis fine pare, a usput imas zivot kakav zelis.
        A ne da juris broj 1 ceo zivot i pritom nemas pola sata slobodnog vremena.
        Ja u prethodnom pitanju nisam govorila o Novaku.
        Odbaci okove,gledaj širu sliku.
        Šta bi ti uradio?
        Last edited by Marija81; 29-12-17, 14:26.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          To se podrazumeva, i važi dvosmerno
          Drago mi je da je tako.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Drago mi je da je tako.
            To bi trebalo da važi za sve koji pišu ovde. Nažalost, nije tako.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Sačekao bih vijesti za AO prije nego što se istresem
              Glas razuma.

              Comment


              • Nazalost dobri NI, ali on je vec najavio nova otkazivanja izmedju redova.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ja u prethodnom pitanju nisam govorila o Novaku.
                  Odbaci okove,gledaj širu sliku.
                  Šta bi ti uradio?
                  Ne razumem bas najbolje tvoje pitanje.
                  Zbog cega bih morao da biram izmedju meditacije i karijere?
                  Uvek bih gledao da uskladim oba, ali ako to nekim slucajem nije moguce, normalno je da je opstanak prioritet.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Ne razumem bas najbolje tvoje pitanje.
                    Zbog cega bih morao da biram izmedju meditacije i karijere?
                    Uvek bih gledao da uskladim oba, ali ako to nekim slucajem nije moguce, normalno je da je opstanak prioritet.
                    Ovim si demantovao samog sebe i sve što si do sada pisao na tu temu,a tilče se Novaka...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Nije mu ni teško jer su svi s okovanim umom, dok je on svoj uspješno raskovao i sad gledamo neravnopravne diskusije. Da se bira forumaš godine bio bi to Limun bez problema, donosi kvantitet i kvalitet kroz novu filozofiju i široka shvatanja sa kojima bih rekao da je okružen da nije i tu kružnicu otvorio.
                      I to sto kazes sta znaju oni sa svojim okovanim umovima.
                      Jedino sto mogu da zamerim Limunu je to sto je ipak ucestvovao u zatrpavanju i ofovanju ove teme .... ne znam kako je sa tako slobodnim umom to sebi dozvolio. Mada i ako mu zameram, opet ne mogu da se naljutim na njega, jer ko bi onda preslisao ove "okovane"!?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ovim si demantovao samog sebe i sve što si do sada pisao na tu temu,a tilče se Novaka...
                        Zbog cega?

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          I to sto kazes sta znaju oni sa svojim okovanim umovima.
                          Jedino sto mogu da zamerim Limunu je to sto je ipak ucestvovao u zatrpavanju i ofovanju ove teme .... ne znam kako je sa tako slobodnim umom to sebi dozvolio. Mada i ako mu zameram, opet ne mogu da se naljutim na njega, jer ko bi onda preslisao ove "okovane"!?
                          Pa kako ofovanje, ovom diskusijom zalazimo najdublje u Novaka.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Zbog cega?
                            Vrati par strana u nazad,ili više...Kaz'će ti se samo...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Vrati par strana u nazad,ili više...Kaz'će ti se samo...
                              Koji je sporan momenat?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Koji je sporan momenat?
                                Ti bi zadržao posao,ali Novak treba da odustane i posveti se meditaciji...
                                Ako ovo nije kontradiktorno ne znam šta je,a ima toga još
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X