Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Tu zapravo nastaje najveci problem kod normalnih ljudi, za sta bih ja bilo sta duhovno trazio u nekoj knjizi, znaci potrebna mi je obuka da bih vremenom postao produhvljen.

    Potrebna mi je rec nekog vraca, iscelitelja ili mudraca kako bih nasao mir I spokoj?

    Sta ako njegova verzija spokoja nije ni priblizna mojoj. Sta ako mene ubijanje ptica. cini srecnim a mudrac iz knjige mi savetuje meditaciju I sadjenje cveca.

    Covek vremenom odlepi I umesto ptica masakrira 30 ljydi.

    Kakve knjige za duhovost ljudi moji
    Sta ako, sta ako...
    Ne mozes znati ako ne procitas.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Tu zapravo nastaje najveci problem kod normalnih ljudi, za sta bih ja bilo sta duhovno trazio u nekoj knjizi, znaci potrebna mi je obuka da bih vremenom postao produhvljen.

      Potrebna mi je rec nekog vraca, iscelitelja ili mudraca kako bih nasao mir I spokoj?

      Sta ako njegova verzija spokoja nije ni priblizna mojoj. Sta ako mene ubijanje ptica. cini srecnim a mudrac iz knjige mi savetuje meditaciju I sadjenje cveca.

      Covek vremenom odlepi I umesto ptica masakrira 30 ljydi.

      Kakve knjige za duhovost ljudi moji
      Lakse ti je onda samo - lobotomija
      sigpic

      Comment


      • Индиго! какво цвеће, алергичан је на полен и те биљке......мораће на прице ипак... ха ха
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Sta ako, sta ako...
          Ne mozes znati ako ne procitas.
          Nema teorije, ako mi preporucis neku normalnu fikciju, sci fi ili epsku fantastiku pre svega, to cu drage volje procitati.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Nema teorije, ako mi preporucis neku normalnu fikciju, sci fi ili epsku fantastiku pre svega, to cu drage volje procitati.
            Razumem, neces izaci iz okova uma do kraja svog zivota.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Ma drzi se ti. Ne razumes sta ti pricam, odbijas.
              Rekoh da pre nego sto raspravljas o necemu, saznaj o cemu raspravljas. Ne ubedjujem te sta je dobro/lose.
              Ne, ti mene ne razumeš, nemam potrebe za alternativnim rešenjima jer SVA rešenja za probleme već postoje. Samo neko ko je nedovoljno edukovan ili ko je došao iz takve sredine gde je odlazak kod babe vračare legitimna stvar može da pomisli da će mu neki guru pomoći da prebrodi krizu u ćivotu. Zato sam ja pričao o backgroundu i njegovom (pogubnom) uticaju.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • и читање залуди као и нас овде... мораћу да свратим до Алена Азарића да ме прочисти...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Razumem, neces izaci iz okova uma do kraja svog zivota.
                  Auuuuuuuuuuuu shots fired. Kako ti ga rece Indigo.

                  Ja sam spreman da procitam mudru knjigu ako ce me to izbaviti iz okova uma moga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Limun u stilu cao mi smo jehovini svedoci.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Ma drzi se ti. Ne razumes sta ti pricam, odbijas.
                      Rekoh da pre nego sto raspravljas o necemu, saznaj o cemu raspravljas. Ne ubedjujem te sta je dobro/lose.

                      @Marija,
                      pa sama kazes, RADIO je ono sto ga cini srecnim.
                      Ako je sada srecan bez tenisa, a karijera ga udaljava od srece, zasto bi to i dalje cinio?
                      Ja te molim da kada me citiraš to radiš u potpunosti...Moja rečenica je glasila
                      .Radio je ono što ga ispunjava,što ga čini srećnim.Rečju,voleo je svoj posao...I , i dalje ga voli...nije on kriv što je povređen...
                      Znači i dalje voli svoj posao...
                      Ajmo ovako..
                      Npr. radiš neki posao koji te čini srećnim i od koga svi lepo živite (ti i tvoja porodica ),ali vremenom se desi neki zdravstveni problem
                      Šta ćeš uraditi?
                      1.Dati otkaz i otići negde na vrh planine da meditiraš
                      2.Nastaviti da ga radiš jer promena karijere nije opcija ( ne znaš ništa drugo da radiš)
                      Last edited by Marija81; 29-12-17, 14:18.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • друштво пажња! залази сунце, запалите свећу...сад је право време до пет сати, после не помаже...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Razumem, neces izaci iz okova uma do kraja svog zivota.
                          Ne znam u kom univerzumu i pod kakvim mukama bih pristao da se oslobodim tog dara koji me razdvaja od biljke paradajza.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne, ti mene ne razumeš, nemam potrebe za alternativnim rešenjima jer SVA rešenja za probleme već postoje. Samo neko ko je nedovoljno edukovan ili ko je došao iz takve sredine gde je odlazak kod babe vračare legitimna stvar može da pomisli da će mu neki guru pomoći da prebrodi krizu u ćivotu. Zato sam ja pričao o backgroundu i njegovom (pogubnom) uticaju.
                            Ja sa tobom nisam ulazio u diskusiju oko toga. Postujem tvoje misljenje kakvo god da je.
                            Ja samo kazem da je dobro znati o cemu pricas pre nego sto krenes da pricas - greota je da se ne slozis s ovom tvrdnjom.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Razbija ih on vece neko vreme ... poslednjih nekoliko dana ih unistava. Razbijanje je previse mala i mizerna rec da se opise onakvo raznosenje.
                              Ali dobro - Limun je to.
                              Nije mu ni teško jer su svi s okovanim umom, dok je on svoj uspješno raskovao i sad gledamo neravnopravne diskusije. Da se bira forumaš godine bio bi to Limun bez problema, donosi kvantitet i kvalitet kroz novu filozofiju i široka shvatanja sa kojima bih rekao da je okružen da nije i tu kružnicu otvorio.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ja samo kazem da je dobro znati o cemu pricas pre nego sto krenes da pricas - greota je da se ne slozis s ovom tvrdnjom.
                                To se podrazumeva, i važi dvosmerno
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X