Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg Zilijen, mozak je cudo
    sigpic

    Comment


    • U ovom trenutku Novak ima dve opcije.

      1.Operacija -koja je , po meni, bila jedina logična opcija od samog početka i nakon nje oporavak i pauza onoliko koliko je potrebno.

      2.Penzija-ukoliko ne želi na operaciju.

      Mirovanje i taj pristup su bili pogrešni od samog starta.
      Pokušao je sa pauzom od 3 meseca nije vredelo, i umesto da ode na operaciju,on uzima pauzu od šest meseci...Neko ga je pogrešno savetovao...Zašto? Problem se smanjuje u mirovanju,ali pogoršava treningom i opterećenjem, a to je i sam video u ona prva tri meseca...
      Neko je napisao i pitao se zašto ga tim nije savetovao...
      Koji tim kada ih je raspustio u tom periodu?!
      Očigledno sam sebi nije želeo da prizna da greši sa ovim pristupom,i ta tvrdoglavost ga je mnogo puta mnogo koštala.
      Obožavam Novaka i beskrajno sam tužna zbog ovoga...
      Prvenstveno jer znam koliko i sam Novak voli ovaj sport...
      Razumem ja i njegov strah,ni jedan normalan čovek ne ide na operaciju kao na ekskurziju,ali ako nema drugog rešenja...
      Problem je i što Novak sada /za razliku od perioda kada je Srđan bio uz njega-ma šta ja o njemu mislila/ nema nikoga ko će da ga trgne,saspe mu u lice kada nije u pravu...Okružio se ljudima koji mu podilaze i aminuju iz ovog ili onog razloga...
      Ovako izgubio je 2 godine manje-više,jer ko je gledao finale USO 2015 seća se onog pada na desni lakat, i garantujem da je problem tada počeo...a prve znake je osetio u Rimu 2016...
      Last edited by Marija81; 29-12-17, 13:47.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Mislim da je Limun sada najsrecniji .... kakva takmicenja, kakvi pehari, kakvi rekordi ... sve je to nebirtno ... bitno je da je Novak nov covek!!!
        Pa tako je.
        Ako su cela karijera i novac bili da bi dosao do srece, sta ce mu onda sve to ako moze da je ima i bez toga?

        Comment


        • Ne vjeruje on Maro u operaciju vise, samo u alternativne metode. Covjek koji izbaci iz staba Vajdu, Amanovica i Fil Grica, a ostavi sektasa Imaza sigurno ne pravi dobre poteze. A ni normalne.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Pre nego sto izrazis svoje predrasude, usudi se da istrazis vise o tome. To je savet za svakoga.
            Uvek je dobro da znas o cemu govoris pre nego sto krenes da pricas. Pristupi otvorenog uma bilo kojoj duhovnoj knjizi, procitaj je do kraja, ali ne uz motiv "aj da vidim koja sranja pisu ovde", vec pokusaj da dobijes misao koja se izlaze.
            Nakon svega toga, mozes suditi o tome.
            Hvala na sugestiji, ali meni je to nepotrebno, ja se sa problemima suočavam na drugačiji način i oslobađam od stresa.
            Ako bih u perspektivi imao neki problem koji ne bih mogao sam da rešim, obratio bih se psihologu. To su ljudi koji su zaista edukovani da mogu da ti pomognu. Kad te boli zub nekad si išao kod brice, i to samo da ga izvadi, odavno se već ide kod zubara.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Hvala na sugestiji, ali meni je to nepotrebno, ja se sa problemima suočavam na drugačiji način i oslobađam od stresa.
              Ako bih u perspektivi imao neki problem koji ne bih mogao sam da rešim, obratio bih se psihologu. To su ljudi koji su zaista edukovani da mogu da ti pomognu. Kad te boli zub nekad si išao kod brice, i to samo da ga izvadi, odavno se već ide kod zubara.
              Ma ok tvoj zivot tvoja stvar. Ali uvek je dobro znati ono o cemu pricas pre nego sto izgradis misljenje.
              Ti si misljenje o ovome izgradio na osnovu predrasuda, ne na osnovu stecenog znanja. To je cinjenica.

              Comment


              • To je fakat, malo otvorenijeg uma udji u te sektaske price dekkard, daj im sansu, dobri su to ljudi
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Pa tako je.
                  Ako su cela karijera i novac bili da bi dosao do srece, sta ce mu onda sve to ako moze da je ima i bez toga?
                  Nije li poenta tvojih ideja živeti u skladu? Sa samim sobom,sa okolinom...Uskladiti privatno i poslovno...
                  U Novakovom slučaju sklad između familije i sporta...
                  U slučaju,nas običnih smrtnika,sklad između profesionalnog i privatnog...
                  I niko nije rekao da je Novak sve radio da bi došao do sreće preko novca...Zaboga...Radio je ono što ga ispunjava,što ga čini srećnim.Rečju,voleo je svoj posao...I , i dalje ga voli...nije on kriv što je povređen...
                  I ,nemoj mi filozofski pristup , priče o egu i sl...

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Ne vjeruje on Maro u operaciju vise, samo u alternativne metode. Covjek koji izbaci iz staba Vajdu, Amanovica i Fil Grica, a ostavi sektasa Imaza sigurno ne pravi dobre poteze. A ni normalne.
                  Znam da ne veruje, a u tom slučaju jedino što može da uradi ( a to je možda trebao po osvajanju RG-a) je da se povuče...
                  Ili da ipak prelomi i uradi ono u šta ne veruje...pa ako da rezultat super...
                  Last edited by Marija81; 29-12-17, 13:57.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Кад ти глава није ок онда ти све смета, повреда, камичак у патикама, клизав терен, сунце, ветар, облаци, хладно топло, кад изгубиш поен, окречеш се и тражиш разлоге око себе, говором тела показујеш публици да си ти ок али нешто ти засметало и кад то узме маха, ево шта се дешава, кажу: " прво црвић, а онда се црв претвори у аждају"
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne može se protiv Limuna. Otvorenog uma vas razbija u diskusiji

                      Sačekao bih vijesti za AO prije nego što se istresem

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ma ok tvoj zivot tvoja stvar. Ali uvek je dobro znati ono o cemu pricas pre nego sto izgradis misljenje.
                        Ti si misljenje o ovome izgradio na osnovu predrasuda, ne na osnovu stecenog znanja. To je cinjenica.
                        Ne, već se u svemu držim nauke kao neprikosnovene. Holizam nije nauka.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ne može se protiv Limuna. Otvorenog uma vas razbija u diskusiji

                          Sačekao bih vijesti za AO prije nego što se istresem
                          тако је, можда ће тада Сатурн заклонити Марс и биће све ок...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Pre nego sto izrazis svoje predrasude, usudi se da istrazis vise o tome. To je savet za svakoga.
                            Uvek je dobro da znas o cemu govoris pre nego sto krenes da pricas. Pristupi otvorenog uma bilo kojoj duhovnoj knjizi, procitaj je do kraja, ali ne uz motiv "aj da vidim koja sranja pisu ovde", vec pokusaj da dobijes misao koja se izlaze.
                            Nakon svega toga, mozes suditi o tome.
                            Tu zapravo nastaje najveci problem kod normalnih ljudi, za sta bih ja bilo sta duhovno trazio u nekoj knjizi, znaci potrebna mi je obuka da bih vremenom postao produhvljen.

                            Potrebna mi je rec nekog vraca, iscelitelja ili mudraca kako bih nasao mir I spokoj?

                            Sta ako njegova verzija spokoja nije ni priblizna mojoj. Sta ako mene ubijanje ptica. cini srecnim a mudrac iz knjige mi savetuje meditaciju I sadjenje cveca.

                            Covek vremenom odlepi I umesto ptica masakrira 30 ljydi.

                            Kakve knjige za duhovost ljudi moji
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ne, već se u svemu držim nauke kao neprikosnovene. Holizam nije nauka.
                              Ma drzi se ti. Ne razumes sta ti pricam, odbijas.
                              Rekoh da pre nego sto raspravljas o necemu, saznaj o cemu raspravljas. Ne ubedjujem te sta je dobro/lose.

                              @Marija,
                              pa sama kazes, RADIO je ono sto ga cini srecnim.
                              Ako je sada srecan bez tenisa, a karijera ga udaljava od srece, zasto bi to i dalje cinio?

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ne može se protiv Limuna. Otvorenog uma vas razbija u diskusiji

                                Sačekao bih vijesti za AO prije nego što se istresem
                                Razbija ih on vece neko vreme ... poslednjih nekoliko dana ih unistava. Razbijanje je previse mala i mizerna rec da se opise onakvo raznosenje.
                                Ali dobro - Limun je to.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X