Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipratio sam temu KK..
    Nisam razumeo za "tenisere"? Ako misliš na 92, onda mi to ne znači puno jer nisam pratio to medisjko sredstvo informisanja..

    Comment


    • Pa ovaj naš član je (i) "teniser" ..u tom smislu..ako je sa b92 uopšte
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jesam sa b92, ali, ironije li, tamo sam 90% pisao na košarci. Nadam se da će se ovde to promeniti pošto mi deluje da ima prostora za kvalitetne diskusije. Što se našeg Novaka tiče, verujem u njegov povratal baš zato što ke kroz celu karijeru išao najtežim mogućim putem. Pa ko bi verovao da će posle toliko godina karijere dosći 2011. Verujem baš zato što mi ne na WB delovao strašno motivisano, ponovo je imao tu glad koja krasi šampione. Samo nek zaleči povredu tog zlog lakta koji je mene, recimo, sprečio u ozbiljnijem bavljenju tenisom. No, to je druga prica..

        Comment


        • E ebg još imao istu povredu.. Previše je tu koincidencije..
          Ođe ti je najbolje.. Eto toliko..

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1290276

            tuzba u najavi da se nadal pita

            Comment


            • Comment




              • Brate
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Đoković startuje 2018. na Novom Zelandu?

                  http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1292699

                  Comment


                  • Ouklend? Ne zameri nisam otvorila link...ali mislim da je jos rano za tu vratu planova.
                    Otom-potom.

                    Edit: aha videla sam sada..pa dobro cilj im je da ga sigurno dovuku, a i sto da ne.
                    Uostalom NZ je prelep, nikada nije bio, Australija na korak...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 13-08-17, 22:23.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E moj Nole sa Erosom Legendom se slikas..'el ti znas koliko je on hitova izbacio posle 30e?..a ti? Mućak, pemzija u 29oj..
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Oklend se igra u nedelji uoci AO, mislim da je cak i druga casovna zona, nekako mi to ne deluje bas realno.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                          Oklend se igra u nedelji uoci AO, mislim da je cak i druga casovna zona, nekako mi to ne deluje bas realno.
                          Takođe i ja mislim da će pre igrati u prvoj nedelji , ali ipak baš je rano za te priče

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Oklend se igra u nedelji uoci AO, mislim da je cak i druga casovna zona, nekako mi to ne deluje bas realno.
                            Mislila sam da je jedna nedelja free između Oklenda i AO, a nisam razmišljala o časnovnoj razlici, tj zonama.. čak 2 sata je razlike. Tako da ništa ovoga puta.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Fića View Post
                              E moj Nole sa Erosom Legendom se slikas..'el ti znas koliko je on hitova izbacio posle 30e?..a ti? Mućak, pemzija u 29oj..
                              Più bella cosa, posvećeno (Noletu)

                              https://m.youtube.com/watch?v=UojBaKX5Vz4
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X