Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pedja147 View Post
    Takodje me interesuje da li ce da igra sve meceve na Rod Laveru u Australiji kao sto je Rodzer igrao ove godine.
    Nece.
    sigpic

    Comment


    • Meni je najbitnije da je on zdrav,aa delujee mi da bice,takodje svidelo mi se Ono kad je spomenuo Ambicioznost,znaci zeli titule pobede,lepo je rekao da mu doktori me preporucuju operaciju???Zasto bi on onda se operisao...

      I da bilo bi dobro da ima jake mecevee pre Ao zato treba Brizbejn da igra,Ali otoom potoomm

      Comment


      • Tesko da ce sve igrati na centralnom, ako bude u istom delu zreba kao Rozder onda sigruno nece.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Biće sve dobro ako nas nije lagao.
          Prvi put mu ne verujem. Pod komandu mi deluje, ovo nije Novak!
          Originally posted by Vladan View Post
          Ako sledece sezone ne uzme tri Slema onda je odluka da propusti pola godine, a prije toga igra povrijedjen godinu i nesto katastrofalna. Dalje, on je prvi put od 2011. godine bez Slema u godini, nece ga imati godinu i po dana sigurno, to su uzasne stvari.

          Jedino je sjajna vijest za Ancica. Mario mora da ostane i bude standardni dio tima.
          Uvek bi se nasao razlog i ako-kako, da je leta 2016 pre W i RGa ovo objavio naslo bi se sto to nije dobro i mogao je drugacije, jedino onda ne.bi imao 12 GS kao i 4 vezana.


          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Zašto pre W16? A posle recimo?

            A šta tj. što mu ne veruješ?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • On je verovatnoo hteoo da se povuce posle w 2016 Ali onda su dosle Oi,aa povreda lakta je splasnula pa je nastavioo da igra,problem kod ove povrede je sto nije konstantna nego se pojavi u periodima cini mi see

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Prvi put mu ne verujem. Pod komandu mi deluje, ovo nije Novak!
                Ako nije Novak ko je onda taj covek? Objasni malo, nemoj sve u siframa.

                Comment


                • Ne znam šta mu ne vjerujete, koji dio priče vam nije jasan. Kao što reče i sam, do januara ima više nego dovoljno vremena da zacijeli rane. Ja zadovoljan

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    On je verovatnoo hteoo da se povuce posle w 2016 Ali onda su dosle Oi,aa povreda lakta je splasnula pa je nastavioo da igra,problem kod ove povrede je sto nije konstantna nego se pojavi u periodima cini mi see
                    Ma ja razumem donekle tu njegovu odluku, tačnije ajd do USO16...ali pitanje mi je bilo upućeno Cacaninu... priča nepotrebno o periodu pre W16, koji nije sporan.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kako nije sporan. Sporan je Olja jer je igrao povredjen i Rim 2016 i ledja a ruka pogotovo. Pisao sam tad uzivo .
                      Medjutim tad je bilo sve super jer je uzeo RG.

                      Da je tad napravio pauzu posle Rima...
                      Ne mogu pisem nervozan sam do bola.
                      Pisaci ti kad se malo sredim.
                      Sry


                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Zelim mu brzi oporavak.
                        Od ovo navijača iz drugih tabora jedini iskren post.
                        Hvala Stefane.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Kako nije sporan. Sporan je Olja jer je igrao povredjen i Rim 2016 i ledja a ruka pogotovo. Pisao sam tad uzivo .
                          Medjutim tad je bilo sve super jer je uzeo RG.

                          Da je tad napravio pauzu posle Rima...
                          Ne mogu pisem nervozan sam do bola.
                          Pisaci ti kad se malo sredim.
                          Sry


                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Čekaj, hoćeš da kažeš da je recimo tada ( pre RG-a ) uzeo pauzu da bi bilo pljuvačine ?
                          E zato meni onaj snimak koji je Pančev postavljao nije smešan.
                          P.S. I dalje sam pri tom da je pauzu tebao da napravi posle Vimbldona , da se sredi i emotivno i fizički.
                          A opet kapiram da ga je vukla želja za Olimpijadom...mada mi nikako nije jasno zašto nije pauzirao posle USO.
                          Da li se povreda smirila u tom periodu? Vrlo moguće, pa se ponadao da će izgurati.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ako mu je cilj da juri slemove, bolje da je odmarao od Rg i W, nego od USO na kojem ima veće šanse nego na ova dva pomenuta, ali ako se tako namestilo bože moj, želim mu brz oporavak.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Prekopiracu ono sto sam postavila na Rafinoj temi, to su njegove reci, u koje i ja verujem, tako da, ne brigajte

                              Kaze da ocekuje da se Marej i Djokovic vrate jos jaci, jer kaze da kada neko vreme ne igras dobro, a tako si kvalitetan igrac, onda kada ponovo krenes da igras na svom nivou, tesko da neko moze da te zaustavi
                              13/13!

                              Comment


                              • Konferencija za stampu nije donijela nista novo. Nedostatak novih informacija je Novak pokrio srdacnoscu i neposredoscu. Time je zelio da umiri (srpsku) javnost. Mislim da je uspio. Samim tim je konferencija uspjeh.

                                Ljude kao ja nije umirio, niti je mogao umiriti, osim naravno da je dao punu istoriju bolesti sa prognozama raznih specijalista. Nije me ni dodatno uznemirio. I to je dobro. Ocekivao sam da ce bajati. Uglavnom nije.

                                Ostajem pri uvjerenju da on nesto i dalje skriva, prilicno bitno, bitnije od povrede.

                                Dao je dvije polu nove informacije. Da se povreda pogorsala tokom Uimbldona (pogotovo onaj dan kad je cekao mec ) i da su tablete za umirenje bolova prestale da djeluju.

                                Ohrabrujuce je da ozbiljno planira sto dalje, skuplja tim, sto da mijenja u igru, kako da je unaprijedi. Planira cak i broj turnira koje ce igrati. Jos i vise je ohrabrujuca mirnoca i racionalnost s kojom govori.

                                Nazalost, ponavlja i dvije stvari koje ne mogu biti tacno. Prvo, da nije pauzirao zbog olimpijske godine. To nije vazalio poslije USO prosle godine a pogotovo nije vazilo ove godine. Drugo, da je puno igrao u zadnjih 18 mjeseci. Ni to nije tacno, dosta malo je igrao.

                                Ovo sto je rekao o Nadalu i Federeru je znakovito. Kao, oni su od mene napravili igraca pa nije strasno ako imaju koristi od moje pauze. (Izmedju redova.)
                                Last edited by NI; 26-07-17, 16:57.

                                Comment

                                Working...
                                X