Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se povreda pogorsala za vreme W-a je rekao, ali nova informacija je da su tablete prestale da deluju. U sustini nije odg na najglavnije pitanje, a to je sta je tacno sa laktom, da li je hronicno, nije hronicno ili sta vec.

    Comment


    • A najaca fora bi bila da se nekim cudom plasiramo u finale Davis cupa ( takve sanse su oko 5% po meni, mozda i manje). Novak kakav je mozda bi igrao u finalu

      Comment


      • Ipak cela sezona..skroz ocekivano!!Ali mi itekako smeta ovaj zakljucak od CNN-a, da je citava situcija i ova povreda pokrivena velom misterije!Ma daj kad ovi drugi odlaze na odmor zbog povrede onda je to ok i pozeli se sreca.Ni sam ne volim ovakvo odmeravanje, ali ladno je tako.Sad oni znaju da je Novaku Fed bio u glavi kad je odlucivao za pauzu!!U fazonu kad je mogao Fed mogu i ja!Neka se vise zavrsi i ovih 5 god otprilike njegove karijere i vise da ne slusam ove licemere!
        NI, moze jedno pitanje? Reci mi druze koliko si siguran da postoje neteniske stvari koje su uticale na ovaj pad kod Novaka?
        Last edited by draza; 27-07-17, 13:12.

        Comment


        • Konferencija je apsolutno bila potrebna, pa i neophodna.
          Nije isto kada se neko obrati preko fb ili neke druge društvene mreže i kada to uradi lično.
          Da ne pričam da smo ga ovde i te kako željni, na srpskom, a ko zna kada ćemo ga opet čuti.

          Očekivanja od novinara su mi ipak bila prevelika, oni su totalno zakazali i zatajili, a sve sam čekala konkretno pitanje i insistiranje na njemu…. a šta ćete da radite ako je hirurški zahvat ipak jedini put ka izlečenju? Ili...da li možete nešto više da nam kažete o samoj povredi? Međutim, ovde odavno novinari nisu ono što bi trebalo biti, čast izuzecima i to ima veze sa nekim drugim stvarima.

          Ali na stranu novinari. Ovde, na forumu, na internetu u Srbiji pre svega, nikako da se shvati, a o tome sam više puta pisala i naglašavala godinama unazad, da Novak nije ni Rafa, ni Fed ni niko od tih sa druge strane balkanskog poluostrva. Da to što rade ova dvojica ili neko treći, kao se ponašaju u nekim sličnim situacijama, ne mora i ne sme da se poredi sa Novakom. Poređenja u bilo čemu su totalno pogrešna i bemislena. On prosto ima potrebu da bude u kontaktu sa ljudima, želi sa njima da komunicira, želi da čuje njihova mišljenja i da iznosi svoja. Naravno nije obavezno da će na kraju reći nešto više što je potrebno (da, cijam na povredu), što će zadovoljiti zantiželjnike, pa i one nedobronamerne, ali ta intimna, prijatna atmosfera, na njegovom terenu odgovara mu jer je takav, ima potrebu za tim. Pođite od sebe i svoje neposrednosti da ste bliski sa ljudima, da vas drugi saslušaju šta to imate da kažete, da komunicirate sa njima...Tome se na zapadu ipak manje teži, prisnost i bliskost sa nepoznatima skoro pa da ne posroji. A ovde se i pored svega toga nadovezuje i totalno pogrešno tumači da on želi da ga svi vole i cene. SIgurna sam da to nije tako, da ne ponavljam da se i nepotrebno povlači paralela sa drugima, sa Rodžerom recimo u konkretno sličnoj situaciji. Oni su dva sveta i tako treba i da ostane. Šta je Fed radio u prošle godine u ovo vreme je totalno nebitno i irelevantno za ovaj slučaj, kao i za bilo koji drugi, svi su oni jedinke za sebe, otud i moja konstatacija, koja je malo oprečna sa ovim slažem se...da Novakov PR ne radi posao kako treba, tačnije da Novak malo više radi na svoju ruku ili na srce (što je verovatnije), jer teško je tu podvući tačnu granicu...ok ja sam takav i takav, ali ne smem tako da se ponašam i to da kažem... što manje da sam srdačan i neposredan, a ne treba ni konferenciju u svom gradu da sazovem.

          Bio je povređen u Rimu, ali gde je Rim tu je i RG. Izneo je to, da li sa posledicama ili ne, to ne znamo, mislim da je mnogo više štete naneo kasnije, bez obzira na rezultate. On vuče tu neki problem vezan za lakat-rame još od druge polovine 2015. ako se ne varam. To da bi bio pljuvan da se povukao pre RG ne mislm da je bitno, niti bi bio, niti je sada nešto ispravio situaciju po tom pitanju, naprotiv. Pauzu je morao da napravi ranije, morao je da prekine sa tenisom još sredinom prošle godine ili u najboljem slučaju posle USO16. No sad šta je tu je, lako je uvek biti pametan kada tuđa koža u pitanju i mnogo je lako deliti savete naokolo. Nadam se svim srcem da će se oporaviti i vratiti svom poslu koji def mnogo voli, videlo se juče… i da idemo svi zajedno u nove pobede 2018. sa novim ženskim članom u porodici


          Ne mislim da nešto skriva ili to ne vidim, meni je konferencija opet rekla i da je on malo i emotivno, psihički pokleknuo, da je ta kombinacija dovela do tog sveopšteg pada, pored povrede, dodatnu konfuziju kao što sam mnogo puta naglasila do sada pravile su i razna poklapanja i događanja koja mu nisu išla na ruku (privatna), a sada vidimo da ekstra haos prave i hirurzi koji nisu izričiti po pitanju lečenja, odnosno operacije. A to kada je zdravlje u pitanju, nema ništa gore.

          Treba samo tu 2018. dočekati...

          Last edited by miloolja; 27-07-17, 13:23.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja takodje mislim da ne postoji nista vise od ovog recenog na konferenciji!Bar ne zelim da mislim....Emotivno praznjenje, lakat, rodjenje deteta..pa zar to nije pravi momenat za bolovanje!?!Ja verujem da nije uzeo pauzu proslog leta jer je lakat cas boleo, cas ne...nije bio nacisto sta da radi!E sad kad je dogorelo, sta je tu je!

            Comment


            • Kako god,odmorom Novaku ne moze odmoci,pa da i nije doslo do povrede mogao je uzeti bez problema mesec,dva odmora,sad ima vremena da napuni baterije,da prozivi malo,sad ce i Stefan da ga vozika malo umesto drugih tenisera
              A za nas navijace ne brinem,brzo ce proci 6 meseci,a i zar nije bolje gledati Novaka 100% spremnog ili ga gledati kako se muci sa teniserima koji mu realno nisu ni do koljena
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Ali nasi novinari
                znaci ovo nema veze sa Djokovicem, nego sa novinarima...umesto da ga ispituju o povredi, da pokusaju nesto vise da izvuku, jedan ga pita da li ce da gleda Zvezdu, drugi prenosi pozdrave vaterpolista, a treci ga umalo nije pitao kad ce ponovo meso da pocne da jede
                imaju takvu ekskluzivu, Djokovic organizuje konferenciju u BGu, trajala je sigurno 45 minuta i niko pametan da se nadje
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nole car ☺. Al mršav bre mnogo... Taman će dodati malo mišića na pauzici [emoji847]

                  Comment



                  • To sto je 90% novinara ili nesposobno ili ostrasceno to smo svi verujem odavno ustanovili. Tako je tu, tako je ovde, tako je u Engleskoj, Americi i svugde u svetu. Verujem da je to jedina profesija koja nema svoju neku deontologiju.

                    Novak jeste pokusao malo ovom kzs da smiri javnost i navijace tako sto je uzivo i direktno pricao ljudima "u oci" i nije pustio neku tamo porukicu na fb ili tw koja bi sigurno delovala impersonalno i "hladno"..kao kada te lik otkaci preko sms ili vac-apa.. bolje je da ti to kaze u oci ma koliko bilo bolno.
                    Ali opet nije razjasnio dve kljucne stvari. Vrsta povrede, tj dijagnoza kao prvo, kao drugo zbog cega je nastavio da igra uprkos losim(katastrofalnim) reziltatima. Zar nije mogao odmoriti od septembra '16 do januara '17?
                    Sto ga neko nije pitao o porazu protiv Istomina..je l je razlog bila povreda ili nesto drugo? Krompir protiv Tima, opet ruka ili sta? Jbg ne smeju ni oni da postavljaju tako "neugodna pitanja"(daleko od toga da su neugodna, al ajde..), ipak je jaka i influentna licnost u pitanu.

                    Kao sto sam napisao izjave tipa "previse sam igrao zadnjih godinu ipo" "bog mi je slao znake" "zelim u ovoj pauzi da uradim neke stvari sto do sada nisam mogao(jbg kao da je proveo 20 u gulagu kopajuci jame)" su me izmorili do te mere da sam srackavicu dobio na kraju
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Podrska Novaku i njegovoj odluci. Dugi odmor je daleko pravilnija odluka u usporedbi sa operacijom neizvjesnog ishoda. Ni odmor nije garantirano rjesenje, ali donosi realnu sansu za oporavak. Ne potpuni. Svaka povreda je individualna stvar, nikako nebi da mracim, ali kod mene je akutna bol prvi put trajala ~3 mjeseca. Poslije godinu ipo javila se ponovo, u najglupljem mogucem mecu i udarcu. Cist smec koji sam potpuno nepotrebno htio da raspalim svom snagom. Akutna bol je trajala od januara do sredine oktobra. Ali ja sam tad vec imao 48 godina i to je sasvim druga zivotna dob i situacija. Novak ima sasvim drugaciji tretman i paznju. Koju apsolutno zasluzuje i kao sportista i kao covjek. Zato svi mi, koje je toliko puta obradovao treba da vjerujemo u njegovo ozdravljenje i povratak. Dace Bog da se opet radujemo.
                      A maliciozne komentare i opaske treba izbjegavati u sirokom luku, narocito ih ne komentirati. Treba ih ignorirati. To im je i najveca kazna, jer su sa svrhom da isprovociraju i napisani. A penicilin za takve je potpuna ignoracija. Ne postoje.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Konferencija je apsolutno bila potrebna, pa i neophodna.
                        Nije isto kada se neko obrati preko fb ili neke druge društvene mreže i kada to uradi lično.
                        Da ne pričam da smo ga ovde i te kako željni, na srpskom, a ko zna kada ćemo ga opet čuti.

                        Očekivanja od novinara su mi ipak bila prevelika, oni su totalno zakazali i zatajili, a sve sam čekala konkretno pitanje i insistiranje na njemu…. a šta ćete da radite ako je hirurški zahvat ipak jedini put ka izlečenju? Ili...da li možete nešto više da nam kažete o samoj povredi? Međutim, ovde odavno novinari nisu ono što bi trebalo biti, čast izuzecima i to ima veze sa nekim drugim stvarima.

                        Ali na stranu novinari. Ovde, na forumu, na internetu u Srbiji pre svega, nikako da se shvati, a o tome sam više puta pisala i naglašavala godinama unazad, da Novak nije ni Rafa, ni Fed ni niko od tih sa druge strane balkanskog poluostrva. Da to što rade ova dvojica ili neko treći, kao se ponašaju u nekim sličnim situacijama, ne mora i ne sme da se poredi sa Novakom. Poređenja u bilo čemu su totalno pogrešna i bemislena. On prosto ima potrebu da bude u kontaktu sa ljudima, želi sa njima da komunicira, želi da čuje njihova mišljenja i da iznosi svoja. Naravno nije obavezno da će na kraju reći nešto više što je potrebno (da, cijam na povredu), što će zadovoljiti zantiželjnike, pa i one nedobronamerne, ali ta intimna, prijatna atmosfera, na njegovom terenu odgovara mu jer je takav, ima potrebu za tim. Pođite od sebe i svoje neposrednosti da ste bliski sa ljudima, da vas drugi saslušaju šta to imate da kažete, da komunicirate sa njima...Tome se na zapadu ipak manje teži, prisnost i bliskost sa nepoznatima skoro pa da ne posroji. A ovde se i pored svega toga nadovezuje i totalno pogrešno tumači da on želi da ga svi vole i cene. SIgurna sam da to nije tako, da ne ponavljam da se i nepotrebno povlači paralela sa drugima, sa Rodžerom recimo u konkretno sličnoj situaciji. Oni su dva sveta i tako treba i da ostane. Šta je Fed radio u prošle godine u ovo vreme je totalno nebitno i irelevantno za ovaj slučaj, kao i za bilo koji drugi, svi su oni jedinke za sebe, otud i moja konstatacija, koja je malo oprečna sa ovim slažem se...da Novakov PR ne radi posao kako treba, tačnije da Novak malo više radi na svoju ruku ili na srce (što je verovatnije), jer teško je tu podvući tačnu granicu...ok ja sam takav i takav, ali ne smem tako da se ponašam i to da kažem... što manje da sam srdačan i neposredan, a ne treba ni konferenciju u svom gradu da sazovem.

                        Bio je povređen u Rimu, ali gde je Rim tu je i RG. Izneo je to, da li sa posledicama ili ne, to ne znamo, mislim da je mnogo više štete naneo kasnije, bez obzira na rezultate. On vuče tu neki problem vezan za lakat-rame još od druge polovine 2015. ako se ne varam. To da bi bio pljuvan da se povukao pre RG ne mislm da je bitno, niti bi bio, niti je sada nešto ispravio situaciju po tom pitanju, naprotiv. Pauzu je morao da napravi ranije, morao je da prekine sa tenisom još sredinom prošle godine ili u najboljem slučaju posle USO16. No sad šta je tu je, lako je uvek biti pametan kada tuđa koža u pitanju i mnogo je lako deliti savete naokolo. Nadam se svim srcem da će se oporaviti i vratiti svom poslu koji def mnogo voli, videlo se juče… i da idemo svi zajedno u nove pobede 2018. sa novim ženskim članom u porodici


                        Ne mislim da nešto skriva ili to ne vidim, meni je konferencija opet rekla i da je on malo i emotivno, psihički pokleknuo, da je ta kombinacija dovela do tog sveopšteg pada, pored povrede, dodatnu konfuziju kao što sam mnogo puta naglasila do sada pravile su i razna poklapanja i događanja koja mu nisu išla na ruku (privatna), a sada vidimo da ekstra haos prave i hirurzi koji nisu izričiti po pitanju lečenja, odnosno operacije. A to kada je zdravlje u pitanju, nema ništa gore.

                        Treba samo tu 2018. dočekati...

                        Bravo za post.
                        Posebno izdvajan deo gde pises da je drugaciji od drugih i ne treba ga porediti...
                        Zato ga i volimo.

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ali nasi novinari
                        znaci ovo nema veze sa Djokovicem, nego sa novinarima...umesto da ga ispituju o povredi, da pokusaju nesto vise da izvuku, jedan ga pita da li ce da gleda Zvezdu, drugi prenosi pozdrave vaterpolista, a treci ga umalo nije pitao kad ce ponovo meso da pocne da jede
                        imaju takvu ekskluzivu, Djokovic organizuje konferenciju u BGu, trajala je sigurno 45 minuta i niko pametan da se nadje
                        Stvarno uzas, ej bre imas ekskluzivu na Srpskom u sred Srbije i ti ga pitas budalastine.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Bravo Olja za post
                          Meni je drago da se odlucio za duzu pauzu, pa da u sledecoj godini gledamo starog Novaka.

                          Comment


                          • Originally posted by draza View Post
                            Ipak cela sezona..skroz ocekivano!!Ali mi itekako smeta ovaj zakljucak od CNN-a, da je citava situcija i ova povreda pokrivena velom misterije!Ma daj kad ovi drugi odlaze na odmor zbog povrede onda je to ok i pozeli se sreca.Ni sam ne volim ovakvo odmeravanje, ali ladno je tako.Sad oni znaju da je Novaku Fed bio u glavi kad je odlucivao za pauzu!!U fazonu kad je mogao Fed mogu i ja!Neka se vise zavrsi i ovih 5 god otprilike njegove karijere i vise da ne slusam ove licemere!
                            NI, moze jedno pitanje? Reci mi druze koliko si siguran da postoje neteniske stvari koje su uticale na ovaj pad kod Novaka?
                            Nikad ne mozes biti 100% siguran. Ali recimo 95% sam siguran da postoje stvari koje nemaju veze sa Novakovom formom koje su uticale na pad. No, pravo je pitanje u kojoj mjeri su uticale. Sto je bilo presudno? Povreda? Prezasicenost? Neteniske stvari?


                            ---------------

                            Bez osnova krivite novinare. Konferencija za stampu nije bila tu da informise nego da umiri. To je bila neophodna propaganda. Novinari su samo pomagali da ostvari cilj. A cilj nije bio resetanje i dokazivanje da je njegova prica puna rupa. Cilj je bio da se kaze: "Imam problema ali cu uciniti sve da povratim kontrolu i vratim se u punom sajaju." Time je umirio svoje navijace. A sto ce biti 2018. ostaje da se vidi.
                            Last edited by NI; 28-07-17, 09:18.

                            Comment


                            • Apsolutno nije isključeno da je takav dogovor bio, bez suvišnih pitanja o povredi.
                              Ali ja nisam zadovoljna, jer opet nemam sve odgovore.
                              Volim da imam uvek sve odgovore i da znam na čemu sam
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X