Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravilno razmisljate,sad se vec moze reci da Djokoviceva situacija dosta slican kao Rafina nakon 2014-te ali ipak bih rekao da je kriza malo blaza,ipak je Djokovic konkurentiniji za titule za razliku od Nadala koji je na jedno 1,5 godinu sigurno bio iskljucen iz svega,ali nema mjesta ovolikom defetizmu koji vlada medju vama ovih nekoliko mjeseci,ocekujem jakog Novaka vrlo brzo.

    Comment


    • Vratiće se Nole jači no ikad

      Comment


      • Ne zaboravite da se Novak nakon teških poraza na RG prethodnih godina vraćao jači nego ikad i to već na WB. Očigledan primer je da je posle poraza od Vavrinke 2015. nanizao 4 GS u nizu. Ne kažem da će sad da osvoji WB ali mislim da sad kreće druga polovina sezone koja će biti uspešnija. Još ako bi uzeli Salataru, to bi ga psihološki podiglo za narednu sezonu.
        Polako sa osudama i pesimizmom, biće sve u redu.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Pravilno razmisljate,sad se vec moze reci da Djokoviceva situacija dosta slican kao Rafina nakon 2014-te ali ipak bih rekao da je kriza malo blaza,ipak je Djokovic konkurentiniji za titule za razliku od Nadala koji je na jedno 1,5 godinu sigurno bio iskljucen iz svega,ali nema mjesta ovolikom defetizmu koji vlada medju vama ovih nekoliko mjeseci,ocekujem jakog Novaka vrlo brzo.
          Ne zaboravi da je kod njih u pitanju 2 skroz drugačija problema.kod Nadala je bilo neizbežno i povrede su se očekivale, ali kod Noleta niko nije mogao ovo predvideti

          Comment


          • Napisah ovde da mi je trenutno sezona u poslu pa da baš ne čitam redovno što pišete, a sam ionako ne pišem prečesto. Sad se vozim sa juga Srbije prema BG pa se dohvatio malo kompa i iščitavam vas. Imam potrebu napisati par stvari.

            Prvo, niko nema pravo ovde nikoga nazivati pljuvačima. Svi smo mi Novakovi fanovi i zaljubljenici koji nemaju nikakav interes biti ovde osim uživati u Novakovim uspesima. I kad ovako dugo izostaju, naravno da smo tužni i nesrećni. Plus, ne raspolažemo nikakvim informacijama i to povećava frustraciju. Sve ove izjave Griča i ostalih su jedna te ista mantra koju ponavljaju, a verovatno su i u obavezi da posle raskida ugovora pričaju ovako sterilno i uopšteno.

            Drugo, demokratija podrazumeva da imaš prava misliti, govoriti i raditi što god hoćeš sve dok time ne ugrožavaš prava drugih. Time što ovde neko iznosi svoje mišljenje sa kojim se neko drugi ne slaže, ne daje onom drugom za pravo da to kvalifikuje ovako ili onako, pljuvačinom ili kako već. Ovde se samo ne sme vređati nikoga jer se time ugrožava pravo na "čast i ugled" onoig drugog. Sve do tada niko nema pravo pozivati druge da pišu samo lepo ili hvalospeve bilo o Novaku, Pepeu ili nekom trećem. Dakle, dok se iznosi mišljenje bez vređanja ikoga, demokratija je u svom punom obliku. Ubeđen sam da to piše i u pravilima ovog Foruma. Dakle, pozivati nekoga da ode sa ove stranice jer je ovo fan stranica i mora se pisati samo lepo i u duhu "sreća, sreća - radost, radost" jer je to primereno za jednu fan stranicu, je suludo. Pa gde ćemo pisati koliko nas sve ovo boli ako ne ovde? Gde ćemo pokušati doći do objašnjenja ako ne ovde? Pa šta ako se neka stvar ponovi hiljadu puta, koga to vređa? OK, nismo time bliži rešenju, ali koga to vređa.

            NI, u vezi sa ovim poslednjim rečima u drugom pasusu, hiljadu puta smo se ovde dotakli Pepea, a ti uvek ponavljaš da je nebitan. Ja po hiljadu i prvi put ponavljam da je on posledica, a ne uzrok. I nije Pepe kriv što je tu, Novak je kriv što se smutljivac vrzma oko njega. Ja sam te iovde prozvao "dobri i pošteni" i stvarno te tako doživljavam na osnovu stila tvog pisanja. I tvojhe pozivanje da je Pepe nebitan potvrđuje da te ispravno doživljavam iako se ne poznami i verovatno se upoznati nećemo. Ali, iako je Novak kriv što je taj zombi u njegovom boksu, ja organski ne mogu svariti te prevarante kakav je Imaz. To su ljudi koji se koriste ljudskom nesrećom. Svi ti razni iscelitelji, nadrilekari, bioenergetičari, vračare i ostali, svi se samo koriste ljudskom nesrećom. Samo pomislite na propalice koje obećavaju izlečenje od teških bolesti bioenergijom. Takav je i ovaj Imaz.
            Sa tim u vezi bi zamolio sve vas da ne nazivate Marka pogrdnim imenima i krivcem za bratove loše rezultate. Novak je morao to drugačije izhendlovati. A ako je istina o Markovoj depresiji, moram vam svima reći da je to ozbiljna bolest i da se teško leči. I nije Marko kriv što je/bio bolestan. Nije to da se probudio jedno jutro i rekao, ja ću sad pasti u depresiju i zeznuti Novaka da i on ne bude najbolji kad ja već nisam. Nije bolest stvar odluke, a nije ni sramota biti bolestan. Ponavljam, kapa dole Novaku što se brine o bratu, familiji, ali ponavljam, morao je to drugačije urediti, a ne ugroziti karijeru.

            Ima tu još mnogo stvari da se prokomentariše kao npr oko toga sa decom i potrebe da je roditelj sa njima. Tu neki od vas preteruju, ali baš preteruju. Za boga miloga, on je profesionalni sportista, dete malo, jedno se tek treba roditi i dok im otac bude neophodan u "punom kapacitetu", Novak će završiti karijeru. Svi mi imamo decu, drugi sportisti imaju decu, ali svi imamo prioritete. Zato, ne treba ovde lamantirati kako je Novak bolji optac od nas koji smo također roditelji (dok njegovi klinci budu imali po 18 kao i moji, ima on da se leba i leba najede), pa kao on hoće da provodi vreme sa njima. A mi kao nismo hteli, mi smo loši roditelji? Pa ipak smo uklapali i život i posao i evo su nam deca zdrava i živa i škole završavaju hvala dragom Bogu. Plus, on ima daleko veće mogućnosti od običnih smrtnika da stvari ispadnu bolje i deci pruži više. Od vrhunskog obrazovanja pa na dalje. Dakle, samo je pitanje kako postaviš stvari. I on se mora što pre odlučiti kako će ih postaviti.

            Toliko se sada mogu ovako setiti stvari koje su provejavale po forumu.
            Izvinite na smetnji.

            Comment


            • Izgleda kad se poredi RG 2017 i RG 2016, po BBC, CNN, EUROSPORTU, i ko zna kome La Decima je uzela vecu popularnost nego sva 4 GS u godini koje je Nole krunisao prosle godine

              Nepravda ili realnost?

              Nepravedna realnost!!

              Comment


              • Originally posted by 7eleven View Post
                Izgleda kad se poredi RG 2017 i RG 2016, po BBC, CNN, EUROSPORTU, i ko zna kome La Decima je uzela vecu popularnost nego sva 4 GS u godini koje je Nole krunisao prosle godine

                Nepravda ili realnost?

                Nepravedna realnost!!
                Nadalovo dostignuce je jedno 10 puta vece nego Novakovo, a i Rafa je svima mnogo zanimljivija licnost od Novaka.U svakom slucaju, zasluzeno, jer je ovo verovatno najvece dostignuce ikada u svetu tenisa, a Novakovi rekordi nisu ni blizu toga.

                Comment


                • 4 slema u nizu će verovatno neko i da odradi, ali 10 ista slema mislim nikad iko više. I po meni je to veće dostignuće no Novakovo.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Nadalovo dostignuce je jedno 10 puta vece nego Novakovo, a i Rafa je svima mnogo zanimljivija licnost od Novaka.U svakom slucaju, zasluzeno, jer je ovo verovatno najvece dostignuce ikada u svetu tenisa, a Novakovi rekordi nisu ni blizu toga.
                    Bem mu misa Ziko, zbog cega ti navijas za Novaka?
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Bem mu misa Ziko, zbog cega ti navijas za Novaka?
                      Navijam za Novaka ja, najiskrenije, ljudi to ovde ne veruju, misle da trolujem.Razocaran sam Saro, znas ono kada neko moze i naviknes se i onda mu karijera ode u najgorem mogucem smeru?To se upravo desilo, a lik ima da tone sve dublje i dublje.Kao oni bokseri sto nisu umeli da zavrse karijeru kada je trebalo i onda ih nokautirali svakojake njuske...Zeleo sam da bude egal sa ovom dvojicom, da niko to ne moze da mu ospori, ali, nazalost, ostaje on na 12 slemova, a Rodzer ce sigurno uzeti jos 2 komada, a Rafa po mom misljenju jos minimum 3.

                      Comment


                      • Haha
                        Žile stvarno ga pretera.. Ponašaš se kao uvređena mlada..
                        Novak će stići vašeg Nadala.. Za Rodžera je već pitanje.. On je već podaleko..
                        Novak je pun rekorda.. A svi se baziraju na neverovatnoj njegovoj konstantnosti koja nije viđena u eri modernog tenisa..

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Haha
                          Žile stvarno ga pretera.. Ponašaš se kao uvređena mlada..
                          Novak će stići vašeg Nadala.. Za Rodžera je već pitanje.. On je već podaleko..
                          Novak je pun rekorda.. A svi se baziraju na neverovatnoj njegovoj konstantnosti koja nije viđena u eri modernog tenisa..
                          Sve si u pravu,nema tako pisu pravi navijaci.

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Haha
                            Žile stvarno ga pretera.. Ponašaš se kao uvređena mlada..
                            Novak će stići vašeg Nadala.. Za Rodžera je već pitanje.. On je već podaleko..
                            Novak je pun rekorda.. A svi se baziraju na neverovatnoj njegovoj konstantnosti koja nije viđena u eri modernog tenisa..
                            Znam da se ponasam, ali jbg, tako je.Ispizdeo sam zbog zadnjih godinu dana haos, a jos vise su ova dvojica uzela po slem i Rodzer ce verovatno uzeti i Wimbledon i Us Open ove godine...

                            Comment


                            • Ivan pg
                              Jok nego ću samo da kukam.. Veoma sam kritičan prema Novaku.. I uviđam greške.. Ali kad pročitam šta sve pišu ljudi.. Sada je vreme za podršku..

                              Žile90
                              Pa jbt pričaš o Rodžeru i Rafi.. 2 najveća šampiona ove igre.. I da bude treći.. Pa šta.. Naš je, tako da će za nas uvek biti prvi i najbolji..
                              Svi su imali ozbiljne padove u rezultatima.. Samo Novak ne sme.. E pa jbg nije baš tako..
                              Pogledajte one suze sa RG2015g.. 3 minuta mu je publika pljeskala posle finala.. I šta je Novak uradio? Došao sledeće godine i osvojio..
                              Znam da svako gleda iz svoje vizure.. Ja sada gledam pozitivno.. I zato mislim da Novak još nije rekao sve što se tiče tenisa.. Ako pak i ne bude.. Alal mu ćufte za sve što je uradio.. Nisam ni sanjao da će neko iz moje zemlje biti tako uspešan teniser..

                              Comment


                              • Kao da je bitno ko prednjaci u nekim turnirima, statistikama, brojkama...
                                Svako ko prati tenis zna da je Novak jedan od najboljih ikada i njegovo ime u tenisu ce biti veliko bez obzira na nedostizne rekorde koje su postavili njemu slicni igraci.
                                Nazalost, cini se da je njegov trenutni uspeh takodje i konacno stanje pehara u vitrini, a na to svi Novakovi navijaci treba da budu ponosni i ne treba da zale za propustenim prilikama da bude apsolutni rekorder u svakoj mogucoj statistici, jer ipak, ima igraca koji su zasluzili svoje ime u odredjenim kategorijama.

                                Comment

                                Working...
                                X