Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    U suštini mediji su problem umesto da napisuu Novak izgubio od Tima jer ovaj ima bolji FH ...
    Jel i u Rimu imao bolji FH od Novaka? Isuvise pojednostavljujes stvari. Mecevi se dobijaju ili gube u glavi, na terenu je samo egzekucija.

    Comment


    • Skeptik nije bitno dal je imao bilo koju glupost vezano za igru mogu lupe,bitno je da se skrene pažnja sa njegove ishrane i Imaza koji su isto tako glupost i nebitni,a ni jedno ni drugo nisu suština problema
      Last edited by Srkisa; 10-06-17, 14:25.

      Comment


      • Procitaj jos jednom sta sam napisao. Isuvise pojednostavljujes stvari. Novakov pad je slozena prica i nije se desio preko noci.

        Comment


        • Da ali vise nije u padu sad blago ide na gore ili stagnira od početka godine,to sa Imazom će oni vuci kao problem do kraja karijere ako Novak ne popravi rezultate,to je bio problem mozda krajem prošle početkom ove vise nije,a vi samo vjerujte niko vam ne brani


          Doduše priznajem da me nervira Imazova pojava sama po sebi i ona srca
          Last edited by Srkisa; 10-06-17, 14:32.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Da ali vise nije u padu sad blago ide na gore ...
            Ha,ha,ha.... blago ide na gore a pao na 4. mesto a ni igra mu nije nista bolja. Neozbiljan si Srkisa, neozbiljan.

            Comment


            • To je zbog zaostavštine iz prošle godine
              Ako cemo da se igramo tako 2R Ao,3R Akapulko 4r IW<QF,Sf,f,qf na sljaci

              Ajde ti si "skeptik" pa ti opraštam

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Ako cemo da se igramo tako 2R Ao,3R Akapulko 4r IW<QF,Sf,f,qf na sljaci
                Ha,ha,ha... zasmejavas me Srkisa. Priznajem ide ti to dobro od ruke. Ajde uporedi mi rezultate Novaka iz prve polovine 2016 zakljucno sa RG sa ovim tvojim gore pomenutim i uporedi mi takodje rezultate posle RG 2016 zakljucno sa WTF 2016 sa gore pomenutim. Uradi to ali polako, na tanane pa se vrati da ih uporedimo. Vazi?

                Comment


                • Rekao sam ova godina posle Ao on je u blagom porastu ovaj Rg jeste bio mali korak unazad ali Generalna slika je nepromenjena,prošle godine pri kraju je bilo svašta Ii nije zeleo da igra i malo Imaz i sve čak i pocetak ove mozda ali od Akapulku je on okrenuo list i zato prestanite vise sa tim lupetanjima oko odnosa prema sportu Imazu i ishrani to je prošlo tolko od mene

                  Comment


                  • Rekao si da je to zaostavstina od prosle godine. Imas tvoj post odmah na vrhu. Valjda znas sta pises.

                    Comment


                    • Nije poenta uopste da pobedis mene u diskusiji,evo ako hoces necu nastavljti pobedio si tako je,poenta je da dodjemo do nekog zajedničkog zaključka koji bi bio bar malo zdravorazumski,ali ne vredi sto kaze Pecke u baruštini ovdašnjoj

                      Comment


                      • Opusti se Srkisa. Nisam ja nikog pobedio. Samo diskutujemo. Odoh sada da gledam kako Halep dize pehar. Halep ipak izgubila. Cestitke Jeleni.
                        Last edited by skeptik; 10-06-17, 16:14.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Grič je rekao da je Đoković veliki perfekcionista i da sigurno ima razlog zbog kojeg je sada tako daleko zakoračio u područje ezoterije i oblasti stila života, ljubavi, radosti i slično. Prema njegovim zapažanjima, Đoković želi da ostane vrhunski sportista ali i da uživa u radosti života; da se dalje razvija kao čovek. On u tome vidi i motivaciju za angažovanje Agasija: „To se uklapa u njegovu novu orijentaciju. I Andre je imao probleme, i prošao kroz fazu u kojoj je morao nanovo da se orijentiše. I da počne ispočetka.“
                          Na pitanje o mentalnom treneru Pepeu Imazu, Grič je rekao da se Novak Đoković i Imaz već dugo poznaju kao i da rastanak Đokovića i Bekera kao i razlaz sa kompletnim timom oko Marijana Vajde nema nikakve veze sa Imazom. „nije korektan način na koji mediji predstavljaju Imaza – kao ludog gurua; to nema veze sa realnošću. On je po sebi divan čovek“. A kada je reč o saradnji Grič-Đoković, Grič kaže: „Mislim da je svako ko je radio sa njim imao nešto od toga. Iskustvo sa Novakom je dragoceno za jednog trenera, jer od Novaka trener dobija veoma precizne i intenzivne povratne informacije, koje može da upotrebi kako bi dalje razvijao svoje metode“.

                          Na pitanje da li ga je Đoković inspirisao kao čovek, Grič je odgovorio: „Svi smo proveli mnogo vremena zajedno, i svako u timu je učio od svakoga – ali od Novaka sigurno najviše. Mene je impresioniralo to što je on svakog dana umeo nanovo da se motiviše za dalje učenje. Kako na planu sporta, tako i kao ličnost. Veoma su retki ljudi koji toliko svesno i intenzivno žive svaki dan. To je bio i glavni razlog njegovih sportskih uspeha. On je bio najbolji učenik kojeg sam ikada upoznao. To je jedan izuzetno radoznao čovek“.
                          Super intervju.

                          Grich potvrdjuje ono sto moze svako da zapazi ako hoce da gleda, iznad svega da je od svih Novakovih talenata spremnost da stalno uci daleko najveci.

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            U potpunosti razumem Olju.
                            Nisam verovao da ce filozofija kukumakavog batice prevladati u ovoj bari Novakovoj ali se eto i to desilo.
                            Sta da se radi, zivot je to, nikad ne prestaje sa iznenadjenjima.
                            Priznajem, pobeda je vasa.
                            Sa priznanjem ide i oduka o prestanku pisanja u ovoj temi.
                            Evo vam bara Novakova pa razvlacite onih 10 stavki iz Oljinog posta do mile volje.
                            Ako vam bara bude mala a vi razvucite po celoj barustini ovdasnjoj, nije problem.
                            Jedno samo molim, nemojte ga vredjati, nema nijedan razlog za nesto tako.
                            Batice moj, ne poznajes me, ali uopste, tako da, nemoj suditi previse o meni preko mojih postova o Novaku.To sto smo drugaciji, ne daje ti za pravo da me etiketiras kako ti zelis, a i neke druge ljude ovde.Ja da nisam veliki Novakov navijac, ne bih bezao celu srednju skolu da gledam njegove meceve i ne bih pravio one klipove za njega, za koje mogu da se usudim da kazem da su bili najbolji na you tubu, barem sa sigurnoscu mogu da kazem da sam ulagao najvise truda.Mene boli to, sto je na samoj prekretnici, kada je bio na samom vrhuncu u mesec i po dana bacio sve niz vodu, a plasim se da ti ljudi nisu vredni toga, da su bili jako sebicni u toj situaciji...Eto, pecaruosu moj, sta mene boli...Smatram da nije mogao da prestigne Rodzera, ali je mogao debelo da mu se priblizi, na jedan ili dva gren slema i to bi imalo snagu da ga izazove za GOAT-a...Ovako, ostaje na 12 Gs, sto je izuzetan rezulatat, ali sam siguran da je decko imao u sebi jos 4 slema, mogu kucu na to da stavim...Eto pecerosu, to je sve, inace, gotivim ja tebe, mislim da si jako pametan i kulturan covek, samo ti mene ne gotivis, sto je totalno ok, ali upamti, ne poznajes me, uopste...
                            Last edited by Zile90; 11-06-17, 03:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              Čim neko kaže vidljive stvari koje neki ne žele da vide odmah su ti isti kvazi navijači, pljuvači i ne znam ti ja šta još..
                              To je tipična zaslijepljenost i odatle nam napakuju sve što mogu, jer kako se usudimo uopšte i razmisliti o razlozima pada. Na pitanje šta je pljuvanje obično nemaju odgovor, važno je da zavrte tu floskulu jer je to glavni argument.

                              Originally posted by Srkisa View Post
                              Ne pogrešno si razumeo a ja sam pogrešno napisao,ako ne razumete sta je u suštini Novakov problem ondaa pokušajte kako sam gore napisao ja razumem sta je i nije veliki i zato se ne nerviram

                              U suštini mediji su problem umesto da napisuu Novak izgubio od Tima jer ovaj ima bolji Fh,Novak izgubio od Zvereva jer je ovaj mlad nova nada i ima bolji Bh,oni napišu neke gluposti o Imazu i ishrani i to prenose na narod i onda narod slepo veruje,posto i onako lupaju gluposti bolje ovo prvo da pišu nego ovo drugo tako će narod svatiti da je Novak gotov i neće ga osuđivati toliko,ali verovatno je ovo sto govorim nemoguce u praksi

                              Ehhh kad bi NIjeve poruke bile u medijima a ne ove gluposti sve bi bilo mnogo bolje
                              Šta je problem, vidim da ti razumiješ a i ne libiš se da drugačije mišljenje omalovažiš na bilo koji način. Zaključujem i da nije veliki problem čim se tek godinu dana ne može vratiti, sitnica. Kakvi mediji ti trebaju za Pepea da bi shvatio da mu nije tu mjesto? Da li misliš da je neko ovdje retardiran i da mu mediji kroje mišljenje, iznesi koji su to članovi. Na ostale stvari s kojima se tješiš neću se ni osvrtati, tješi se i dalje ali se mani prozivanja onih koji ne misle kao ti.

                              Comment


                              • Joj kako ću sve Vas "realističare" da "trolujem" onog momenta kada se Novak bude vratio..

                                Comment

                                Working...
                                X