Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noto,nisam mislio na tebe,nekolicina ljudi sa ovog foruma su stvarno stručnjaci,i jasno je da će bar neki od vas stručnjaka da ima takvo mišljenje,ali me nerviraju ljudi koji nemaju veze sa tenisom nego su videli na TV ili internet i sada ovde to moraju da prenesu,ni na nikog posebno ne mislim,imamo različita mišljenja

    Comment


    • Vladana su strašno pogodile vaše riječi pa sam morao da reagujem.

      Panchev, kamo sreće da opet dođu ta vremena. Trenutno ništa ne nagovještava takav epilog.

      Comment


      • Sve sam sigurniji.. ;)
        Novak će izgleda večeras da pruži podršku fudbalerima..

        Comment


        • Ako im pruzi podrsku sa harmonijom i ljubavi gube od Bejla
          sigpic

          Comment


          • Je li Djokovic gledao kako se igra kad u finalu Slema imas Vavrinku i da je to poklon koji se ne propusta. Siguran sam da nije.
            sigpic

            Comment


            • Naravno da nije. Traži mir u šumi.

              Comment


              • Novak za nekoliko godina......

                https://www.facebook.com/danakaric/v...2955084953337/
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • BOOOOOM Toni preuzima Djokovica od naredne sezone prica se.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prvi put od 2014. da Djokovic u godinu dana ne drzi pojas. Ako ne osvoji jedan od naredna dva bice to prvi put nakon sedam godina da nema Slem u kalendarskoj godini.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako igra i Masters je premija.

                      Comment


                      • Originally posted by VR6 View Post
                        nema nikakvog tu "povratka na vrh".... da bude srećan ako godinu završi u top 20
                        Auuu pa ovo je baš teško preterivanje , evo ga sad je sa "ovakvim " rezultatima u top10
                        Pa za ovako nešto stvarno moraš da lupiš i da jedva živ ostaneš posle ovoga...

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Ubacite sebi u glavi da Novak nije najbolji svih vremena I nije mogao biti jer ima boljih I bice vam sve lakse,isto kako ste na pocetku njegove karijere 2006 mislili da ne moze nista posebno(kao 12 gsova)da uradi,tako i sada recite sebi ovo je njegov maksimum trenutno,radovacu se svakom dobrom rezultatu,a neću se nervirati zbog toga sto nije najbolji,smanjite svoja očekivanja,u tome je čitav problem,lako je naci razloge,znamo da je teško to uraditi posle svega sto je uradio ali pokusajtee

                          A ja sam uveren da ako to uradite da će vas Novak pozitivno iznenaditi
                          Pošto se ovde baš razno piše i to skroz nepotrebno, malo da se i na ovo nadovežem.
                          Naravno Nole nije najbolji svih vremena , ali za tako nešto je bio "na putu" ka tome.
                          Neki ovde ne razumeju neke stvari velika većina ljudi koji prate sport počmu da "navijaju" za nekoga kad je najbolji i onda stalno od njega očekuju najbolje rezultate
                          Takvi će se naravno svakom porazu teško razočarati i nikad neće biti zadovoljni
                          E sad videćemo šta će Nole još pokazati ili osvojiti to je sad teško predvideti
                          Problem je ovde što Noleta nije neko svojim rezultatima srušio nego su nestali njegovi rezultati
                          Takvi nikad neće smanjiti očekivanja pa je izližmo tome se i nadati
                          U svemu je najgore što se najviše nerviraju pravi navijači kome bude muka kad gleda kako mu favorita bese i rastavljaju po medijima kao što sad rade našem Novaku

                          Comment


                          • Ako nista drugo siguran sam Djokovic prestize Samprasa,sto znaci jos 3 komada minimum,samo ne znam jeste li zadovoljni sa tim.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Ako nista drugo siguran sam Djokovic prestize Samprasa,sto znaci jos 3 komada minimum,samo ne znam jeste li zadovoljni sa tim.
                              Ja sam zadovoljan sa svakim trofejom i koliko god da uspe još da osvoji biće super
                              Ne mislim uopšte da želim suludo od njega kao što to neki rade
                              Takvi nek se zakače za drugog sportistu, a njega nek ostave

                              Comment


                              • Zadovoljan sam bio 2011 sve ostalo je bonus a Novak ga je neverovatno nadogradio.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X