Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se Pecketom i Oljom ima mnogo ljudi ovde koji svaki Novakov poraz pripisuju njegovoj ishrani pristupu tenisu Pepe Imazu,i imam osecaj da će na svaki poraz do kraja karijere osuđivati Novaka zbog toga,jer nemaju sta pametnije da kažu,čast izuzecima

    I da..ne mozee se uvek biti najbolji mora se nekad i priznati da je u ovom trenutku neko bolji od Novaka,koliko su ljudi pohlepni to je strašno čim covek nije najbolji pljuju po njemu iz glupih razloga,na kraju krajeva Novak je Top 3 igrač na sljaci ove godine i oni nisu zadovoljni i prizivaju penziju
    Last edited by Srkisa; 10-06-17, 13:24.

    Comment


    • Čim neko kaže vidljive stvari koje neki ne žele da vide odmah su ti isti kvazi navijači, pljuvači i ne znam ti ja šta još..

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post

        Video sam sliku na netu.. Ljudina se u Jajincima slikao sa nekim likovima što istovaraju neku robu iz kamiona..
        Kralj..
        Pa dajte sliku plizzz

        Hvala Aleksa, kul
        Last edited by Larisa; 10-06-17, 13:34.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment




        • https://www.kurir.rs/sport/tenis/286...on-u-jajincima

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            I da..ne mozee se uvek biti najbolji mora se nekad i priznati da je u ovom trenutku neko bolji od Novaka,koliko su ljudi pohlepni to je strašno čim covek nije najbolji pljuju po njemu iz glupih razloga....
            Pa dobro, u principu se slažem ali pomalo je banalno obrazloženje, ipak, nije to ČIM čovek nije najbolji nego je u dubokom kanalu eto već tačno godinu dana, nije problem što je neko bolji od njega, nego to što već mnogo dugo i naglo propada, a ne nazire se neko moguće rešenje, ne postoji čak ni objašnjenje.. Ali eto, čisto da se nadovežem, ali sa pljuvanjem se nikako ne slažem, to mi je grozno i uvek bilo.
            Last edited by Larisa; 10-06-17, 13:35.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Ljudi nece da razumiju o cemu se radi, o zelji, voljnom momentu, odnosu prema sportu, nevjerovatnim nonsens potezima u trenutku kad si najbolji mozda i svih vremena. I samo sve to ostavis, nema logike.
              sigpic

              Comment


              • Ljudi neće da razumeju, jer ne kapiraju koliko su mozak i psiha kompleksne stvari i da tu često nema ni logike, ni razuma, niti prihvatanja stvari takve kakvim vam se samo čine da jesu. Nisu stvari onakve kakvim ih vidite, to nećete da prihvatite, a zna se da smo uvek najbolji političari i selektori, eto sada i Novakovi treneri/psiholozi.

                Najveći nonsens... odnos prema sportu????? Pa kakva je odnos imao do sada, do pre godinu dana?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ubacite sebi u glavi da Novak nije najbolji svih vremena I nije mogao biti jer ima boljih I bice vam sve lakse,isto kako ste na pocetku njegove karijere 2006 mislili da ne moze nista posebno(kao 12 gsova)da uradi,tako i sada recite sebi ovo je njegov maksimum trenutno,radovacu se svakom dobrom rezultatu,a neću se nervirati zbog toga sto nije najbolji,smanjite svoja očekivanja,u tome je čitav problem,lako je naci razloge,znamo da je teško to uraditi posle svega sto je uradio ali pokusajtee

                  A ja sam uveren da ako to uradite da će vas Novak pozitivno iznenaditi

                  Comment


                  • Ehhh 2006te.... ma 2013te niko nije sanjao 12 GS.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja posle 2011 mediji su uticali na narod opijaju ci ga tome da je Novak svemoguć,a narod ko narod znaš kako se nalozii,tada su vec bila velika očekivanja,a prošla godina je uverila narod da misli Da on jeste i mora biti najbolji svih vremena,mislim da je to suština problema
                      Last edited by Srkisa; 10-06-17, 13:57.

                      Comment


                      • Srkisa,

                        Ne mogu to jednostavno tako da uradim, ne mogu se zadovoljiti mrvicama a praktično do juče je osvajao GS kojih sada možemo samo da se prisećamo i ništa drugo, svaka tebi čast ako možeš tako ja ne mogu. I ne mogu da zaboravim sve te uspehe i naravno da je mogao biti najboji svih vremena, počneš nešto najbolji si i odjednom padneš neobjašnjivo nešto.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          U potpunosti razumem Olju.
                          Nisam verovao da ce filozofija kukumakavog batice prevladati u ovoj bari Novakovoj ali se eto i to desilo.
                          Sta da se radi, zivot je to, nikad ne prestaje sa iznenadjenjima.
                          Priznajem, pobeda je vasa.
                          Sa priznanjem ide i oduka o prestanku pisanja u ovoj temi.
                          Evo vam bara Novakova pa razvlacite onih 10 stavki iz Oljinog posta do mile volje.
                          Ako vam bara bude mala a vi razvucite po celoj barustini ovdasnjoj, nije problem.
                          Jedno samo molim, nemojte ga vredjati, nema nijedan razlog za nesto tako.
                          Ajd samo pokušaj.. Seti se da je ta velika riba Novak..

                          Ne mogu da verujem da sve gledate tako dramaticno.. Majke mi..

                          Comment


                          • E onda Aleksaa sta da ti radim teze će biti tebi ako tako razmišljaš,i ja sam tako ali promenio sam pristup i recimo Rg me nije razočarao previše,jedino sto mi dosadno nemam za koga da navijam

                            Iako znam da je Novak najbolji,sve je u mentalnom pristupu
                            Last edited by Srkisa; 10-06-17, 14:02.

                            Comment


                            • Ti po ovom što si napisao navijaš za Tomaša Berdiha ne navijaš za Novaka, eno on ništa nije veliko osvojio pravi primer za tebe..

                              Ja navijam za Novaka Djokovića koji je je osvojio 12 GS, neka mi bude i teže ali barem ne lažem sebe.

                              Comment


                              • Ne pogrešno si razumeo a ja sam pogrešno napisao,ako ne razumete sta je u suštini Novakov problem ondaa pokušajte kako sam gore napisao ja razumem sta je i nije veliki i zato se ne nerviram

                                U suštini mediji su problem umesto da napisuu Novak izgubio od Tima jer ovaj ima bolji Fh,Novak izgubio od Zvereva jer je ovaj mlad nova nada i ima bolji Bh,oni napišu neke gluposti o Imazu i ishrani i to prenose na narod i onda narod slepo veruje,posto i onako lupaju gluposti bolje ovo prvo da pišu nego ovo drugo tako će narod svatiti da je Novak gotov i neće ga osuđivati toliko,ali verovatno je ovo sto govorim nemoguce u praksi

                                Ehhh kad bi NIjeve poruke bile u medijima a ne ove gluposti sve bi bilo mnogo bolje
                                Last edited by Srkisa; 10-06-17, 14:14.

                                Comment

                                Working...
                                X