Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    što jel si pročitala..šta kaže?

    Evo ja ću, šta mi teško..neće valjda da me blokira

    Jesam, naslov
    Kaže ovako: Enigma Novak
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • 5000 bodova obicno osvoji do aprila, u raceu ima manje od 2000 bodova i toliko ce mu ostati do jula sigurno. Ali nema veze vazno da je Marku i Pepeu lijepo, a ko koga nateze tu ne zelim ni da razmisljam.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        To nije tacno za Federera. A ako mi se bude dalo, mozda i pokazem. Za sada cu pomenuti onih 6:0 protiv Nadala u zadnjem setu finala RG-a 2008. ili mec sa Vavrinkom na RG 2015.

        Ima puno nijansi izmedju dobiti sve meceve 3:0 i igrati polufinale sa Marijem 5 sati a potom finale sa Nadalom 6 sati. Poslije 2:0 u setovima za Tima, danas mu je prijetila ova druga varijanta.
        Pa bas ti i nisu neki primeri, sigurno Fed nije pustio mec u finalu RGa radi cuvanja energije, nego zato sto ga je Nadal tada razbio.
        Ne znam ni koliko se secas tog meca, ali on je skroz imao drugaciji pristup tada, s&v je igrao, nista nije prolazilo, Nadal ga je unistio jednostavno.
        A Stan je 2015. bio u Stanimal modu.


        Ovo sto se danas desilo je netipicno za Djokovica, on je bukvalno pustio mec posle brejka u 2.setu, kao da dotle vec nije 2 puta uzeo servis Timu i kao da je Tim postao Karlovic pa mu je toliko tesko uzeti servis.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a17458...-i-ljubav.html

          Čovjek je pogodio suštinu.

          Comment


          • Evo izjave Vilandera posle praza u 2. kolu AO 1989

            ''Mentally I just wasn't in the match. He never let up and didn't make any mistakes. Being No. 1 kind of got to me, because from there, you can only go down," Wilander said afterward. "I just don't enjoy playing right now. I can't seem to get motivated. Winning the U.S. Open was such a big thing for me. After that, nothing really seemed important."

            Wilander said he was bored, not enjoying his tennis and was considering a break.
            Trebalo mu je malo duze vremena da se zaista odluci na pauzu (na RG te godine izgubio u 1/4 finalu od Cesnokova, na Vimbldonu stigao isto do 1/4 finala gde ga je dobio Mekinro, na USO u drugom kolu "proslavio" Samprasa, igrao polufinale AO naredne godine gde ga je "pregazio" Edberg), i posle toga je bio kraj, mada je pokusao da se vrati sredinom devedesetih. Mekinro je nesto slicno uradio pocetkom 1986., kada se vratio kasnije te godine, nista vise nije bilo isto. Borg slicna prica, "povlacio" se godinu i vise dana nakon finala USO 1981, posle vratio kada je bio blizu cetrdesete i naravno mladje generacije se i ne secaju tog njegovog povratka, a ja ga duboko potiskujem u svom secanju. Dakle iskustvo nas uci da su ovakvi padovi, na zalost, nezaustavljivi, jer nisu izazvani nekim spoljasnjim uticajima ili povredom vec mentlanom prezasicenoscu igraca. Ono sto je dobro je sto Novak pokusava i bori se, nije digao ruke, ne pravi pauzu (sem kratkih), ali treba mu pomoc, treba mu neko ko ce ga usmeriti, ko ce mu malo drugacije objasniti sliku i ovo sto se dogadja. Naravno ako to Novak zaista zeli.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
              Evo izjave Vilandera posle praza u 2. kolu AO 1989



              Trebalo mu je malo duze vremena da se zaista odluci na pauzu (na RG te godine izgubio u 1/4 finalu od Cesnokova, na Vimbldonu stigao isto do 1/4 finala gde ga je dobio Mekinro, na USO u drugom kolu "proslavio" Samprasa, igrao polufinale AO naredne godine gde ga je "pregazio" Edberg), i posle toga je bio kraj, mada je pokusao da se vrati sredinom devedesetih. Mekinro je nesto slicno uradio pocetkom 1986., kada se vratio kasnije te godine, nista vise nije bilo isto. Borg slicna prica, "povlacio" se godinu i vise dana nakon finala USO 1981, posle vratio kada je bio blizu cetrdesete i naravno mladje generacije se i ne secaju tog njegovog povratka, a ja ga duboko potiskujem u svom secanju. Dakle iskustvo nas uci da su ovakvi padovi, na zalost, nezaustavljivi, jer nisu izazvani nekim spoljasnjim uticajima ili povredom vec mentlanom prezasicenoscu igraca. Ono sto je dobro je sto Novak pokusava i bori se, nije digao ruke, ne pravi pauzu (sem kratkih), ali treba mu pomoc, treba mu neko ko ce ga usmeriti, ko ce mu malo drugacije objasniti sliku i ovo sto se dogadja. Naravno ako to Novak zaista zeli.
              To apsolutno nema veze sa danasnjim sportom. Tada pucanje meniskusa ili nekog ligamenta je automatski oznacavalo kraj karijere. Danas ne. Tako i te, da ih nazovemo, "dusevne bolest" mogu biti efikasno tretirane uz pomoc strucnjaka. Ali naravno svako je posebna licnost i ne znaci da Novak nema tu "falinku" a la Borg. U tom slucaju bolje da je opalio neku striptizetu nego sto se cuva na ovaj nacin
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                To apsolutno nema veze sa danasnjim sportom. Tada pucanje meniskusa ili nekog ligamenta je automatski oznacavalo kraj karijere. Danas ne. Tako i te, da ih nazovemo, "dusevne bolest" mogu biti efikasno tretirane uz pomoc strucnjaka. Ali naravno svako je posebna licnost i ne znaci da Novak nema tu "falinku" a la Borg. U tom slucaju bolje da je opalio neku striptizetu nego sto se cuva na ovaj nacin
                Ama šta si navalio sa mentalnim bolestima, zaboga ?!
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ja ne znam sta vam nije jasnoo ovo za 3set tu je NI skroz u pravu,koliko bi Novak morao da se zadrzi na terenuu da bi dobio Tima?minumum 4 a pre 5 sati,koliko Novak ima mecevaa posle toga jos da dobije 2 vraskii teska od koga je 1 najtezii mec za nekog u istorijii tenisa Rafa Nadal na rg,da je bilo koji drugi protivnik sledeci I bilo kojii drugi rasporeddd meceva mozda bi se I borioo do kraja,ovako ne izaci fitt protiv Rafe koga bi I onako tesko dobio nije vrednooo tog truda,onda naviknii tee see Kolko godina ima Novak??Nema vise 20,25 čuvanje energije je potrebno,
                  Zasto niste rekli za Rodzera kad nije igrao Rg pa on ne želi vise tenis em ne igra mastersee em ne igra Gs koje svaki teniser želi da igra,Rodzer mozda kad je na terenu da maksimum ali u planovima itekako konzervira energiju jos odavno,a Rafa kolko puta je tankovao da ne nabrajam a bice jos

                  Comment


                  • Po ko zna koji put... nije bitan treći set u tom smislu, nit je ruku na srce bilo ko očekivao da će da preokrene sa igrom iz prva dva seta, već kako je izgubio, na koji način, predao je samo, prebacivao da se što pre završi meč, bez borbe, bez osvojenog gema, bez bilo kakvog truda, mrvice neke da se ne ponizi do kraja. Pa to je ogorna razlika, ne znam kako to ne vidite... ili nećete...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Srkiša - Po tvojoj logici ispada da kada je video žreb nije trebao da igra ništa ?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Dobro trebao je 1 gem evo to vam priznajem ali bilo sta vise je potpuno bespotreban trud,a to sto niste navikli je normalno jer ljudi postaju sve stariji a ne sve mladji,bice toga jos

                        Marija Novak je bio 2 favorit turnira na početku i realno imao je šanse samo ako spreman i mentalno i fizički dodje do Sf sve je bilo u redu dok nije izgubio prvi set protiv Tima posle 75 minuta i počeo da gubi i drugi
                        Last edited by Srkisa; 07-06-17, 17:49.

                        Comment


                        • Nema nikakve veze "starost" kod Novaka, ako si gledao meč onda si to morao da vidiš. On fizički i igrački čak ima najmanje problema.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Covek sa 30 ne moze biti isto spreman kao sa 25 to niko nikad nije bio mogu da tvrdim,a i da nije starost mec od 5 sati bi ga i fizički i mentalno istrošio pa takav na NADALA,pazi ne Nishikorija Berdycha Cilica nego NADALA
                            Njega ne bi dobio bez jos jednog maratona(ako ga nekim čudom dobije)i onda tek finalee

                            Da je ovo bilo finale Novak sigurno bi sve uradio da preokrene
                            Last edited by Srkisa; 07-06-17, 17:58.

                            Comment


                            • Opet ti pričaš o meču od 5 sati i pobedi???

                              Ok.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Dobro trebao je 1 gem evo to vam priznajem ali bilo sta vise je potpuno bespotreban trud,a to sto niste navikli je normalno jer ljudi postaju sve stariji a ne sve mladji,bice toga jos

                                Marija Novak je bio 2 favorit turnira na početku i realno imao je šanse samo ako spreman i mentalno i fizički dodje do Sf sve je bilo u redu dok nije izgubio prvi set protiv Tima posle 75 minuta i počeo da gubi i drugi
                                Ja ne znam kako da vam objasnim.
                                I Olja je vidim pokušala...

                                Poenta priče je kako je izgubio, ne to što je izgubio. Kao da je rekao " šta god i kako god , boli me briga..." i pustio treći set bez borbe. Nije čak ni poenta što ga je izgubio sa nulom - dešava se, jbg. ali on nije igrao, nije se trudio, bio je ravnodušan...
                                Ne može neko energiju da " uštedi " , nije to novac ili materijalna stvar...
                                Stari Novak bi grizao , nervirao se, razbio reket, pokazao da mu je stalo...
                                Ovo danas igrački je izgledalo kao

                                Last edited by Marija81; 07-06-17, 18:02.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X