Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Covek sa 30 ne moze biti isto spreman kao sa 25 to niko nikad nije bio mogu da tvrdim,a i da nije starost mec od 5 sati bi ga i fizički i mentalno istrošio pa takav na NADALA,pazi ne Nishikorija Berdycha Cilica nego NADALA
    Njega ne bi dobio bez jos jednog maratona(ako ga nekim čudom dobije)i onda tek finalee
    Moglo bi se reci da je sa 30 godina igrac na vrhuncu. Nikakva starost to nije i izgovor za Novaka. Kako je moguce da je sa 29 igrao najbolji tenis i onda odjednom propao?

    Comment


    • Bože me - te oprosti Maro...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Bože me - te oprosti Maro...
        Pa da probam slikom ...Tako je izgledala igra i ponašanje...
        Eno , pojasnila sam - editovala sam post.
        Last edited by Marija81; 07-06-17, 18:02.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Dobro ajde recimo da nije starost,svejedno 3 teška meca za Novaka koji nije top u nijednom pogledu

          Marijaa stari Novak se ne bi bojao Rafe u Sf,ali teška vremena zahtevajuu teške odluke,nije Novak zeleo da dodje u tu situaciju,bice bolje

          Comment


          • Olja je u pravu. To je ono sto ja pricam vec godinu dana. Izgubis jbg, borio si se, izgubio si od protivnika koji je bio nadmocan. Ovo su baceni mecevi, mecevi gde covek nije ulozio ni trunke truda. Kao ono kod dece "odoh kuci necu vise da se igram". To je vrsta depresije. Podsvest kaze "ja nemam za sta da se borim, sve je crno, ne mogu vise".
            Ne razumem zasto Marija uvek nesto skaces i bunis se. Ustanovljeno je da je on mentalno pukao. Postoje organske (telesne) boljke i mentalne. Sto, ne zelis da priznas da se covek za koga navijas psihicki razboleo (opet, ponavljam, sto se sportskog aspekta tice, da neko ne pomisli da mislim da je covek lud)?
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ja samo napisem sto vidim. Vi pobijajte ako mislite da sam pogrijesio.

              Inace poredjena sa Delpom stoji. Za top tenisera poterbno je imati tijelo i glavu. Sa novakovim tijelom i igrom je sve u redu. Treba popraviti samouvjerenje. Za to mu trebaju pobjede a pogotovo pobjede u tijesnim mecevima. Mora igrati neki turnir prije Uimbldona.



              To nisam napisao i ne mislim tako. Mec zivota je odigrao u Rimu protiv Rafe. Ovo je vjerovatno drugi najbolji mec koji je Tim ikada igrao.
              Pa eto ne igra ništa pre WB-a.
              Za ovo da je Timu ovo bio drugi najbolji meč je po mom mišljenju teško preterivanje.

              Comment


              • Mozda ali samo mozda se jednog dana sazna uzrok ovog posrnuca koje je kulminiralo danasnjom predajom.
                `Mozda` je inace cudan svat u nasem recniku koji istovremeno daje nadu i istu ubija a ima i svoju nesto duzu verziju - moz` da bidne ne mora da znaci.
                Da je neke srece pa `da bidne` onda bi se svi bavili sustinom a ne posledicama
                Medjutim sreca je kako je to jelte vec poznato varljiva kategorija posebno u nasem slucaju tako da `nece da bidne`, bar ne u skorije vreme.
                Dok ne bidne ako uopste ikad bidne publikum ce se baviti posledicama i to bavljenje ce potrajati sve do povratka.
                A vratice se u to nemam nikave sumnje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Ne razumem zasto Marija uvek nesto skaces i bunis se. Ustanovljeno je da je on mentalno pukao. Postoje organske (telesne) boljke i mentalne. Sto, ne zelis da priznas da se covek za koga navijas psihicki razboleo (opet, ponavljam, sto se sportskog aspekta tice, da neko ne pomisli da mislim da je covek lud)?
                  Šta skačem i bunim se , objasni mi molim te .
                  Što sam te zamolila da ne deliš dijagnoze ?
                  OK, svi vidimo da postoji neka mentalna blokada , nešto što ga koči, niko nije blesav...Ali niko od nas ne pominje
                  konzilijume psihijatara
                  ...
                  To radiš ti...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Pa, na slemovima, sa top igracima, poslije izgubljenog prvog seta i nema bas neki skor. Ukupni skor na slemovima poslije izgubljenog 1. seta mu je 29:32. Protiv top 10 rangiranih 9:19 a protiv top 5 rangiranih 7:17. On nije bio spreman za trazeni napor poslije seta koji je trajao 74 minuta. Za mene je ne mali razlog to sto ga je cekao Nadal u petak.

                    Tako citajte i njegovu izjavu da je mec rijesen u prvom setu.

                    Ne bih se iznenadio da je pri 4:2 u provom setu pomislio na Nadala.
                    Činjenicu koju ti stalno izostavljaš je da je taj prvi set koji zove "odlučujućim" za ostatak meča izgubljen tako što ga je on bukvalno poklonio Timu tako da je mogao mnogo lakše uzeti set i onda završiti meč kako ga je sad Tim završio. E ovo je glavni problem njemu za ovaj meč uopšte nije trebao toliko silni napor

                    Comment


                    • Oko mentalnog pada.. Najveću krizu kada su u pitanju udarci, Novak ima sa BH paralelom.. Isti onaj udarac koji je bio zaštitni znak skoro deceniju.. Slučajnost?

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Covek sa 30 ne moze biti isto spreman kao sa 25 to niko nikad nije bio mogu da tvrdim,a i da nije starost mec od 5 sati bi ga i fizički i mentalno istrošio pa takav na NADALA,pazi ne Nishikorija Berdycha Cilica nego NADALA
                        Njega ne bi dobio bez jos jednog maratona(ako ga nekim čudom dobije)i onda tek finalee

                        Da je ovo bilo finale Novak sigurno bi sve uradio da preokrene
                        Dobra ti logika. Nadal moze sa 31 godinu a on sa 30 godina ne moze.

                        Comment


                        • Nadal nije fizički spreman kao sa 22

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Nadal nije fizički spreman kao sa 22
                            Sta kazes za Wawrinku?

                            Comment


                            • Moguće da je specifičan slučaj,ali verujem da je bio u boljoj kondiciji sa 25 nego sa 30 ,ali igrački nije bio na nivou,ali nebitno je to sad rekao sam sve i da je Novak savršeno spreman teško je sve te mečeve postici

                              Comment


                              • Thiem je mnogo bio agresivan danas, a Noleta je to odbilo od plana i ubilo mu i to malo samopouzdanja, sto je rezultiralo s ko-zna-koliko neiznudjenih gresaka. Thiemu je danas sve ulazilo a njemu nista nije polazolo za reketom i to je bila dodatna frustracija. Mali mu je vratio krompir koji mnogo vise ima na znacaju. MOram da primetim posle ponovnog odgledanog meca da Novak je imao par vinera odigranih do perfekcije koje nikad ranije nije bole odigrao npr onaj 1-2, pa ona plasirana skracena dijagonala, ali je problem sto nema kontinuiteta u poenima i udarcima.
                                Samim tim nema ni kontinuiteta u mecevima, a to se resava treninzima do iznemoglosti i iznova ponovo.

                                Ne bi da povlacim paralelu ali kroz ovo su prosli i Nadal i Federer tako sto su se malo povukli s toura pravdajuci se povredama a tajno vezbali i udarali
                                Tako da ce ovo biti dug proces

                                I jedino sto mi se svidelo je kraj meca i light motiv kad nije zagrlio Thiema, mislim da taj folklor grljenje s kolegama teniserima je cudan u najmanju ruku, folklor davanja srca takodje, verovatno se na touru sprdaju s ovim izvestacenim i prisilnim radnjama. I sto se tice trenera mislim da tu nema veze ko je u boxu sve dok je on negde drugde van teniskog terena. Meditacija i transcedendtalni nivoi ne pomazu nego red rad disciplina kao sto mu je i BB savetovao.

                                Svu srecu njemu i njegovoj porodici neka doceka cerkicu, pa nek se vrati nazad trennzima

                                PS sve vreme meca sam zamislja Amanovica, Gritcha i Vajdu i pitao se kod cemo saznati praavu istinu
                                Last edited by 7eleven; 07-06-17, 18:57.

                                Comment

                                Working...
                                X