Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Nole ovo zna... da prebaci pritisak na druge


    IZVOR: B92

    Nole: “Nadal i Federer su favoriti”

    Najbolji srpski teniser Novak Đoković na predstojećem Vimbldonu ima novu šansu da prvi put u karijeri postane prvi reket sveta.




    Đokovića u prvom kolu očekuje duel sa Žeremijem Šardijem iz Francuske, a pred početak najprestižnijeg turnira na svetu, koji ćete treću godinu zaredom moći da pratite na televiziji B92, srpski teniser ističe da spreman dočekuje treći Gren slem sezone, kao i da Rafaela Nadala i Rodžera Federera smatra najvećim favoritima za osvajanje titule.

    “Veoma sam zadovoljan kako sam igrao u poslednjih šest-sedam meseci, to je najbolji period u mojoj karijeri. Nadam se da ću da nastaviti u istom ritmu i igrati dobro. Sezona na travi je veoma kratka, tako da se svi trudimo da se spremimo za Vimbldon, koji je najvažniji turnir”, rekao je Đoković.

    Đokovićev najbolji plasman na Vimbldonu je za sada polufinale, ali je zbog neverovatnog niza od početka sezone i samo jednim porazom jedan od najvećih favorita za trijumf u Londonu.

    “Mislim da sada ima više igrača koji konkurišu za titulu. Biće zanimljivo videti ko će biti na vrhu posle ove dve nedelje, ali se Nadal i Federer, zbog svega što su uradili do sada na Vimbldonu, izdvajaju”, istakao je Đoković.



    Đoković je rekao i da očekuje da će Nadal i Federer odigrati mnogo bolje u Londonu nego što je slučaj bio sa turnirima koji su prethodili Vimbldonu.

    “Slažem se da oni uvek podignu nivo svoje igre na velikim turnirima, posebno Gren slemovima. Njih dvojica su veliki šampioni, a rezultati koje su postigli u poslednjih pet-šest godina govore sve. Ali, sada igrači, kao što sam ja, ili Mari, veruju da mogu da ih pobede, i mislim da je to pravi pristup”, naglasio je srpski teniser.

    Srpski teniser se osvrnuo i na niz od 43 uzastopne pobede.

    “Bio je to dug niz, koji nisam očekivao. Imao sam pravi mentalni pristup, pokušao sam da ostanem fokusiran i posvećen na svaki meč pojedinačno. Osvojiti sedam titula za manje od pola godine je neverovatan uspeh. Igrao sam odlično i na Rolan Garosu, ali sam, nažalost, takmičenje završio u polufinalu, a od tada sam odmarao i spremao sam se za Vimbldon”, rekao je trenutno drugi reket sveta.


    http://blip.tv/b92/wimbledon-2-5270771
    Last edited by miloolja; 18-06-11, 11:06.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Paa..i jesu favoriti,po meni su njih dvojica ispred Mareja i Djokovica na travi,tako da ne verujem da je zeleo da prebaci pritisak na druge ;)
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Nisam ni rekla da nisu favoriti, već do sada, pred svaki veći turnir, i Rafa i Fed su se oglašavali kako je Nole favorit ;)
        Last edited by miloolja; 18-06-11, 11:25.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa i vreme je bilo da ih Nole favorizuje...Neka,neka se sklone oci sa njega i neka vreba iz prikrajka...

          Comment


          • Polemike i tome ko je favorit na Wimbledonu vec prerastaju u monotoniju naravno da se zna da su favoriti Roger i Rafa jer su taj turnir i osvajali vise puta i znaju kako se to radi ali ne uzimaju sve tutule favoriti, svakako da ce Novak i Endi pokusati da iskoriste svoju priliku ako im se ukaze ali oni ne spadaju u glavne favorite

            Comment


            • Izvor: Sajt W

              The new Novak Djokovic





              There was a brief passage of time when Novak Djokovic lived up to his nickname. The Djoker. Not because he was doing the life-and-soul-of-the-party thing, the impressions, the running commentary, the often profligate banter. No. Of course, it was very funny for a while. A breath of fresh air. But it was after the initial love affair, when all the messing about got sort of old, the mimicking dull, the whining and moaning about this injury or that crowd a little tedious. Yes, he could play jaw-dropping tennis, but quite often, the effort was just not there. Get on with it Nole, you might have thought.

              But the Novak Djokovic of 2011 has been about as far removed from that joke as you could possibly get. Perhaps it was a literal rush of blood to the brain after shaving all his hair off when he helped Serbia win the Davis Cup last December. Perhaps he just grew up a bit. But, ever since he stepped off a plane in Perth on New Year's Eve, barely a day's rest afforded to his weary limbs, Djokovic has been a man transformed.

              Yes, he still laughs hard, he jokes hard, he even tweets hard (and hilariously so). But he also works hard, thinks hard, and most importantly, he plays hard.It may be stating the obvious, but you don't get to 41 wins in a season, 43 in total, 46 if you count the Hopman Cup without being in an extraordinary run of form.

              The most impressive part of Djokovic's performances in 2011 was how he reacted in crucial moments. He had never won a tournament final against Nadal before this year. And yet, in four straight finals in a row, the Serb bent the situation to suit him. It's what Rafael Nadal usually does.

              In each of his five previous finals against Rafa, Djokovic has almost stopped before he started. As if to say - "Look, yes I know Rafa is so much better than me, so I'll just play along, and I won't really be able to do anything about it."

              Trailing the world No.1 by a set in front of 15,000 fanatical fans in their first final in Indian Wells, that might well have happened again. Show me any player who always knows what to do on the wrong end of Nadal's angry looking eyebrows, especially in a final. It's just such a lot of effort trying to find a battering ram big enough to out-muscle the Majorcan.

              But whether it was that Nadal blinked, or Djokovic suddenly let loose, the great gig in the sky shifted the Serb's way. Reeling off two breaks in a row to take the second set, Djokovic had Nadal completely befuddled. The Spaniard's much-improved serve, the shot that won him the US Open last year, disappeared. Or perhaps he was so afraid of Novak crushing it like a mashed potato that he lost the will to hit it.

              Two breaks in a row became three, then four, as the two-time Slam champ wriggled his leaner and meaner frame around every shot and spin filtering through from the other end of the court. Bossing Rafa? It's been unheard of for almost a year.

              Staring down a 1-5 third-set crevasse, Nadal held serve to shove the axe back into Djokovic's hands. It is in this situation that the Spaniard so often manages to sneak under his opponent's fingernails. Make them think 'Am I really going to beat Nadal?' The rabbit in headlights effect. And nine times out of ten, Rafa's given a way back in. But Djokovic knows all about this. Serving out in as emphatic a manner as that with which he rips his shirts off, the Serb threw his head back, and let the cloudy Palm Springs skies have the full force of his vocal chords.

              Not for him the lacksadaisical 'Oh I'm so good' smirk. It was quite an outpouring. An angry, aggressive, satisfied reaction. He really wanted it, he really worked for it, and he got it. Perhaps that's his epiphany. Djokovic has become addicted to good old-fashioned working and winning.

              We all know what happened next. Seven successful matches in Melbourne, five in Dubai, six in Indian Wells, six in Miami, a break in Monte Carlo, six in Madrid, six in Rome, five in Paris - just one win short of John McEnroe's 42-0 start to the 1984 season.

              Add to those the three (admittedly round robin) wins at the Hopman Cup in Perth, and you have 44. Add to those the two victories during the Davis Cup final last December, and Nole had himself a 46-0 winning streak since his last loss, to Roger Federer in the semi-finals of the Barclays ATP World Tour Finals in London. And so it was somewhat apt that it was the Swiss who beat him again, in the Roland Garros semi-finals to end the streak.

              And so it is that the Serb enters Wimbledon as not only the No.2 seed, but one of the players press and public will be most fascinated to watch. Can he possibly pick up where he left off? Will the No.1 ranking be his by the end of the tournament? Based on his straight sets thrashing of Gilles Simon at the Boodles Challenge in Stoke Park this Thursday, maybe. We can only wait and see...

              by Alexandra Willis
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Evo nesto i od Ivanisevica...;)

                "Novak će zasluženo biti br. 1"

                Nakadašnji šampion Vimbldona Goran Ivanišević rekao je da će Novak Đoković zasluženo uskoro doći na teniski tron.
                Federer je u Parizu zaustavio neverovatnu seriju Novaka Đokovića u 2011. godini, ali Ivanišević smatra da to neće poremetiti srpskog tenisera.

                “Mislim da je u tom duelu Federer odigrao bolje nego kada je osvojio Rolan Garos 2009. godine. Protiv Đokovića je odigrao neverovatno dobar tenis.”

                Prošle godine Novak je stigao do polufinala u Londonu drugi put u karijeri ali je u tri seta poražen od Tomaša Berdiha.

                “Mislim da poraz od Federera u Partizu neće ostaviti nikakav psihološki trag na Đokoviću. Mislim da je i on bio iskren kada je rekao da je znao da jednog dana mora da se završi i ta serija. To je bio neverovatan početak godine. On će veoma brzo postati najbolji teniser sveta i to zaista zaslužuje. Bila je potrebna jedna od najboljih partija Rodžera da bi izgubio. On je već bio u polufinalu ovde tako da ima pedigre za travnatu podlogu. Sva četiri najbolja igrača vide svoje šanse i mislim da će zbog toga Vimbldon biti još zanimljiviji”, rekao je Ivanišević.
                Ivanišević takođe smatra da do titule može i Endi Mari. Turnir počinje u ponedeljak, a Mari je postavljen za četvrtog nosioca iza Nadala, Đokovića i Federera.
                Na poslednja dva Vimbldona Mari je stigao do polufinala, a sada će pokušati da ode dva koraka dalje i osvoji prvi Gren slem trofej nakon tri poraza u finalu.

                Jedini teniser koji zna kako se Mari oseća je upravo Ivanišević pošto je on jedini koji u prva tri finala Gren slema nije uspeo da osvoji titulu. Međutim, hrvatski teniser je pre deset godina kao potpuni autsajder uspeo da dođe do trofeja u Vimbldonu.

                “Mislim da je Mari spreman. On je sve te momke pobeđivao ranije i igra veoma dobro. Ono što mora da uradi je da se suoči sa pritiskom. Nema više izgovora za njega. Kada igraš na centralnom terenu, jednostavno moraš da uživaš. Nije lako sve vreme uživati, posebno kada gubiš, ali na to nikada ne treba zaboraviti. Đoković, Rafa i Rodžer su toliko dobri, ako im daš samo jednu šansu lako će te pobediti”, rekao je Ivanišević.
                Prethodna tri finala na Gren slemovima za Marija su bila potpuna razočarenja pošto nije osvojio nijedan set. U Njujorku i Melburnu izgubio je od Federera, a najteži poraz doživeo je početkom ove godine ponovo u Australiji od Đokovića.

                “Posebno je razočaravajuće ovo poslednje finale, igrao je veoma loše. Đoković ga je potpuno nadigrao. Mislim da to ne sme da dozvoli u Londonu, mora da nauči da koristi publiku i ako to uradi ima dobre šanse”, rekao je Ivanišević.

                Poslednjih osam godina u Londonu dominiraju Federer i Nadal, Švajcarac je osvojio šest, a Španac dve titule.

                “Rafa brani titulu i ukoliko mu protivnik u finalu bude Federer mislim da će ponovo pobediti jer Švajcarac ima neku vrstu mentalnog problema kada igra protiv Rafe. Međutim, ukoliko Rodžer bude u finalu igrao protiv bilo koga drugog, mislim da će pobediti.”

                Comment


                • Čega se plaši Novak Đoković?

                  Najbolji srpski teniser otvorio dušu o strahovima, ciljevima, uzorima, pričao o porodici, novinarima, ali i ćevapima sa Baščaršije...


                  Jedan je od najboljih tenisera sveta, trenutno je drugi na ATP listi, ali uskoro očekuje i prvu poziciju!

                  Zovu ga "Novak neustrašivi", teniser koji ne zna za poraze, a on priznaje da njegova snaga leži u redovnom treniranju, mentalnoj snazi i naravno, ogromnoj podršci porodice - mame Dijane, oca Srđana, braće Marka i Đorđa, kao i devojke Jelene Ristić, sa kojom već nekoliko godina živi u Monte Karlu.

                  Ali pored toga što je teniska zvezda, on je i izvrstan imitator, zabavljač, jednom rečju, u njegovom društvu nikada ne može biti dosadno. Njegove mečeve prati svetski džet set, ljudi poput glumca Roberta de Nira i mnogih drugih.

                  Iako mislite da o njemu znate sve, Novak uvek otkrije nešto novo.

                  Na početku razgovora za sarajevski "San" Đoković je rekao da je u "belom sportu" imao mnogo uzora.

                  "Trudio sam se da od svakog uzmem ono najbolje. Ali, prvi uzor mi je bio Pit Sampras. Sećam se da sam se budio da gledam njegove mečeve. Svaki potez sam detaljno analizirao. Tu su i Boris Beker, Monika Seleš..."

                  Srpskom teniseru je čast što su brojne legende srpskog sporta poput Vlade Divca priznali da ustaju u gluvo doba noći kako bi pratili njegove mečeve.

                  "Drago mi je kada takvi asovi gledaju moje mečeve. Ja sam srpske košarkaše redovno gledao kada sam bio u mogućnosti. To mi je jedan od omiljenih sportova, pored tenisa naravno. U fudbalu navijam za Crvenu zvezdu u Srbiji, a u Evropi za Milan i Mančester junajted".

                  Srbin je naglasio da mu je naredni cilj osvajanje prvog mesta na ATP listi i što duže zadržavanje na samom vrhu.

                  "Osim toga, naravno, kao i svim sportistima, želim da me zdravlje služi i da povreda u mojoj karijeri bude što manje. A, ako me pitate do kada planiram da se bavim tenisom i šta ću raditi kada okačim ‘reket o klin’, zaista ne znam. Razmišljam o svakoj sezoni pojedinačno".

                  Priznao je takođe da privatno nije neustrašiv kao što deluje na terenu.

                  "Teren je jedno, privatan život nešto sasvim drugo. Recimo, prošle godine sam se uplašio kada sam bio u jednom luna parku u Parizu, i probao vožnju u jednoj od ‘sprava’. Tako da ipak nisam sto odsto neustrašiv".

                  Na pitanje šta nikada u životu ne bi smeo da uradi, Novak je naveo skakanje s padobranom.

                  "Nikada ne bih skočio padobranom. Plašim se visine", otkrio je Novak, iako je nedavno snimio reklamu na kojoj je igrao tenis na krilu aviona i izgledao kao da je to za njega "mačji kašalj".


                  Džonu Mekinrou je neverovatno da se odlično slaže s najvećim rivalima Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom, a Novaku je to potpuno prirodno.

                  "Teren je jedno, privatan život nešto sasvim drugo. Svi mi izađemo na njega sa jednim jasnim ciljem, a to je pobeda. Kada se ta epizoda završi, čestitamo jedni drugima. Obojica su sjajni momci. Rafa je čak došao posle turnira u Rimu i meni i mom timu čestitao na pobedi. Sećam se da sam sa njim zajedno igrao fudbal na humanitarnom turniru pre nekoliko godina".

                  Novak je naglasio da se odlično slaže sa mlađom braćom Markom i Đorđem i da svaki slobodan momenat koristi kako bi bio sa porodicom.

                  "Sjajno, sve me slušaju. Tokom godine retko imamo priliku da se družimo jer sam stalno na turnirima. Ali, ponosan sam što smo ove godine, zbog turnira u Beogradu, proveli Uskrs zajedno i u porodičnoj atmosferi. Organizovali smo i mini turnir u kući u tredicionalnom kucanju jajima, a najmlađi Đorđe je bio pobednik. Volimo, kao i svi momci, da nekada zajedno odigramo i neku igricu na kompjuteru".

                  Otkrio je takođe da voli da se opušta uz dobar film, druženje s porodicom i devojkom i da ide na plivanje kad ima tu mogućnost.

                  "Vodu obožavam. A, što se čitanja tiče, volim psihologiju, dela koja govore o stanju duha, intelektu. Tu je i naš maltezer Pjer, koji obožava da spava sa nama. Naročito kada sam dugo odsutan, tada ima običaj da spava na mom jastuku. Obožavamo ga, on je kao član porodice. Pre tri godine sam ga kupio Jeleni za rođendan".

                  Ponosan je što je privržen porodici, koja ga gotovo svuda prati.

                  "Oni su mi najveća podrška. Svakako da je posebna inspiracija da igram kada znate da su oni u publici. Ne mogu baš na svim turnirima da budu uz mene, ali kada god su u mogućnosti, dođu. Jedno njihovo ‘Ajde, Nole!’ je od neopisive vrednosti".


                  Noletu više ne smetaju senzacionalne priče u tabloidima o njegovom privatnom životu.

                  "U početku mi je to mnogo više smetalo, ali sada se trudim koliko je moguće da ne obraćam pažnju na takve stvari. Svako radi svoj posao. Ali moram da priznam, novinari su bitni u svakom poslu, naravno, kada pišu o realnim stvarima".

                  I njegova devojka Jelena je navikla na popularnost i pažnju "sedme sile".

                  "Navikla je na sve. Jelena zna kakav je moj posao. Ona je izgrađena ličnost, magistar ekonomije. Sada sprema doktorat, ima svoj posao i njena nesebična podrška mi mnogo znači".

                  Na pitanje hoće li uskoro da uplovi u bračne vode, Novak je ostao neodređen.

                  "Polako, korak po korak... Kako bilo, neopisiva želja mi je da jednog dana postanem porodičan čovek i imam dosta dece. To je najveće bogatstvo u kojem čovek može beskrajno da uživa".

                  Đoković je za kraj dodao da bi došao u glavni grad Bosne i Hercegovine čim ga neko pozove.

                  "Dolazim kada me pozovete, a ja budem u situaciji da se odazovem! Voleo bih da neobavezno prošetam Baščaršijom, da pojedem ćevape i osetim toplinu ‘raje’ iz Sarajeva", zaključio je Nole.
                  http://www.mondo.rs/s209406/Sport/Te..._Djokovic.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Nole

                    Mogu ga pozvati na SFF,tad ce biti slobodan
                    Last edited by DinoFC; 18-06-11, 15:59.

                    Comment


                    • Ja sam ovo videla, ali u krimi seriji.... mislim na restoran

                      Izvor: Blic

                      Novak devojku za rođendan odveo na romantičnu večeru


                      Postoje različiti načini na koje svog partnera možete da obradujete za rođendan, a naš poznati teniser Novak Đoković je zaista izabrao najoriginalniji. Svoju devojku Jelenu Ristić je odveo u mračan restoran u Londonu.



                      - Jesti u mraku? Da, takav restoran zaista postoji. Nikada do sada nisam imao ovakvu večeru. Hranu nam je servirao slepi konobar, a obrok je bio obrok iznenađenja. Nismo znali šta ćemo jesti. Ovo je bila specijalna prilika za rođendan moje devojke. Inače, pogodio sam tri od četiri jela - napisao je na svom "fejsbuk" profilu Novak Đoković.

                      Ipak, uzdržao se od toga da objasni i šta su to on i Jelena zapravo radili u mraku...

                      Restoran "Dans le Noir" (u prevodu sa francuskog "Po mraku") nalazi se u ekskluzivnom delu Londona i potpuni je hit među Britancima. Posetiocima je ovo iskustvo isprva čudno, a ideja domaćina je da gosti, kada se iskljule sva čula, uživaju u onom najlepšem - ukusu.

                      Inače, čaršija već mesecima bruji o navodnoj veridbi Novaka Đokovića i njegove dugogodišnje devojke Jelene Ristić, a on je nedavno za sarajevski "San" isrpičao da zaista razmišlja o porodici sa puno dece. Novak nije želeo da priča o venčanju, ali je istakao:

                      - Polako, korak po korak... Kako bilo, neopisiva želja mi je da jednog dana postanem porodičan čovek i imam dosta dece. To je najveće bogatstvo u kojem čovek može beskrajno da uživa - ostao je misteriozan Nole i opet nije demantovao, ali ni potvrdio glasine da se verio.

                      U svojoj devojci Jeleni vidi najveu podršku, i kaže da se ona navikla na sve što život sa slavnim teniserom nosi:

                      - Navikla je na sve. Jelena zna kakav je moj posao. Ona je izgrađena ličnost, magistar ekonomije. Sada sprema doktorat, ima svoj posao i njena nesebična podrška mi mnogo znači - objasnio je Nole.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Nole

                        Mogu ga pozvati na SFF,tad ce biti slobodan
                        Ako možeš, molim te, svoje negativne komentare i cinizam prema Noletu, ostavljaj na temi Opšte teniske diskusije. Hvala.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post

                          Ipak, uzdržao se od toga da objasni i šta su to on i Jelena zapravo radili u mraku...
                          Kako me nervira ovo seksisticko novinarstvo... Koga normalnog briga sta su radili u mraku?

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ako možeš, molim te, svoje negativne komentare i cinizam prema Noletu, ostavljaj na temi Opšte teniske diskusije. Hvala.
                            O cemu ti pricas?Kakav cinizam i negativne komentare?

                            Samo sam pozdravio sta je momak izjavio o Sarajevu i dao prijedlog na sta ga mogu pozvati.

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              O cemu ti pricas?Kakav cinizam i negativne komentare?

                              Samo sam pozdravio sta je momak izjavio o Sarajevu i dao prijedlog na sta ga mogu pozvati.
                              Onda izvini na nesporazumu.

                              Sa tweeta:
                              Had a pre tournament press conference,and everything was going as usual. Until when @CaroWozniacki came in and start asking questions :-)
                              Last edited by miloolja; 18-06-11, 17:25.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poznate teniske face: Ko može da stane na put Novaku gazeli?

                                Novak Đoković je spreman da obori sve "neverne Tome" na travu Vimbldona!

                                Tako tvrde Bred Gilbert, Džon Mekinro i Kris Evert, poznata imena u svetu tenisa.

                                Gilbert, bivši trener Endija Mareja, a sada komentator za ESPN mrežu, kaže da ne postoji tehničkih prepreka zašto Novak ne bi pobedio.

                                - Prošle godine, kada je stigao do polufinala, i danas, to nije ni približno isti igrač. Imao je problema svih vrsta, ali dečko je vanserijski sada, kao gazela je. Njegov retern je za udžbenike. Prošle godine pao je od Berdiha u polufinalu, ali sada stvarno ne vidim zašto ne bi otišao još dalje i osvojio turnir - smatra Gilbert.

                                Mekinro je ocenio da se prošlogodišnja netaktičnost protiv Berdiha neće ponoviti ovog puta.

                                - Uvek sam mislio da je fizički bio slab. Zašto ne može da diše lepo? Pregreje se? Mislio sam tako, jer kada ga sretnete, ne znate da li je problem fizičke prirode ili je mentalne. Ali, šta ćemo sa 2011. godinom? On je primer kako neko može da se svesno pomakne ka uspehu. Neko kaže da je to do njegove dijete? Zašto onda svi tako ne učine - zapitao je Amerikanac.

                                Kris Evert, bivša šampionka Vimbldona, kaže da će se Đoković, posle poraza od Federera u polufinalu Rolan Garosa, tek sada razgoropaditi.

                                - Kada god sam gubila važne mečeve, uvek sam kidala živce. Ali, to me je samo činilo još više odlučnom. Bio je pod pritiskom jer je bio neporažen čitave godine, ali sada... nema ga. To će mu samo doneti pozitivnog - rekla je Evertova.

                                Comment

                                Working...
                                X