Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji ste vi carevi 😂

    Comment


    • ......
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • 4:12-4:20s
        To se traži..

        Comment


        • Originally posted by 7eleven View Post
          Kao prvo Nadal uživa u povraćenoj samouverenosti i napokon nivou igre iz 2013 i to ispoljava na ovim mečevima s propuštenim 3-4 gemova.
          Nadam se da Novak tankuje i ako prodje Tima s igrom kao iz 1/2 Rima, pa da gledamo classic.
          Ono što je Nole pokazao u finalu Madrida protiv Rafe je bilo za nemam reči komentar.
          Sutra 1/4 s Timom će sve da nam kaže.
          Nadal je 2 puta dosao do RG-a bez poraza na sljaci (2006. 2010.). Poraz 2008. je bio zbog zuljeva a 2012. na plavoj sljaci. Samo jednom je dosao sa 3 sljakacka mastersa. (2010.) U pripremnim sljakskim masersima je izgubio 15 puta od 2004.

          -dva pomenuta poraza imaju opravdanje
          -6 puta od Novaka
          -2 puta od Federera i Marija (3 od ta 4 porazu su bila u Madridu)
          -1 put od Ferera, Wawrinke i Tima

          Sve u svemu, poraz od Tima nije nesto strasno. Tim vise sto je Dominik igrao mec zivota.

          Comment


          • Zakljucacu casna rec!
            Kakva je ovo anarhija, nasta ovo lici?
            Opet se ti pozivas na taj obrisani post u Rafinoj temi gde si provocirao?
            Svako moze da pise u svim temama, a zna se kako se pise u fan temama. I dalje to nismo nauci,a? I niko ne mora tebi Cacanine da ide ovde uz dlaku, pretera ga....non stop se zalis na necije pisanje.

            Ako nemate sta pametno da kazete i pisete, posto opustenu atmosferu i zezanje ne razumete...razlaz!

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nemoj sada tokom RG..

              Deo intervjua:
              Spoiler
              Vaš sin Stefan ima dve i po godine. Kako sada provodite vreme s njim?
              - Prošle godine je išao u prirodnjački muzej, i išli smo opet. Taj mu je jedan od omiljenih jer imaju sve moguće životinje od nastanka sveta. Dva dana zaredom smo nas dvojica sami bili u gradu. Išli smo na Ajfelovu kulu. Tražio je da se popnemo, stali smo u red, ušli, sve kulturno, pa je odozgo hteo da gleda kroz teleskop. Rekao sam mu da ne radi, a zapravo nisam imao evro kod sebe da ubacim da se pokrene. Tako da on svima priča kako je bio pokvaren, ja mu dobacujem krišom: "Ćuti, bre, sine..." Išli smo i u park, tačnije u šumu. Videli smo neke životinjice, ovce, magarce, ponije. To mu je bio doživljaj. U poslednje vreme je više zavoleo reket. Već mesec-dva svaki dan hoće da igra tenis, fudbal, šutira loptu... Aktivan je mnogo.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nemam ja problema sa tim objesnjenjem. Ali sto god je razlog ja vidim stvari ovako.

                2015. - je bio los mjereno njegovim standardima
                2016. - je bio daleko bolji ali nije igrao na nivo cetvorke
                2017. - ove godine je odlican, malo losiji nego veci dio perioda od 2008. do 2013, ali svejedno odlican, Moja je doprinio tome
                2016 je imao taj problem da su Nole i Endi igrali na svom nivou pa nije mogao doći do izražaja
                2017 je odličan uz prilagođenu igru od strane Moje , ali se takođe istakao jer ostali imaju svojih problema

                Originally posted by Panchev9 View Post
                Kako je onda tako odličan izgubio od Tima u Rimu?
                Pa jednostavno Tim igra sve bolje na šljaci i ta mu podloga odgovora , ali sa ovakvom igrom Nadala on može da se nosi što je i pokazao

                Originally posted by 7eleven View Post
                Kao prvo Nadal uživa u povraćenoj samouverenosti i napokon nivou igre iz 2013 i to ispoljava na ovim mečevima s propuštenim 3-4 gemova.
                Nadam se da Novak tankuje i ako prodje Tima s igrom kao iz 1/2 Rima, pa da gledamo classic.
                Ono što je Nole pokazao u finalu Madrida protiv Rafe je bilo za nemam reči komentar.
                Sutra 1/4 s Timom će sve da nam kaže.

                Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                Nadal je sa ovakvim rezultatima povratio samopouzdanje , a i pre je pokazao da voli da protivnika što ubedljivije dobije naravno ako je u mogućnosti

                Originally posted by NI View Post
                Nadal je 2 puta dosao do RG-a bez poraza na sljaci (2006. 2010.). Poraz 2008. je bio zbog zuljeva a 2012. na plavoj sljaci. Samo jednom je dosao sa 3 sljakacka mastersa. (2010.) U pripremnim sljakskim masersima je izgubio 15 puta od 2004.

                -dva pomenuta poraza imaju opravdanje
                -6 puta od Novaka
                -2 puta od Federera i Marija (3 od ta 4 porazu su bila u Madridu)
                -1 put od Ferera, Wawrinke i Tima

                Sve u svemu, poraz od Tima nije nesto strasno. Tim vise sto je Dominik igrao mec zivota.
                Samo ću dodati jednu ispravku ne mora se toliko naglašavati da neko igra meč života jer ipak Tim igra sve bolje pogotovo na šljaci i ovakva igra Nadala mu mnogo više odgovora pa naravno da poraz od Tima nije strašan

                E ja sam završio sa Nadalom baš ovde razdužismo nije ni čudo što su se neki pobunili

                Comment


                • Nemanja,

                  Sigurno je Tim igrao mec zivota. To nije cudno. On ulazi u fazu pune igracke zrelosti, sljaka mu odgovara a dva put je zaustavljen od strane Rafe. Zelio je da pokaze da moze da predje i tu najvecu prepreku na sljaci. Dao je sve od sebe i igrao mec zivota. I Tim ga smatra mecom zivota. Tu je barem sve jasno.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Zakljucacu casna rec!
                    Kakva je ovo anarhija, nasta ovo lici?
                    Opet se ti pozivas na taj obrisani post u Rafinoj temi gde si provocirao?
                    Svako moze da pise u svim temama, a zna se kako se pise u fan temama. I dalje to nismo nauci,a? I niko ne mora tebi Cacanine da ide ovde uz dlaku, pretera ga....non stop se zalis na necije pisanje.

                    Ako nemate sta pametno da kazete i pisete, posto opustenu atmosferu i zezanje ne razumete...razlaz!

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Opet ja kriv Olja? Samo mi reci da si ozbiljna? Nisam provocirao vec Fici replicirao post bez ikakve provokacije, tamo napisem nesto 1 u 3 meseca i odmah problem o tome se radi.
                    Ovde se svasta pise i ne zalim se vec sam se pozalio sto mi je tamo obrisan post dok se ovde svakim dana provocira i pise svasta.
                    Odustajem. Hvala lepo.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • 5. jun, istorijski dan, hvala Olja na podsecanju .

                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Mora sa Timom na SL, nema druge, uvek neko "atraktivniji" bude na centralnom terenu. Nadam se da ce se istorija ponoviti.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Ne znam sto se svi bunite. Novaku je bolje da igra sa Timom na Lenglenu, posto je Lenglen nesto brzi...Nadajmo se slicnom mecu kao prosle godine.

                          Comment


                          • Bunimo se jer ga sele tamo vamo svaki cas, bunimo se jer juce su planirali da ne zavrsi mec, bunimo se jer tako mislimo, ako je zabranjeno da ne pisemo onda nista.
                            Bunimo se jer je istorija 10 Monte Karla a nije 4 vezana GS, bunimo se jer na sljaci sve sljakasi smaraci a na betonu udaraci.
                            Bunimo se jer je skandal sto je bacio reket i zamalo slucajno nije reket pipnuo sudiju linijskog i ta vest obidje ceo svet ne daj Boze da je javno pretio sudiji i da im brani da mu sude.

                            Novak nema igru da pobedi npr Tima, Nadala pa mozda Vavrinku ili Skota u tri meca do kraja.

                            Srecno Nole sutra na SL-u.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Sve je to ok, ali cim su Novaka stavili u 4. kolu na centralnom terenu znalo se da ce ovo da se desi :/

                              Comment


                              • Originally posted by pedja147 View Post
                                Ne znam sto se svi bunite. Novaku je bolje da igra sa Timom na Lenglenu, posto je Lenglen nesto brzi...Nadajmo se slicnom mecu kao prosle godine.
                                Stvar je u principu, jednostavno mislim da nema postovanja od strane organizatora na RG. Naravno obrazlozenje je jednostavno, Nadal dva puta na SL, mora i on. Dakle sada nije vazno koji je mec atraktivniji. Danas se drugi muski mec na centralnom terenu igra kao treci mec dana, juce kao poslednji mec dana. Mnogo "slucajnosti".
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X