Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Novače.. Da si bio sa mnom u subotu na ručku( junetini ispod sača).. Onu keramiku bi poj'o..

    Šta ono piju igrači tokom meča? Neka mućkavina raznih boja.

    Comment


    • @NI,
      Nadal da zbog silnih povreda nije onoliko pao sad verovatno ne bi ni morao da razmišlja tj. da se dosta okrene bekendu, ali pošto je morao nešto da menja jer nije mogao da se vrati na staru igru onda je ovako kompenzovao i tako opet dobio rezultate.
      Last edited by NEMANJA97; 05-06-17, 10:21.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Šta ono piju igrači tokom meča? Neka mućkavina raznih boja.
        To je Step.
        sigpic

        Comment


        • 3 dinara bio 1996g.. Najjeftiniji sok od 1.5l.. Drugar razblaživao sa 2l vode ali to već nije bilo to(tj. nije bio Step u najboljem svetlu).. Step i Fazon čokoladica kombinacija snova..

          Comment


          • A on i dalje ima potrebu da im / nam objašnjava
            E, moj Novače na šta ti rasipaš energiju.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              @NI,
              Nadal da zbog silnih povreda nije onoliko pao sad verovatno ne bi ni morao da razmišlja tj. da se dosta okrene bekendu, ali pošto je morao nešto da menja jer nije mogao da se vrati na staru igru onda je ovako kompenzovao i tako opet dobio rezultate.
              Nemam ja problema sa tim objesnjenjem. Ali sto god je razlog ja vidim stvari ovako.

              2015. - je bio los mjereno njegovim standardima
              2016. - je bio daleko bolji ali nije igrao na nivo cetvorke
              2017. - ove godine je odlican, malo losiji nego veci dio perioda od 2008. do 2013, ali svejedno odlican, Moja je doprinio tome

              Comment


              • Kako je onda tako odličan izgubio od Tima u Rimu?

                Comment


                • Nadal ni u najboljim godinama nije osvajao sve na sljaci, mislim da mu se to desilo samo jednom u karijeri, mozda 2010.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Uglavnom je "tankovao" Rim..
                    Izgleda on dobro ovo proleće.. Ali nije imao protivnika kao Novaka(ono u Madridu ne računam)..
                    Novak mu za nedelju dana dolazi na samo 1 GS razlike.. Praktično mu namiguje..

                    Comment


                    • Nikada Nadal nije dolaziop na RG sa vise od 3 titule. 2010. je uzeo sva 3 mastersa ali nije igrao u Barseloni.

                      Videcemo to za 1 GS razlike.

                      Comment


                      • Zatrpaste mi post nekim.... pricama
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kao prvo Nadal uživa u povraćenoj samouverenosti i napokon nivou igre iz 2013 i to ispoljava na ovim mečevima s propuštenim 3-4 gemova.
                          Nadam se da Novak tankuje i ako prodje Tima s igrom kao iz 1/2 Rima, pa da gledamo classic.
                          Ono što je Nole pokazao u finalu Madrida protiv Rafe je bilo za nemam reči komentar.
                          Sutra 1/4 s Timom će sve da nam kaže.

                          Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                          Comment


                          • Fan tema Novaka Djokovica a pisu se gluposti i malo malo pa se pise o Nadalu, zar ne Bojana?

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Fan tema Novaka Djokovica a pisu se gluposti i malo malo pa se pise o Nadalu, zar ne Bojana?

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Ja sam napisala jedan jedini post, koji je tvoj problem?
                              I nisam ja jedina koja uredjuje teniski pdf, veliki insajderu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja sam napisala jedan jedini post, koji je tvoj problem?
                                I nisam ja jedina koja uredjuje teniski pdf, veliki insajderu
                                Sad me provociras bez razloga veliki uredjivacu.
                                Nisam rekao tebi licno da ti pises nego sam napisao jedan jedini post na fan temi Rafaela i obrisan je a ti si ispod Filipu napisala da je to fan tema i da ne pise svasta.

                                Ovde je fan tema i samo dolaze i pisu gluposti tamo kad se napise jedan jedini post nastane problem.



                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X