Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da si razocaran NI,ocekivao si da Novak vise digne nivo u toku turnira,a I da Rafin nije ovako visok,na pocetku turnira si rekao da samo sunce I vetar mogu da ga sprecee da pobedi,Ali sada

    Comment


    • Originally posted by luka View Post
      Daleko je kretanje Ramosa i kvalitet FH od Nadalovog. Novakov bh također nije ni na 50%. Da bi dominirao Rafu u takvim razmjenama mora biti bh na bar 90%, samopouzdanje na 100% i namještanje na udarce i tajming udaraca na 100%.
      Apsolutno! Kako se to postize? Treningom i trening mecevima. Sto je tu nejasno? Da li ima sanse da postigne zahtijevanu formu do petaka? Minimalne.

      Originally posted by Srkisa View Post
      Vidim da si razocaran NI,ocekivao si da Novak vise digne nivo u toku turnira,a I da Rafin nije ovako visok,na pocetku turnira si rekao da samo sunce I vetar mogu da ga sprecee da pobedi,Ali sada
      Sto ste veceras navalili. Kaldio sam se u avatar da Novak gubi na RG-u od Rafe. To je bilo poslije MC-a.

      Poslije 4 meca u Rimu sam mislio da je Novak tu. I rekao sam to sto si ti citirao uz jedan uvjet: "Ako Novak bude igrao kao protiv Aguta..." Potom je Novak podbacio sa Zverevom. I prilicno brljao sa Svarcmanom. Novak nema konsistentnostst. Dobar mec ne znaci da ce i sljedeci biti dobar.

      Uz to je Nadal poceo da dize formu. Sto je vaznije poceo je da demonstrira silu. (Zaplasivanje.) A kad Nadal demostrira silu, on zna da prvim udarcem izbaci protivnika iz ravnoteze. Kao sto je npr. ucinio Novaku na USO 2013, RG 2012. i 2013. I opet ce uciniti ako Novak ne podigne samouvjerenje.

      S druge strane demostracija sile zna da se obije o glavu Nadalu. Kao sto je bilo veci dio 2011, pogotovo u Uimbldonu. Pa mozes reci i na RG-u 2012. u 3. setu. To ti je uvijek tako sa jurisem. Ako ne uspije, napadac je velikim problemima.

      Sve to skupa je ucinlo da korigujem misljenje. Novak nece izdrzati Rafin juris. Ako bude suncano nema nikave sanse. Po kisi su mu snase 30% ako bude dobro servirao. I naarvno ako ne ponovi partiju protiv Zvereva ili jedan set protiv Svarcmana.
      Last edited by NI; 04-06-17, 22:27.

      Comment


      • U velikoj su zabludi oni koji misle da je Nadal igracki bolji teniser od onoga iz '15/'16. Jedino sam primetio da agresivnije udara bh cc i to mu je jedini udarac koji zna donekle da izvede bh-om. Sto se samouverenosti tice dovoljno ce biti par resetanja "vamos-tamos" da i to ispari. Nema Nadal talenta niti dovoljono dobre fizikalije kako bi unapredio svoj tenis. Ako Novak bude na nivou dobija lagano.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ostvarenje toga cilja ni u jednom trenutku nije dolazilo u pitanje. Cak ni akda je Ramos zmureci pogadjao FH vinere. Pobijeda bez reninga za Nadala bi bila skoro pa pirova pobjeda.
          Da nije sproveo moj i Agasijev game plan to ne bi tako bilo. Prosao bi kao protiv Istomina.

          Originally posted by NI View Post
          Ne bi, jer cilj, i pored svih prica, jedan - osvojiti RG. A to se ne moze bez da pobijedis Rafu. Zato je danas trening vezan za Rafu bio jednako vazan kao sami mec. Trening je perfekno prosao. Krajem meca, Novak je totalno dominirao svoj BH na Ramosov FH razmjene.
          Pa naravno da ce dominirati kad se ovaj predao i fizicki i psihicki. I Clayray je demolirao Delpa u 3. setu. Protiv Nadala ce to biti druga prica ali o tom potom.

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            . Nema Nadal talenta niti dovoljono dobre fizikalije kako bi unapredio svoj tenis.
            Tako je Bio i ostao obican sljakas..Ustvari, mislim da je igracki negde na nivou 2004. godine. To mu je maksimum svejedno posto ne zna da unapredi igru.
            13/13!

            Comment


            • Originally posted by Fića View Post
              U velikoj su zabludi oni koji misle da je Nadal igracki bolji teniser od onoga iz '15/'16. Jedino sam primetio da agresivnije udara bh cc i to mu je jedini udarac koji zna donekle da izvede bh-om. Sto se samouverenosti tice dovoljno ce biti par resetanja "vamos-tamos" da i to ispari. Nema Nadal talenta niti dovoljono dobre fizikalije kako bi unapredio svoj tenis. Ako Novak bude na nivou dobija lagano.
              Kao sto rekoh, zasrasivanje. Ali ako je sunce i ako Rafa udje u sampionski mod, kao recimo 4. set na AO 2012. ili prvi set RG 2013. ili sredina 5. seta RG 2013. ili 3. set USO 2011, Novak nece izdrzati juris. U sampinskom modu Rafa pogadja 20% bolje nego objektivno moze.

              Ali u Uimbldonu 2011, u prvom setu, Nadal je servirao kao sumanut, bio je u sampionskom modu. Nije pomoglo. A onda je pocelo Novakovo rasturanje u 2. setu. Rafa nije znao sto ga je snaslo. Jedan od najboljih setova koje je Novak ikada odigrao. Novak je izdrazao Rafin juris iako je bio pracen bojnim poklicom: "Vamos." i zastrasujucim FH paralelama.
              Last edited by NI; 04-06-17, 22:38.

              Comment


              • Originally posted by Sarafa View Post
                Tako je Bio i ostao obican sljakas..Ustvari, mislim da je igracki negde na nivou 2004. godine. To mu je maksimum svejedno posto ne zna da unapredi igru.
                Sta se prepires sa njim vidis li da covjek kaze da Nadal ne igra bolje u odnosu na 2015-tu,mislim da je tu kraj svakoj ozbiljnoj razmjeni argumenata.

                Comment


                • Imaju njih dvojica još jedan meč do potencijalnog duela.. Žurite.. Neka prvo pobede.. A onda ćemo pisati navijački i biti nerealni.. Sve u svoje vreme..

                  Comment


                  • Ja se ustvari slazem, ali cisto da se ispravi, 2015-ta je bila za ovo sad.
                    13/13!

                    Comment


                    • Bilo je ok. Ono što mi se nije svidjelo su Ramosove promjene smjera Novakove BH dijagonale. Kod Rafaela fercera paralela odlično, na višem nivou od današnjeg protivnika.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Bilo je ok. Ono što mi se nije svidjelo su Ramosove promjene smjera Novakove BH dijagonale. Kod Rafaela fercera paralela odlično, na višem nivou od današnjeg protivnika.
                        Tu grijesis. Rafina paralela je zastrasujuca, vise penetrira, ali mislim da Ramosova pouzdanija. On lakse mijenja smjer od Rafe.
                        Last edited by NI; 04-06-17, 22:59.

                        Comment


                        • Igracki nije nista bolji. A ta neka samouverenost svakako zamazuje oci... Ali samouverenost iz cega proizilazi? Iz pobede nad Novakom u Madridu (Novak je tog dana jednostavno odbio da igra)? Protiv Tima u finalu Madrida? Videli smo kako ga ozbiljan Tim rastavlja na proste cinioce samo nedelju dana kasnije. Opet, ponavljam, bice dovoljan ozbiljan Novak (70-80%) i sva ta Rafkova idila i taj hajp ima da ispari kao dlanom o dlan. Verujem da ce se uozbiljiti jer brani svoje dostojanstvo pre svega.
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Fico,

                            Bolji je, bitno je bolji. To je donio Moja. Bolji miks FH i BH, bolji miks ofanzive i defanzive. Moja je bazdario Nadalovu igru iako nema nicega sustinski novoga.To je bolji paket. Osim toga, u praksi, protiv inferirnih protivnika se potvrdio. Protiv Fonjinija, Tima, pa cak i Gofana nije bilo tako lako. Nije igrao sa Marijem, Stanom pa cak ni sa Belucijem ili slicnim. Busta ce da donekle pokaze gdje je nadal. Busta gubi ali da li ce Nadal moci da ga dominra kao Aguta?

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Tu grijesis. Rafina paralela je zastrasujuca, vise penetrira, ali mislim da Ramosova pouzdanija. On lakse mijenja smjer od Rafe.
                              Ali kad mijenja obično i pogađa, kao i sa izlaskom na mrežu. Ne trebaju mu često, pogotovo ne ako Novak startuje kilavo kao i obično. Nećemo znati ni nakon narednog meča koje su stvarne mogućnosti i šta otprilike očekivati u polufinalu, takav je protivnik. Naravno, sve ovo u slučaju da dođe do meča u petak.

                              Comment


                              • Odlična kzš posle meča.. Čak i šala u vezi polo majice..
                                Da pobedimo Dominka pa ćemo lako sa Mojinim učenikom..

                                Comment

                                Working...
                                X