Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Večernji/ noćni...sjajno!
    Tome smo se nadali.

    Poslato sa htc
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Odlicno je sto je nocni, Kei jos nijednom nije igrao nocu.

      Comment


      • Ako Novak prođe imaće dva dana odmora što je jako bitno pred odlučujuće mečeve. Samo još sutra da pobedi.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Ako Novak prođe imaće dva dana odmora što je jako bitno pred odlučujuće mečeve. Samo još sutra da pobedi.
          Nece imati imace jedan, pa ce pred finale ako prodje u polufinalu imati dva.
          Preciznije, igra sada u utorak sa Keijem pa ako pobedi igra u cetvrtak sa Federer/Berdih, pa ako i to pobedi igra u nedelju finale.
          Last edited by Sandugp; 25-01-16, 15:07.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma samo da se on probudi. Da podigne malo igru i znamo sta moze i kako mu tada niko nista ne moze.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ja sam ubeđen da se neće ponoviti partija sa Simonom, sad još izgubio Stan, tako da će biti lakse u finalu

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Ja sam ubeđen da se neće ponoviti partija sa Simonom, sad još izgubio Stan, tako da će biti lakse u finalu
                Lekso protiv Mareja je sve sem lako. Goni ga u tri lepe. Nek mu se porodi zena vec jednom i neka ide kuci. Ajde mali (ili mala ne znam koji je pol) kreni nesto ranije sta te kosta.
                Ali prvo da se prezivi "Kinez".
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Novak Nishikori

                  Novak sutra ima jako ozbiljan mec. Nishikori je negodan protivnik za njega. Moze da bude barem ravnopravan u BH na BH razmjenama i sto je vaznije moze da igra izrazito ofanzivan tenis. To ne postize snagom nego brzinom i izuzetnim tajmingom. Brzina, uopste rad nogu, mu omogucava da bude dobro postavljen. Tajming mu omogucava promjenu smjera, ubrazanje reketa i sto je najvaznije udranje u penjanju. Ako se Nishikori razmase, Novak ce imati ogromne probleme.

                  U nekoliko navrata je Novak pokazao kako da sprijeci Nishikorija da se razmase. Dubina, sopstveni napad i dobro serviranje su metoda. Ako Novak pokaze formu iz fnala Dohe, morao bi pobijediti. Ali citav turnir igra osjetno ispod nivoa koji je imao u Dohi. Nema istu preciznost, ni intezitet, ni tajming. Protiv Simona je bio najlosiji. Napravio je previse neiznudjenih gresaka. Ako bi sutra jedanako premasio ocekivani broj neiznudjenih, onda ne moze pobijediti.

                  Siguran sam da ce biti fokusiran. Nocni termin mu odgova. Svejedno, pitanje je da li moze tako naglo, u dav dana, dici nito igre. Na proslim GS-ovima je uspijevao da podigne formu u zadnjim kolima. Naravno, ponesto se i Nishikori pita. Malo me brine i Novakova izjava Kurijeru: "Japanci ce da navaljuju na mene. Salim se naravno."

                  U zadnjih 8 godina, Novak je na AO imao 5 pobjeda i tri poraza u cetvrtfinalu. Sudeci po istoriji, sutra je za njega glavni mec iako ne i najtezi.

                  Comment


                  • Ako smo do sada išta o Novaku naučili, naučili smo da je svaki sledeći meč novi dan i nova situacija.
                    On je već zaboravio na Simona i igru u tom meču.
                    Ono što će se događati sutra, neće imati nikakve veze sa ovim juče.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Lekso protiv Mareja je sve sem lako. Goni ga u tri lepe. Nek mu se porodi zena vec jednom i neka ide kuci. Ajde mali (ili mala ne znam koji je pol) kreni nesto ranije sta te kosta.
                      Ali prvo da se prezivi "Kinez".
                      Važno da smo se otarasili Švajcarca, kada krene u ono njegovo ludilo teško ga je zaustaviti.

                      Comment


                      • Ajde Novace dosta je bilo zajebavanja. Vreme je da se podsete ljudi ko je dominator. A i smara ovaj hype sa japancem, otresi to lagano.

                        Nocni termini
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ovo dobija Novak laganini u tri seta,a da se i ne oznoji.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #onokad kažete da će biti mučenje sa Nišikorijem
                            Spoiler
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Bimbo,

                              pitao si da li je Nishikori buduci GOAT. Nije. Ali je u bazicnoj teniskoj vjestini tajmingu (udaranju loptice) jedan od rijetkih koji je bolji od Novaka. On, Fonjini, mozda Tomic i Simon i par drugih. Ali tenisera cine i mnoge druge stvari.

                              Comment


                              • Šesnaeste, šesnaeste, Noak pobedio!

                                Comment

                                Working...
                                X