Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djokovic’s 2015 was the greatest ever men's tennis season

    If Novak Djokovic wins the Australian Open title this weekend, he will in doing so extend the most impressive streak ever in men's tennis.

    When the current world number one won the Qatar Open earlier this month, it marked the 16th consecutive tournament he had entered in which he reached the final -- a run stretching back exactly one year to a quarter-final defeat at the same event.
    In fact, if we measure how good a player's season was based on the average result they achieved across all tournaments they played, Djokovic's 2015 effort was the best ever in the men's game.

    https://ig.ft.com/sites/novak-djokov...s-season-ever/

    Comment


    • „Ja ću napadati, a on će pokušati da me prođe na mreži. Ja ću na neki način kontrolisati meč i ptihvatam to. Moram da dobro serviram i čuvam svoje servis gemove jer tako stavljam pritisak na Novaka. Znam da je on baš, baš dobar, ali nije mega-server tako da vam dopušta da igrate. Za mene je to dobro jer volim da imam vreme“, rekao je Federer pred 45. okršaj sa Đokovićem.

      Comment


      • Nastavljamo u istom ritmu, 3:0 zasto bi se gubili setovi nema potrebe. Kidaj Nole, stvaraj svoju legendu, ne damo nikome nista vise
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ajmo ljudino...
          Ove godine udaramo pečat na tenisku istoriju...
          Srećno legendo i samo udri...

          Comment


          • 3:1 Za Novaka,laganini
            Originally posted by nikola_bg View Post
            „Ja ću napadati, a on će pokušati da me prođe na mreži. Ja ću na neki način kontrolisati meč i ptihvatam to. Moram da dobro serviram i čuvam svoje servis gemove jer tako stavljam pritisak na Novaka. Znam da je on baš, baš dobar, ali nije mega-server tako da vam dopušta da igrate. Za mene je to dobro jer volim da imam vreme“, rekao je Federer pred 45. okršaj sa Đokovićem.
            Baš tu se shebao...Igra protiv najboljeg tenisera,najboljeg riternera,čoveka koji je najbolji pod pritiskom,a vala i čoveka koji pogađa pasinge iz nemogućih pozicija,i jedinog od novije generacije koji još može da ga iznervira da polomi reket...
            Matori uveo SABR pred USO,a kako ga Nole oduzeo to više i neće pokušavati.
            Doveo Ljubičića,menja trenere kao čarape,ali nema 'leba,nema pomoći...
            Samo zamišljam njegov izraz lica sutra kada ga Nole oduva.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Comment


              • Ako se neko pita sta nam najrodjeniji radi sada i ovog trenutka, odgovor je:

                TRENIRA

                Spoiler
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Comment


                  • Previše dobro, čestitke na novoj GS tituli

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Brutalno!Novace zivotinjo!

                        Comment


                        • Бог тениса.

                          Comment


                          • Postoji zal sto ovo nije zavrsio u 3 seta upravo zbog toga sto mu je to jedan od najvecih rivala. Ali nema veze. Pobeda je pobeda. Idemo po 11 GS!!!
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Nebitno, uvek se pamte prva dva seta - i protiv Rafe i protiv Feda

                              Comment


                              • E Nole, hvala na uživanciji
                                Sjajno!!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X