Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ili smo glupi ili jedva čekamo i lovimo kakvu će on glupost da izvali pa da imamo čega da se držimo... jer nešto ipak mora...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Marko je problem samo ako ga je uvukao kod ovog sektaša i bivšeg psihičkog bolesnika Imaza.
      Da hoće Novak se brzo može dovesti u red, očigledno ne želi i stanje se iz tog razloga ni za pedalj ne popravlja.

      Comment


      • I sto veli, zasto bih se nervirao, zasto bih nesto jurio, kakav car jbt
        sigpic

        Comment


        • Molim? Zbog cega je ovo sto sam napisao "uzasna stvar"? Depresija kao i svaka druga dusevna bolest ne sme biti tabu tema i treba biti lecena uz pomoc lekara. Nisam ja savetovao nikoga da posecuje gatare, gurue, sekte, nadrilekare, ja jednostavno ukazujem na to da u ovakvom tenutku i obican navijac preko malog ekrana moze da upadne u depresiju gledajuci Novaka a kamoli njegov brat koji je uz njega i cuci tamo u boksu kao neki lutak, i gleda kako ga razbija raspali Nadal, bio on trener znanicni/nezvanicni sparing partner/strucnjak. Niti Novak na ovaj nacin moze da pomogne njemu, niti on Novaku. Jos jedna u redu sumanutih odluka u ovom crnom periodu.
          Novak sa druge strane je psihicki puk'o. Burnaut, zasicenje to su price za malu decu, narocito kada pricamo o velikim profesionalcima koji su u stanju da se resetuju u kratkom roku. Godinu dana ne osvaja nista zato sto se zasitio posle osvajanja RG, daj molim vas..
          On je u depresiji, ne onoj sto pogadja nas smrtnike kuca-pos'o, pos'o-kuca, nego u 'sportskoj depresiji'. Mozak nije ukljucen/prikljucen, nije aktivan do te neke mere.. On ne cita servise i ako krene da ih cita to je negde pri kraju drugog seta. Ne cita udarce i kasno krece da pokupi iste. Njemu se noge ne krecu kao pre, zato sto mozak ne salje jake impulse, odabir udaraca i taktika su 0, jer kognitivno-inteletkualne funkcije nisu na nivou, kada sedne na onu stolicu i blene u pranzo to je prazan pogled, izgubljen. Apatican je.
          Sve to moze da bude uzrok i nedovoljne fizicke spreme(sto opet moze biti uzrok depresije), ali jbt nije on mr. Olimpija pa da mora 6 meseci 10 sati dnevno da vezba da bi povratio formu. Znaci zakljucujem da je u pitanju depresija. Na to ukazuje i cinjenica da moze na trenutak da odigra odlicno kada se malo trgne ali nakon toga opet se gasi. Posetite nekog psihijatra ili spec. med. sporta i pokazite mu snimke Novaka iz '11-'15 i ono njegovo ponasanje od juce ili ono protiv Mareja na Wtf i lako ce uociti veliku razliku. Ono je bio ziv covek, ovo drugo je les.

          Opet, ne krivim ja Novaka zbog toga sto on ima neki njegov problem i to ga sputava, nego sto ga nije sprecio ili lecio na vreme/na pravi nacin.
          To je neko moje misljenje koje ponavljam jos od jesenas, svako je slobodan da iskaze neslaganje, boze moj..

          @Gde znam NI, ti si vecni optimista..videcemo..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Vidim i ovo nije jasno...

            Zašto bih se nervirao? Zašto bih i dalje nešto jurio? Naravno da želim da pobeđujem, ali ono što želim da kažem jeste da ljudi ne razumeju da u ovim trenucima u sebi treba da pronađem novi motiv i snagu. Rezultati će doći kao posledica dobrog rada”, zaključio je Đoković.


            U prevodu - Zašto bih se nervirao i jurio rezultate da ne želim pobede ?! Želim, ali fali mi motivacije, da me nešto pogura napred.

            Možda će ga pogurati ovo što je Rafa izjednačio broj Mastersa...
            Da ne želi da pobeđuje ništa ne bi menjao.
            Otpuštanje tima je način da promeni nešto, da krene od nule sa novim sponzorom i novim trenerom...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Marija,

              Tvoje objasnjenje je ispravno.

              ---------

              Fico,

              Sa ovom teorijom o depresiji si me preznojio.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Marija,

                Tvoje objasnjenje je ispravno.

                ---------

                Fico,

                Sa ovom teorijom o depresiji si me preznojio.
                NI, zar tebi ovo nije pomalo kontradiktorno?
                Jurim nešto i strašno se nerviram što ne uspevam to dosegnuti, a nemam pojma šta je to što pokušavam.
                Trebam u sebi pronaći motiv koji će me pogurati, ali strašno se nerviram što ne postižem taj cilj, taj motiv, a ne znam koji je jer ga još nisam pronašao.
                Ne znam da li su to rekordi, pobede, broj GSova, mastersa, najbolji u istoriji. Ne znam, ali se strašno nerviram što mi ne uspeva postići to što ne znam što jurim.
                I sad da navijač ne bude u rebusu.

                Comment


                • Originally posted by Bimbo View Post
                  NI, zar tebi ovo nije pomalo kontradiktorno?
                  Jurim nešto i strašno se nerviram što ne uspevam to dosegnuti, a nemam pojma šta je to što pokušavam.
                  Trebam u sebi pronaći motiv koji će me pogurati, ali strašno se nerviram što ne postižem taj cilj, taj motiv, a ne znam koji je jer ga još nisam pronašao.
                  Ne znam da li su to rekordi, pobede, broj GSova, mastersa, najbolji u istoriji. Ne znam, ali se strašno nerviram što mi ne uspeva postići to što ne znam što jurim.
                  I sad da navijač ne bude u rebusu.
                  Sve on zna i šta i kako treba.
                  On vapi da ga nešto / neko samo malo pogura napred... Da mu kaže " možeš ti to " "Idemo "...
                  A umesto toga gde god se okrene dobija kritiku ( svakako osnovanu ) ali motivacije nigde...
                  I onda imamo ovakvu situaciju
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Novakove izjave, kao i izjave svih javnih licnosti znaju da budu kontradiktorne. To, samo po sebi, ne znaci previse.

                    Imamo teorije:

                    A)
                    Novak je prezasicen ili mu je dosta svega ili je u depresiji i kao takav je do daljega nesposoban da nesto promijeni.

                    B)
                    Novak je upao u krizu iz koje iz ovog ili onog, subjektivog ili objektivnog, razloga tesko izlazi, medjutim njegova igra je predobra da se ne bi vratio na vrh.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Sve on zna i šta i kako treba.
                      On vapi da ga nešto / neko samo malo pogura napred... Da mu kaže " možeš ti to " "Idemo "...
                      A umesto toga gde god se okrene dobija kritiku ( svakako osnovanu ) ali motivacije nigde...
                      I onda imamo ovakvu situaciju
                      Poslednji sam na kugli zemaljskoj koji će ga kritikovati. Da sutra objavi da više nikad reket pipnuti neće, ja bi mu se poklonio i zahvalio na svemu lepom što nam je priredio poslednjih 10ak godina, na svakom trenutku radosti koji sam proživeo.
                      Siguran sam da ga ni Miljan Amanović nije kritikovao. Dakle, nisu kritike sa svih strana.
                      Ako mu treba neko da mu kaže "idemoooo", evo ja mu govorim. Majstore, siguran sam da možeš osvojiti 19 Slamova, siguran sam da možeš biti najveći u istoriji. Ja sam zaista iskreno i duboko u to uveren. Ajmo, majstore po sve to.
                      Marija, ja ga ne kritikujem, ja patim. Moji komentari dolaze iz patnje, nikako kritike.

                      Comment


                      • Bogami, Fića je za neke stvari verovatno u pravu.. Nažalost ako je tako..

                        Comment


                        • NI ajdee ako imas vremena da mi objasnis koji su to razliciti razlozi poraza u Ao,Akapulkuu Iw,i sad na sljacii ii posle kojih si bio najpesimisticniji,ja sam najoptimisticniji bio posle IW(mislio sam da je Nik samo nagazna minaa za Novaka za koju Novak trenutno nema resenja),zatim posle Ao(los dan samo nedostatak motiva za borbu protiv slabijeg protivnika,ali u zavrsnici bi podigao nivo da je prosao)i sad(nemogu da verujem da nema zelju da dobije Rafu to me ubija u pojam ne znam vise moze on kalkulisati kolko hoce ali bolje bi mu bilo da krene vise da igra kako zna)

                          Comment


                          • Originally posted by Bimbo View Post
                            Poslednji sam na kugli zemaljskoj koji će ga kritikovati. Da sutra objavi da više nikad reket pipnuti neće, ja bi mu se poklonio i zahvalio na svemu lepom što nam je priredio poslednjih 10ak godina, na svakom trenutku radosti koji sam proživeo.
                            Siguran sam da ga ni Miljan Amanović nije kritikovao. Dakle, nisu kritike sa svih strana.
                            Ako mu treba neko da mu kaže "idemoooo", evo ja mu govorim. Majstore, siguran sam da možeš osvojiti 19 Slamova, siguran sam da možeš biti najveći u istoriji. Ja sam zaista iskreno i duboko u to uveren. Ajmo, majstore po sve to.
                            Marija, ja ga ne kritikujem, ja patim. Moji komentari dolaze iz patnje, nikako kritike.
                            Znam , i razumem te.
                            Iako sam citirala tvoj post , nije moj odgovor samo tebi.
                            Svi mi znamo da može...Ali potrebno je da neko i njega ubedi u to.
                            Da ustane ujutru i da kaže " idem po titulu, jer ja to mogu i hoću. "
                            Kao onomad u IW (prošle godine ako se ne varam - " ne moram da osvojim ali osvojiću " )...
                            Ta žiška fali...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Znam , i razumem te.
                              Iako sam citirala tvoj post , nije moj odgovor samo tebi.
                              Svi mi znamo da može...Ali potrebno je da neko i njega ubedi u to.
                              Da ustane ujutru i da kaže " idem po titulu, jer ja to mogu i hoću. "
                              Kao onomad u IW (prošle godine ako se ne varam - " ne moram da osvojim ali osvojiću " )...
                              Ta žiška fali...
                              Tu se slazem s tobom. Ali onda sledi zakljucak da ovi najblizi koji su s njim tu u ovom kriznom vremenu, to nisu/ne mogu da ucine. Ili ga jednostavno usmeravaju na neki drugi put koji nema veze sa vrhunskim tenisom, vec okretanju nekim drugim stvarima/vrednostima i igranju tenisa na nekom nizem nivou posvecenosti jer to nije najvaznije u zivotu. I kako tu da se uklopi novi trener?
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                                Tu se slazem s tobom. Ali onda sledi zakljucak da ovi najblizi koji su s njim tu u ovom kriznom vremenu, to nisu/ne mogu da ucine. Ili ga jednostavno usmeravaju na neki drugi put koji nema veze sa vrhunskim tenisom, vec okretanju nekim drugim stvarima/vrednostima i igranju tenisa na nekom nizem nivou posvecenosti jer to nije najvaznije u zivotu. I kako tu da se uklopi novi trener?
                                Mora da se nametne autoritetom...
                                Kako ?
                                Nemam ideju priznajem.
                                Zato je Agasi najbolje rešenje.
                                Imaju jako sličnu priču, on je uspeo da se vrati i da blista posle 30e.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X