Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj poraz od Novaka mu je ujedno i zadnji poraz od Rafola, jel tako? Posto je Nadala valjda gazio 4:0 u zadnje dvije godine?

    Comment


    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Da imam samo dvije opcije da biram:

        1. Novak osvaja Cincinnati, Nadal osvaja USO;
        2. Rodzer osvaja Cincinati, Novak osvaja USO,

        bez razmisljanja biram prvu opciju. Pa nek ide sve u materinu..

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Danasnji mec ce presuditi Novakov servis. On ce jako tesko da brejkne Federera. U dva zadnja meca u Sinsinatiju nije ni jednom dosao do BL. Jednom je dosao do 40:40. Novak je osvojio 24 poena na Federerov return u 20 servis gemova. Ukupno je osvojio 23% poena na Redzerov servis. Samo je 7 puta imao losiji postotak returniranih poena nego u ta dva finala kombinovano. Feli Dubai 2016. (problem sa ocima), Delpo Olimpijada 2016. (povreda), Cicipas, Zverev Rim 2017, Kirjos Akapulko 2017, Moja Sinsinati 2007. i Santoro Pariz 2007.

            Jedini nacin da se Federer pritisne je lako cuvanje svoga servisa. Tako je napravio dav puta u finalu Uimbldona i u finalu USO 2015.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Da imam samo dvije opcije da biram:

              1. Novak osvaja Cincinnati, Nadal osvaja USO;
              2. Rodzer osvaja Cincinati, Novak osvaja USO,

              bez razmisljanja biram prvu opciju. Pa nek ide sve u materinu..
              Ne znam zasto,Uso je deset puta bitniji od Sinsija,uzece Sinsi kad se Roger povuce,igra se na 2 seta,a slemovi se ne smeju bacati

              Bilo bi lepo da uzme ali nije kraj sveta i ako ne uzme

              Comment


              • Sta Vam je ljudi. Federer je dosta losiji nego 2015. ili 2012. Novak moze i 2 puta po setu da ga brejkne. Plus sto ce Rodzer igrati u uslovima koje do sada nije video na turniru.

                Edit: Kladionice su opet bez ikakvog razloga spustile kvotu na Rodzera sa 1.8 na 1.73...Izgleda da se ljudi bas klade na njega. Mada i u Wimbledonu kladionice nisu razumele da odlaganje odgovara Novaku a ne Rafi.
                Last edited by 147; 19-08-18, 18:45.

                Comment


                • Jeste da je Federer losiji nego 2015. ali je i Novak poprilicno losiji. Rodzer ce igrati u uslovima koji mu idelano odgovaraju. Sto je brzi teren to je povoljnije za njega. Moze Novak da ga brejkne 2 puta po setu a moze da ga ni jednom ne brejkne. Novak ga u prosjeku brejkne 1 put po setu na hardu ukljucujuci i spore hard podloge. Na brzom hardu je to 0.6 po setu.

                  Ako Federer osjeti da se Novak muci tj. da on lako dobija servis gemova a Novak bitno teze, dobice krila i Novakove sanse su minimalne. Ako pak Novak od pocetka ima ravnotezu, onda ce ga vjerovatno brejknuti 1 po setu.

                  Comment


                  • Novak iz 2015. je mnogo bolji od ovog Novaka, ali Novak iz Sinsinatija iz 2015. mislim da nije mnogo bolji od ovog Novaka. Plus je Novak dosta bio iscrpljen u tom finalu protiv Rodzera. Ono sto sam hteo da kazem je da mislim da Novak nije vise gori sada nego pre 3 godine na ovom turniru od Rodzera.

                    Comment


                    • Novak je u tom finalu 2015 igrao 2 nivoa vise nego ceo taj Sinsinati i opet nije blizu bio tadasnjem bolesno dobrom Rogeru,mnogo je dobar Roger na brzom betonu,to mu je najaca podloga verovatno
                      Obojica su losiji ali mislim da je odnos snaga slican kao tada

                      Comment


                      • Joj koja tenzija volela bih da Nole osvoji kao i svi, naveli ste sve razloge zasto bi bilo dobro.
                        Najvise zbog Noleta jer je ocigledno koliko zeli ovaj turnir, koliko bi mu to znacilo.
                        Mislim da je sebi nabio pritisak, nadam se da ce uspeti da se koliko toliko smiri i smanji nervozu.

                        Opusteno samo i idemo
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Federer dobija slabije tenisere jer se ovi u startu useru od njega i predaju još u tunelu.
                          Protiv Novaka nema taj luksuz da odigra na strah protivnika. Nole ne j*be živu silu, kada je spreman i 100% fokusiran itekako ima veće šanse od dede. Pogotovo jer Fedex definitivno, što je normalno zbog krštenice nije više fizički toliko spreman da može izdržati dugu razmenu i vrućinu.
                          Ukoliko zadrži nivo igre iz mečeva sa Grigom i Milošem mislim da će Srbin biti bliži pobedi.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Juce je kvota padala na Novaka, a danas je dosta pala na Federera.Ne znam da li je samo do kladjenja ili kladionice znaju nesto.Bas mi se ne svidja to...Skoro kao da su sigurni u pobedu Federera.

                            Comment


                            • Svim srcem kraj malih ekrana

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X