Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ako je tako ima nas par odavde
    Sta cekas, salji CV. Ali pazi sta u njemu pise. Pozeljno je radno iskustvo u grljenju drveca, joge, meditacije, veganske ishrane...

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ako je tako ima nas par odavde


      Ehh od kada sam se ja nudila za motivacionu osobu u boksu.. molim po redu apaplikacije, ne gurajte se preko reda.. jedino nisam grlila drveće, za ostalo sam ekspert takoreći, ko i svi Srbi, ofc
      Last edited by miloolja; 02-06-17, 23:06.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Adidas mu i plaća.. Ima svoju seriju.. Tako da je normalno što nije promenio..

        BTW ne znam da neko sada od tenisera (top 50) nosi Lacoste patike? Nekada jesu neki teniseri i to radili..

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Sta cekas, salji CV. Ali pazi sta u njemu pise. Pozeljno je radno iskustvo u grljenju drveca, joge, meditacije, veganske ishrane...
          Za početak ne jedem meso i pozitivac sam Večiti optimista

          Originally posted by miloolja View Post


          Ehh od kada sam se ja nudila za motivacionu osobu u boksu.. molim po redu apaplikacije, ne gurajte se preko reda.. jedino nisam grlila drveće, za ostalo sam ekspert takoreći, ko i svi Srbi, ofc
          Odmah sam iza tebe po redu, a možemo i zajedno. Od viška ( ne Viška ) glava ne boli
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Za početak ne jedem meso i pozitivac sam Večiti optimista



            Odmah sam iza tebe po redu, a možemo i zajedno. Od viška ( ne Viška ) glava ne boli
            Gde sam ja u toj prici?? 😉

            Evo drage dame ja vam javno obecavam ukoliko moj prijatelj i poznanik jos jednog naseg momka sa fan teme postane deo Novakovog tima razvicu transparent sa ispisanim vasim nickoivima iznad Novakove loze na jednom vecem turniru 😉

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Pamtimo
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Vala ste makar toliko zasluzili.

                Comment


                • Ne, ja sam zaslužila beneficirani radni staž. koji tražim još od 2010. al nešto sa tom papriologijom zabagovalo...


                  Jeeeee cacke, završiću na TV
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sad' kad' izIđem na televizor pa budem glavna riba u selu
                    Šalim se, ali nama koji navijamo za njega od 2005. treba dati beneficirani staž, u pravu je Olja.
                    Posebno za 2011... koliko je mečeva na žilet igrao te godine
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Zbilja,cita li ko blizak Novaku ovaj forum osim Cacanina,imate li kakve informacije,dolaze li ovi neki mudri savjeti do njega?

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Zbilja,cita li ko blizak Novaku ovaj forum osim Cacanina,imate li kakve informacije,dolaze li ovi neki mudri savjeti do njega?
                        Dolaze , ništa ne brini
                        Na žalost dolaze i kritike i pljuvačine
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Sad' kad' izIđem na televizor pa budem glavna riba u selu
                          Šalim se, ali nama koji navijamo za njega od 2005. treba dati beneficirani staž, u pravu je Olja.
                          Posebno za 2011... koliko je mečeva na žilet igrao te godine
                          Sto bi onda Nadal nama njegovim navijacima trebao da obezbijedi za tu 2011 tu?

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Sto bi onda Nadal nama njegovim navijacima trebao da obezbijedi za tu 2011 tu?
                            Ništa...Vi ste bar znali na čemu ste. Da kada ide- ide, kada ne - ne...
                            Mi smo uvek u nekoj neizvesnosti ...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Dolaze , ništa ne brini
                              Na žalost dolaze i kritike i pljuvačine
                              Moram od sad da budem onda jos vise fin.Ne zelim da se zamjeram Noletu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Zbilja,cita li ko blizak Novaku ovaj forum osim Cacanina,imate li kakve informacije,dolaze li ovi neki mudri savjeti do njega?
                                Čita Maja Volk, ima aplikaciju foruma na blenderu.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X