Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Rafaelo je sigurno strašno pogođen današnjim mečom. Ni 10-i RG kad osvoji uskoro neće mu isprati gorki ukus koji je ostavio ovaj meč. Valjda se oporavi od zadanog udarca, mada je Novak danas bio moćniji od Joshue i plašim se da će se Rafaelo teško podići iz nokdauna.
    Ništa ja tebe nisam shvatio. Daj malo neke smjernice, dal da plačem il se smijem.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Ajde i ja da se upišem u knjigu žalosti, šta drugo reći.
      Zašto žalosti, malo smo zaboravili da je porodica važnija od navijačkih strasti i ambicija, Nole nas je na to podsetio.
      Last edited by Dekson; 13-05-17, 20:24.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Imam pitanje za sve koji kukaju kako je bilo danas.
        Da li iko od vas ima bar jednu malecnu sitnicu ( znam, pleonazam ) da pohvali kod Novaka danas ?
        Jednu ?
        Sitničicu ?
        Vladane RG će pokazati.
        Možda Pepe nastavi da se vrti tu do Vimbldona, pa ga opet nećemo gledati neko vreme.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • 1.
          Pepe je nebitan, Marko je nebitan... A novi trener ce biti bitan. Naravno i zena koja ocekuje bebu je bitna.

          2.
          Pozitivno:

          Kad god je BH paralela funkcionisala, Rafa nije znao kako do poena, osim odlicnim servisom. U drugom setu je Novak osvojio 58% na Rafinom 2. servisu i 63% na svom 2. servisu. Jasna premoc u razmjenama.

          3.
          Kako je onda izgubio 2. set? Neshvatljivim greskama poslije stecene prednosti na svoom 1. servisu. "First strike" nije funkcionisao. Osim toga je pravio nevjerovatne takticke greske. Izlasci na mrezi, stop voleji u poenima u kojima ima veliku prednost... Imao je samo 57% osvojenih poena posto je ubacio 1. servis.

          PS

          Noto,

          Ako Rafa osvoji 10-ti RG, sjecace se Madrida koliko i lanjskog snijega. No ako izbjegne Novaka u Rimu a sretne se sa njime u Parizu, bice manje samouvjeren nego je bio prije ovog meca.
          Last edited by NI; 13-05-17, 20:44.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Imam pitanje za sve koji kukaju kako je bilo danas.
            Da li iko od vas ima bar jednu malecnu sitnicu ( znam, pleonazam ) da pohvali kod Novaka danas ?
            Jednu ?
            Sitničicu ?
            Vladane RG će pokazati.
            Možda Pepe nastavi da se vrti tu do Vimbldona, pa ga opet nećemo gledati neko vreme.
            Pa nema Maki, odakle to na Balkanu? Kad dominira i pise istoriju 6 godina a posebno 2015 i 2016 onda je ok DONEKLE, cim krene pad odmah udri .
            Kako to do sad nisi shvatila?


            "Najbolje" u istoriji je dovodio godinama do ludila, njihove mentore, sponzore ...dva puta RGa x 9(10) vezivao po 6-7 pobeda ...

            Maki nas narod Teslu proglasio za ludaka pa ga kad je bilo kasno svojatao sta da ocekujemo drugo.



            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
              Joj Vladane jesi bukvalan, lijepo je receno da se Marko samo privremeno vodi kao trener dok se ne nadje rijesenje, al ne moras ti nesto dramiti i naglasavati. Smijesan si.
              Masis poentu Vladanovog posta.
              Poenta je da Marko Djokovic ne sme da bude trener Novaku ni preko zimskog raspusta, ni za praznike kada se okupe sa porodicom, a kamoli u prelaznom periodu koji je btw u sred sezone, dok je ovaj bez trenera.
              Jer jednostavno nicim to, sem rodbinskom vezom (koja je za tu funkciju bitna kao lanjski sneg) nije zasluzio.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ni svaka čast...
                Čačke dobijaš reputaciju za ovo čim je malo proširim...
                Sve mi je jasno Čačke...
                Prva kriza u 6-7 besprekornih godina i onda ide najgora pljuvačina.
                Iskreno malo ( dobro malo više ) mi mučno to da čitam i gledam...
                Znam samo jedno.
                Nikada neću odustati od verovanja da Novak u sebi ima bar još par GS-ova.
                Uostalom, lojalnost je nešto što jako cenim kod ljudi.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Navedite postove gdje se radi o pljuvanju i najgoroj pljuvačini.
                  Osnovni problem u komunikaciji ovdje je što vi ne vidite ili ne želite da vidite slobodan pad koji je nastupio prošlog ljeta i uskoro će godina dana kako traje a nema nikakvog ni blagog pomaka. Koji su vam tačno argumenti, naredni turnir će reći svoje i ista priča iz turnira u turnir? Konkretno gdje poboljšanje u igri? Ono protiv Kyrgiosa je bolje nego ovi mečevi u Madridu, ne puno bolje ali je bolje, znači pad se nastavlja. Rezultati su mu i bolji od prikazanog ove godine.
                  Ovako je bio propao 2014 nakon Wimbledona i igrao slično, ali se tad brzo digao, sad takvih znakova nema.
                  Vi stvarno očekujete da se i dalje priča kao kad osvaja sve, da i mi na forumu širimo onu sektašku ljubav koju propagira Pepe? I Messi jednog dana kad padne svi će reći dosta je bilo, to nije pljuvačina, jednostavno ne želiš da gledaš velikog šampiona kako gubi od raznih dileja i ne može da odigra ni blizu kako je mogao.
                  On bi morao uzeti pauzu od nekoliko mjeseci da se sabere i vidi šta dalje, tu već uveliko kasni.
                  I šta pozitivno da se izvuče? U odnosu na šta, s kim da ga poredimo?

                  Originally posted by torpedo View Post
                  Ništa ja tebe nisam shvatio. Daj malo neke smjernice, dal da plačem il se smijem.
                  Situacija je i za jedno i za drugo.

                  Comment


                  • Pa da krenemo redom pošto vidim da se Noto tvoj post delom odnosi i na ono što sam pisala.

                    Ne vidim da ste tako ažurni da napišete pohvale kao što ste za kritike, ali Bože moj, svi smo različiti.
                    Elem,
                    za mene je najveća pljuvačina nazvati nekoga sektašem ( samo zato što se ne slažemo sa njegovom životnom filozofijom - sa kojom se btw, ni ja ne slažem ali to je njegovo pravo), propalim teniserom, slati ga u penziju kada ide loše iako on i dalje ima nekakve rezultate. SF mastersa nije mali rezultat.
                    Možda nas / vas je Novak razmazio previše, pa se sve sem titule smatra debaklom.
                    Da, tačno je da u poslednjih godinu dana Novak ne liči na sebe, a Olja je jako dobro opisala zašto, kako i zbog čega( vratite par stranica u nazad ).
                    Poboljšanje u igri dolazi sa popravljanjem samopouzdanja koje je krhko trenutno ali ide uzlaznom putanjom.
                    Koliko se sećam ovo nije Novaku prva kriza u formi. Jeste prva velika rezultatska kriza u 6-7 godina. A to vam / nam najviše smeta.
                    Ali ranije je uspevao da izvlači i mečeve i da čak osvaja turnire iako igra loše - tada se niste / nismo bunili po principu
                    Boli me briga kako igra sve dok osvaja.
                    Svaki povratak je težak i treba vremena.

                    Što se mene tiče pozitivne strane Madrida su
                    1.Polako se popravlja samopouzdanje
                    2.Udarci su mnogo čistiji
                    3.Postoji želja i glad za pobedama.
                    4.Konačno je došao do SF

                    Naravno ima i negativnih
                    1.Glava nije 100%
                    2.Fizička sprema može / mora da se popravi

                    I kao što sam već pisala, sve to tu negde samo da se lepo posloži.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Zbog obaveza nisam gledao meč tako da nemam komentar.. Jedino mogu reći da je ovako mnogo lakše..
                      Idemo dalje.. Očigledno da Novak i dalje pada slobodnim "stilom" sa 3000 metara.. Čekamo da pritisne ručicu i otvori padobran... To će biti za vreme RG..

                      NI
                      Marija
                      Svaka Vam čast majke mi..

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        NI
                        Marija
                        Svaka Vam čast majke mi..
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Kakve pohvale, šta da hvalimo ili hvalim?

                          Sektašima je okružen i sektaš mu je glavni, za Novaka bar ja nisam napisao da je sektaš. On se danas u boksu smješka dok ga ovaj gazi. Kako tačno njemu može pomoći bivši (za sadašnjost nisam siguran) psihički bolesnik? Za koju to ljubav Novak ne zna pa mu ovaj puni glavu?

                          Tvoje 4 tačke

                          1. Po čemu to zaključuješ?
                          2. Ovo je potpuno netačno, udarao je čistije na američkoj turneji i u Meksiku, kao i u Australiji. Usput je BH potpuno izgubio a FH je nešto slabiji u odnosu na pomenute turnire.
                          3. To pričate već nekoliko turnira, znači nepromijenjeno
                          4. Nije vezao više od 2 pobjede

                          Glava je povezana sa igrom. Nema tu samopouzdanje i glava nisu a kao igra jeste. Da je on top bio bi i psihički jak, kad znaš da si slab ne možeš biti ni jak u glavi.

                          Comment


                          • Odgledaoo sam ponovoo mecc ii bogamii malo sam poziitivniji ali malo jer kad bolje pogledam nije imao dovoljno zelje sto kaze NI da ubrzaa kretanje na poen dva koja odlucuju,ostaje pitanjee Gde je zelja??Ako je nema protiv najveceg rivala na njegovom terenu da ga pobedi gde ce imatii,zasto uopste igra ako ne za ove istorijske meceve?2 pitanje sta je radio u prvom setuu,ono jee za plakatii izgubio bi od svih top 50 igraca onako odigran set(cak i troickog)

                            Comment


                            • Za samopouzdanje zaključujem iz onih par BH paralela...
                              Nije vezao više od 2 pobede , a opet u SF .
                              Za početak ima nekakav rezultat i kapital pred Rim.
                              Nešto što može da podigne samopouzdanje.
                              Na priču o Pepeu se neću vraćati...
                              Što se Marka tiče davno sam rekla o tome šta mislim. I ne bih ga nazvala kako si ga ti nazvao, jer nisam lekar i ne mogu postavljati dijagnoze.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Marka ni ne pominjem, on je trener
                                Pepe je nadam se bivši psihički bolesnik i ne znam kako mu on može pomoći, zato pitam vas koji nemate ništa protiv njegovog boravka u blizini, a i zašto bi imali kad Novaku sjajno ide.

                                Nema ništa što može podići igru, neće prilaziti nekoj djevojci da mu treba samopouzdanje, bez igre nema ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X