Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 17353340_1799745080353341_5697883721222131742_n.jpg
    Last edited by Zile90; 19-03-17, 21:49.

    Comment


    • ... ni osvojiti !!!

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        ... ni osvojiti !!!

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Koje crno osvajanje, sada nam je cilj ako mozemo cetvrtfinale na nekom turniru, to ce znaciti neki napredak.

        Comment


        • Sta da ti kazem...moras da prihvatis, nema ti druge.

          tapatalk
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Znam 😑

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Ovo uopste nije dobro, prvi put sam ozbiljno zabrinut za nastavak 😢.
              Naravno da je ozbiljno.

              Sto god je u pitanju nije dobro. Evidentno nesto nije poslo po planu. Poslije toliko pauze i samo 6 meceva on odustaje zbog povrede. U svakom slucaju, sad je prioritet povreda, po cijenu zrtvovanja dijela sezone ili cak citave. Kako je to Federer mudro napravio.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Naravno da je ozbiljno.

                Sto god je u pitanju nije dobro. Evidentno nesto nije poslo po planu. Poslije toliko pauze i samo 6 meceva on odustaje zbog povrede. U svakom slucaju, sad je prioritet povreda, po cijenu zrtvovanja dijela sezone ili cak citave. Kako je to Federer mudro napravio.
                Ja sam za to da propusti ostatak sezone. Ode kod najboljeg strucnjaka, resi problem i hirurskim putem ako treba.
                Neka se vrati zdrav sledece godine pa da vidimo gde smo.
                Ako ne bude na 100% zavrsiti karijeru.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ovo sto se desava sa Novakom je izuzetno ozbiljno. Cim je Novak igrao i u Akapulku i u Indian Wellsu verovatno je mislio da je spreman. Ispalo je skroz drugacije. Em je povredjen em je osvojio svega par stotina poena u tom periodu. Najveci problem je sto i sam Novak ne zna koliko mu je potrebno da se oporavi.
                  iz ovog ugla gledanja deluje da je velika greska sto je Novak igrao posle US Opena. Verovatno mu je bila potrebna duza pauza. Tu ga je pre svega Marej zeznuo. Ako je bio ozbiljno povredjen, najbolje je bilo da posle US Opena do kraja sezone ne igra. Pa makar zrtvovao i AO, imao bi dovoljno vremena do RG-a.

                  Bice strasna trka za No. 1 ove godine. Endi ce do US Opana bili gotovo izvesno prvi, a posle je sve moguce.

                  I da, neki pricaju da je trebao pauzu da napravi posle RG-a. To bi bilo glupo. Mislim da ni sam Novak ne zna koliko je poraz od Stana u finalu US opena bio tezak. Isto ko sto bih tada potpisao samo to do kraja godine, i sada bih bio srecan da osvoji RG i nista drugo ove godine.
                  Last edited by 147; 20-03-17, 10:59.

                  Comment


                  • Nije mi namera da mracim ili da provociram, jer je ipak fan tema u pitanju, ali meni je dosta toga cudno u vezi Djokovica, zadnje vreme, a sada i ovo povlacenje zbog povrede.
                    I samo saopstenje je prilicno indikativno, jer prvo kaze da povredu vuce mesecima, a o tome do sada nije bilo reci, pa onda da je sokiran da mora da se povuce, a nista specificno o povredu ne kaze, niti kakve je prirode, niti koliko dugo traje oporavak, a ni kada ce se vratiti. Ne kazem da nema povredu, ali sve je nekako tajnovito, nejasno. . .
                    Zato mislim da je problem dublji i ne iskljucivo fizicki. Zapao je u veliku, verovatno mentalnu krizu. Kaze da mu tenis nije prioritet, ali mislim da nije prioritet nekome drugom. Nema stalnog trenera, niko ga iz porodice ne prati, ocito nedostaje poddrska.
                    Vakav pad u samo godinu dana je nezabelezan, a posebno vakva promena stava, u ovo vreme prosle godine, zeleo je biti najbolji svih vremena, a sada. . . Zalosno, obzirom kakav je potencijal imao.
                    Nadam se da ce pronaci izlaz iz ove situacije, iako mi sve nesto govori da sve manje ima ljudi iz okruzenja koji mogu dopreti do njega.

                    Comment


                    • I have some very disappointing news to share with you regarding the Miami Open tournament. My doctor has strongly advised against play because my elbow injury, that I keep carrying on for months, got worse in the past week. I will do everything in my power to recover and do all the necessary therapy to be able to return on court as soon as possible. Sadly, I won't be able to defend my title in Miami this week. Believe me, it is as shocking to me, as it is to you. I had incredible run in Miami, I won there my first masters tournament and started my campaign towards the top of the world rankings. No wonder they say that in sport the biggest and most painful defeats come from injuries, and not from opponents. I am lucky that throughout my career I didn't have many injuries, but I guess that all that I've been through physically in the past so many years did leave a mark on my body. I remain eternally grateful for all the love and support I receive from you. Thank you for believing in me #NoleFam
                      Umnogome imaš pravo, ali ne u svemu. Objasnila sam već Bojani. Ne shvatam kako to razumete pogrešno.

                      Nije šokiran i razočaran zbog povrede, već činjnice da se povlači sa turnira koji brani, koji je prvi osvojio iz Masters serije, prosto nije to očekivao, nije mislio da će da se desi, teško mu palo.
                      Čim je igrao IW znači da ga ta povreda nije mučila, a to što je nije zalečio ili je nešto novo u pitanju, to je dr stvar.

                      Što se tiče njegovog (ne)objašnjenja o vrsti povrede, oporavka, predviđanja kada će na teren i sl isto ne vidim ništa neobično.. prosto je sve sigurno nepozannnica. Objasniće i to valjda jednom.

                      A da li niko ne može da dopre do njega i da li je to suština problema, pa ne bih rekla. A da ima dosta čudnih i misterioznih situacija i ponašanja..to stoji.
                      Last edited by miloolja; 20-03-17, 11:14.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by pedja147 View Post

                        I da, neki pricaju da je trebao pauzu da napravi posle RG-a. To bi bilo glupo. Mislim da ni sam Novak ne zna koliko je poraz od Stana u finalu US opena bio tezak. Isto ko sto bih tada potpisao samo to do kraja godine, i sada bih bio srecan da osvoji RG i nista drugo ove godine.
                        Ne slažem se sa tobom, iz više razloga, ali da krtenem redom.

                        Ja sam rekla da je pauza trebala da se napravi nakon RG, a evo i zašto.

                        1. Još u Rimu u finalu, Novak je imao problem sa desnom rukom, svaki čas je drmusao, treskao i td. I takav ode na RG i osvoji ga .Kapiram da je zanemario bol, povredu i igrao pod injekcijama jer je to jedini GS koji mu fali i koji mu je postao opsesija, a time je pogoršao stanje.

                        2.Nakon RG-a odlazi na Vimbldon onako rovit fizički, emotivno ispražnjen ( o čemu je dosta nas pisalo govoreći da ne očekujemo neki rezultat u Londonu). Ispada u trećem kolu, i umesto da tada prikoči, reši problem jednom za svagda on odlazi na odmor Tada su se dešavale ( po njegovim rečima ) i neke privatne stvari pa je moguće da odluke nije donosio baš "najčistije " glave.

                        Ostalo je istorija.
                        3. Kažeš da gubi dosta bodova i td. U ovoj fazi karijere treba da misli samo i isključivo o Slemovima, a ne o No1, što ako dođe kao posledica osvajanja GS super, ako ne nije važno.

                        U svakom slučaju, ovo ne valja ni malo...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Tako je kako je ... sta ce dalje biti videcemo. Da li je ovo definitivno kraj - sumnjam. Ali ajde da sacekamo i da vidimo.
                          U ostalom pre ili kasnije morace sve ovo da se zavrsi .... pa da vidimo na cemu smo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Све сам ово наслућивао још прошле године у Риму, износио овде храбро и добијао негативне критике, ја говорио да износим реалност и ето сада сви схватају истину... говорим да кад једном испаднеш из тениса, повратка нема, правио паузе и тада сам говорио да је то велики ризик јер се у повратку зараде повреде... успут Ноле запада у разне кризе, много критика и разних коментара, вероватно доживљава разочарење и у људе и у тенис? Сада кажем да је најбоља варијанта да се представи нека повреда и то буде разлог да се смире навијачке страсти и зле критике на његове слабе резултате... када је прошле године у јануару рекао да ће се више окренути породици, а мање тенису, требало је одмах то да разграничи и одлучи на коју ће страну, а резон да ће играти тенис и "нек траје док траје" није испао добар јер треба истрпети све коментаре, критике и шале на његов рачун....како је њему, ми то не знамо, али овде знамо како је фановима...неки се никада неће помирити са судбином да спортисти имају и морају да преживе и крај каријере, али и тај крај треба испланирати правилно и отићи поносно, достојанствено са пуно поштовања за све што је дао не само нама у земљи већ целом свету!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ja sam za to da propusti ostatak sezone. Ode kod najboljeg strucnjaka, resi problem i hirurskim putem ako treba.
                              Neka se vrati zdrav sledece godine pa da vidimo gde smo.
                              Ako ne bude na 100% zavrsiti karijeru.
                              Slazem se. Ali puno toga nije jasno.

                              1.
                              Strucnjak ne moze biti problem. Njega je vec konsultovao, vjerovatno vise puta. Koji je savjet dobio? Da ode probati u IW pa ako bude islo... Mogao bih to shvatiti kao opciju u ljeto 2016, ispred USO. Ali sada, poslije 8 mjeseci, vrlo malo igre u tom periodu... Jako mi je tesko objasniti.

                              2.
                              On je igrao samo 6 meceva u Americi. To nije puno. Nisam primijetio nikakve znake povrede ni protiv Delpa ni protiv Kirjosa. Otkud odjednom tako drastican odluka?

                              3.
                              A pogledaj saopstenje:

                              "Nažalost, moram da podelim sa vama neke ne baš dobre vesti u vezi sa predstojećim turnirom u Majamiju. Povreda lakta koju vučem već mesecima se prošle nedelje pogoršala do te mere da me je doktor savetovao da napravim pauzu. Učiniću sve što je u mojoj moći da se što pre oporavim, ali nažalost, neću moći da se borim za odbranu titule u Majamiju. Ovo je veliki šok i razočaranje za mene, a znam da ni vama nije svejedno. U Majamiju sam osvojio svoj prvi masters turnir i počeo pohod na vrh svetske rang liste i godinama unazad pravim sjajne rezultate tamo. Ponekad najbolnije poraze u sportu nam zada baš naše telo, a ne protivnik. Uvek sam se trudio da brinem o svom telu i kroz karijeru me stvarno nisu pratile velike povrede i problemi. Ali izgleda da sada moje telo pokazuje posledice svih ovih godina ludog tempa i fizičkih napora koje sam imao. Jako sam zahvalan za svu podršku koju dobijam od vas. Hvala što ste uz mene"
                              Apsolutno ni najmanje indikacije koliko dugo bi trebao da traje oporavak. To mogu da shvatim iako nije ni najmanje umirujuce.

                              Ali ovaj dio koji sam boldovao ne mogu. Koji je to Ezopv jezik? Da li se radi i o drugim povredama? Povredama koje ne mogu da se saniraju za 8 mjeseci.

                              Puno je toga nejasno. On nesto krije od navijaca.

                              4.
                              To postaje svima jasno. Ljudi pocinju da se okrecu protiv njega. Pogledajte komentare na B-92. On je uvijek odlicno handlao medije. Na zalost, cini mi se da gubi tu bitku.

                              Naravno da ne moze sve reci navijacima ali mora biti ili jos sturiji u svojim izjavama ili reci nesto tipa:
                              "Imam hronicnu povredu koju vec mjesecim ne uspijevam sanirati. To je sada prioritet. Vjerovatno cu morati promijeniti terapiju. Za sada ne zanam kada cu se vratiti na teren. Obavijesticu vas kad budem znao vise."

                              Ovako, sve ostaje nejasno. Nista me ne bi iznanadilo. Ni to da nema nikavu povredu nego da su razlozi za povlacenje drugi, ni to da ima povredu zbog koje mora zavrsiti karijeru.
                              Last edited by NI; 20-03-17, 11:27.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ali ovaj dio koji sam boldovao ne mogu. Koji je to Ezopv jezik? Da li se radi i o drugim povredama? Povredama koje ne mogu da se saniraju za 8 mjeseci.
                                Puno je toga nejasno. On nesto krije od navijaca.
                                Mislim da je hteo reći da ovu povredu vuče dugo, da je hroničnog karaktera, ali da je do sada nije shvatao za ozbiljno...

                                Ne krije samo od navijača već i protivnika i sponzora.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X