Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih Samprasa... Zajednički idol... Ali ne verujem da bi hteo život trenera...
    Realniji su Agasi i Gilbert... Andre da se pokaže da zna posaa a Bred da nastavi tamo gde je stao pre mnogo godina...
    Pretpostavljam da bi najbolji rezultati bili sa Anakonom... Međutim to mi je nekako najmanje realno...
    Tako da ne mogu da glasam jer nema 4 opcije...

    Ovim putem da se zahvalim Vajdi,Grišu i Amanoviću...Stvorili su jednog od najboljih sportista ikada(u svom sportu sigurno)... Sve u svemu bile je to divnih 10 godina... Dobro zdravlje i svako dobro u nastavku profesionalnih života...

    Comment


    • shminka zeli da Anakon bude nov Djokovicev trener
      znala sam ja da on nikad nije bio pravi Roletov fan
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Covek samo hoce zanimljiviji tenis. I ja sam glasao za Anakona.
        Verujem da bi Anakon uspeo Nola da vrati u zivot. A onda klanje sa Rodzerom posle sljake. Vrv bi uzeo 70% meceva, al bar bi bilo zanimljivo gledati tenis.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Covek samo hoce zanimljiviji tenis. I ja sam glasao za Anakona.
          Verujem da bi Anakon uspeo Nola da vrati u zivot. A onda klanje sa Rodzerom posle sljake. Vrv bi uzeo 70% meceva, al bar bi bilo zanimljivo gledati tenis.
          Neko je napisao i ja se apsolutno slazem, sumnjam da bi Anakon pristao da bude Djokovicev trener, jer po svemu sto on izjavljuje i dalje je tim Federer.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Centurion View Post
            Većina nas je uključujući i mene je za Samprasa, ali koliko znam on ne preferira stalna putovanja i posvećen je porodičnom zivotu.
            Mislim da ta opcija otpada.
            Agasi je sasvim ok, samo on mi je više zeza-pozitiva, a Novaku treba autoritet i neko ko će da ga saseče po potrebi.
            Kada je Novak prekinuo saradnju sa Bekerom bila sam za to da dođe Sampras iz razloga koje si i ti i mnogi forumaši naveli.
            Idol, čvrsta ruka , disciplina.
            I to bi možda upalilo tada.
            Sada je bolje rešenje Agasi ili nego tog tipa, neko neće sedeti namršten ili preozbiljan u boksu, ko će pokazivati emocije i navijati...
            Novaku sada treba zezancija, neko ko će znati da ga rastereti i opusti pred meč, a ne pritiska...
            Svaki pritisak može dovesti do pucanja...i definitivnog odustajanja...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Dobro, ovde se ipak govori o zeljama. Videcemo sta je Nolo smislio. Mozda ce i sam za sebe
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Sad gledam ova nabrojana imena, Agasi ili Zimonjic
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sad gledam ova nabrojana imena, Agasi ili Zimonjic
                  Ili Ivanišević - dobra alternativa
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Mozda je Tesla spor u dodavanju peskira na treninzima, vrlo moguce da ce zbog toga Bocu da izabere.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Da, 'pravi' Rodžerov fan ima da želi sve najgore konkurenciji jer u suprotnom nije 'pravi'.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ahhh Novak možda i ne želi Anakona, tako da svi ovde pričamo u prazno, na kraju tu su i totalno nerealne opcije, ali igramo se, da skratimo muku
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • https://twitter.com/MutuaMadridOpen/...01074957369344

                          Ekipica k'o bombonica. Nego kazite mi, ko je ovaj skroz desno? Jel to novi fizio? Ne deluje mi sav svoj..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            https://twitter.com/MutuaMadridOpen/...01074957369344

                            Ekipica k'o bombonica. Nego kazite mi, ko je ovaj skroz desno? Jel to novi fizio? Ne deluje mi sav svoj..
                            To je neki komedijaš poput Ivana Ivanovića samo španska verzija
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Fića View Post
                              https://twitter.com/MutuaMadridOpen/...01074957369344

                              Ekipica k'o bombonica. Nego kazite mi, ko je ovaj skroz desno? Jel to novi fizio? Ne deluje mi sav svoj..
                              Ko tu uopšte deluje sam svoj?

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Kada je Novak prekinuo saradnju sa Bekerom bila sam za to da dođe Sampras iz razloga koje si i ti i mnogi forumaši naveli.
                                Idol, čvrsta ruka , disciplina.
                                I to bi možda upalilo tada.
                                Sada je bolje rešenje Agasi ili nego tog tipa, neko neće sedeti namršten ili preozbiljan u boksu, ko će pokazivati emocije i navijati...
                                Novaku sada treba zezancija, neko ko će znati da ga rastereti i opusti pred meč, a ne pritiska...
                                Svaki pritisak može dovesti do pucanja...i definitivnog odustajanja...
                                Mislim da je on odavno prevazišao fazu u kojoj je pritisak problem.
                                Godinama je vazio za mentalnu gromadu.
                                Ovde je nesto drugo u pitanju u kombinaciji sa nedovoljnom fizičkom spremom, koja se relativno brzo da rešiti.
                                Zasićenje pa samozadovoljnost, zatim malo balkanske lezernosti, onda nedovoljno treninga, razmirice unutar tima i na privatnom planu, malo i potcenjivanje konkurencije, uljuljkivanje oreolom slave i slatkog zivota, fokus koji nije samo na sportskom planu, onda i njegov duh koji je širokog spektra interesovanja koja tenis guši, on voli da filozofira, priča, eksperimentiše, planira, a sada je presao granicu i debelo izasao iz okvira koje je sam sebi nametnuo.
                                Tesko je da se vrati u izolaciju surovog profesionalizma i da se isključi iz svega ostalog, plus ce biti otac dva deteta.

                                To su sve razlozi Novakovog pada i njegove ranjivosti, ne Imaz, mada otisao je u krajnost sa veganskom ishranom i grljenjem drveca.
                                Doduše, to je samo faza manifestovana tim njegovim iskakanjem iz sportskih granica i tu je negde izgubio svrhu postojanja pa je na momenat postao ranjiv i podlozan svakakvim uticajima. Ali on nije ni glup niti tako naivan da to ne vidi.
                                Bilo je pitanje trenutka kada će reagovati, a reakcija je otpuštanje gotovo svih ljudi oko sebe.
                                Na novom je početku i sada mora da poradi na disciplini i samokontroli kakvu je imao na početku karijere.
                                Sve je u njegovim rukama i dalje je na tri, odnosno pet setova favorit na svakom slemu i treba mu malo, par velikih vezanih pobeda da se resetuje.
                                Šteta što je Genčićka pokojna, nekako mislim da bi mu kao savetnik trenutno savrseno legla, da ga vrati osnovama tenisa i onoj izvornoj strasti koja se negde zagubila.
                                Last edited by Centurion; 06-05-17, 18:33.

                                Comment

                                Working...
                                X