Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim da verujem da je već "ispobao" nekog i da su ili konkretni razgovori bili već ili da je dogovor tu negde, samo što nije. Ako tek treba sa nekim da pregovara i da ga isprobava, tj. jedan drugog, obrali smo ježa.

    Ali zanimljivo mi je ova vaša pretežno muška tvrdnja-nagađanje (NI, Vladan, Milutinov Tata, Sandu) da je odluka ili odluke do sada imaju veze i sa neki neteniskim uticajem, pa pretprostavljam da mislite na Jelenu iključivo..ali niko još da mi odgovori zašto i kako to misli...šta je tačno povod i šta ste to tačno videli ili znate da je ona svojiim nerezonskim ponašanjem i uticajem udaljila čoveka od nečega što najbolje radio na svetu?
    A mnogo me to zanima
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Olja,

      Ma nema tu nekih velikih nagadjanja. Biti zena teniser je povezano sa jako, jako puno stresa. I prilicno je ocigledno da se Jeleni taj stres tesko pada. Samo nearzuman covjjek to moze ne vidjeti. U takvoj situaciji, prirodno bi bilo da Novak pravi kompromise.

      Drugo, meni jos od meca sa Gofanom lici da je RG "predvidjen" za Nadala.

      Comment


      • Ma neka i on uzme neki GS ispostio se zadnje 3-4 godine.
        Nego što je on paljevina i naložiće se na GS i 1000-ke ko baba na ratluk
        Moja skromna očekivanja su maximum Novakov na USOpenu i završnici.
        Sve što dobro odigra do tada je plus i zalet za 2018
        Ja se nešto Andija pribojavam mada i on mulja u zadnje vreme

        I ako smo nešto naučili od 2011 to je da Nole uvek ima plan zato malo strpljenja


        Sent from my SM-G935F using Tapatalk

        Comment


        • USO ne treba očekivati jer ga vrlo verovatno neće igrati...
          Možda Sinsinati, da zaokruži priču i da sudija svira kraj
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Jao bre Ni, sada sam i nerazumna.
            Može bit, ali mislim da samo nagađate masno, jer nekog morate da okrivite, a ona nekako dođe najzgodnija...kako jedan takav šampion koga smo dizali u zvezde, kome je nebo granica.. propadne naglo, a da nije kriva žena. To za stres sigurno da stoji, ali opet apsolutno mi ne ide u glavu da je sve ove godine bila podrška... tra la laaa..po milioniti put.... i sada odjednom ona mu takoreći prekida karijeru. Eto, ne mogu to pa ubijte me. Da je neka od juče, da nije sa njim sve to prošla, da nije ovo ono... ovako baš teško da razumem i prihvatim.
            A iskreno sve mislim znate nešto konkretno, a ono...
            Last edited by miloolja; 08-05-17, 20:29.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ima li Marko neku drugu majicu oism ove sektaške?

                Olja
                Što žena može da uničti čoveka... To niko ne može..
                Last edited by Panchev9; 08-05-17, 21:12.

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Ima li Marko neku drugu majicu oism ove sektaške?

                  Marija
                  Olja
                  Što žena može da uničti čoveka... To niko ne može..
                  Što ja ?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Izvini
                    Brišem. Nešto pomešah.
                    Drago mi je da shvataš kakvu ulogu žena može imati..

                    Sve je jako čudno.. Novakov pad.. Marijev "uspon" na 1. mesto(igrao čovek Beč jbt).. I onda posle Londona raspad sistema.. Zatim Rodžerov ples u svojoj 36 godini života.. I na kraju povratak Nadala opštepoznatog gubitelja svega i svačega u poslednje vreme..

                    Da li bi Kurijer bio rešenje? Cool lik. Gotivi Novaka. Ima nekog iskustva(doduše kao DC selektor)..
                    Last edited by Panchev9; 08-05-17, 21:15.

                    Comment


                    • Pa pazite, sve je moguće, naravno, ja ništa ne isključujem, samo ste mi vi previše čvrsti u tim svojim tvrdnjama.
                      A na kraju sigurno bolje znate, imate više iskustva, dok ja nekako polazim uvek od sebe... pa mi to sve čudno...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post


                          Agasi zivi u USA? Nije neka egzotika?

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Agasi zivi u USA? Nije neka egzotika?

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            E sad' bi još i egzotiku...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              E sad' bi još i egzotiku...
                              U smislu nije Monte Karlo ili slicno... nisam u toku.
                              Dakle Agasi zivi u USA. To mi se ne dopada 😆

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X