Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je glupo govoriti Novaku šta treba da napravi. Mislim čovjek je bio prvi na svijetu, dominirao tenisom, ostvario sve to skoro pa sam, zna Nole odlično šta treba da radi ali pitanje je hoće li i može li.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Originally posted by cssr View Post
      stek bato

      Koliko neistina, kakvo elementarno nepoznavanje teniskog kalendara, teniske istorije, pa i teniskih pravila. Bicu slobodan da napisem - KOLIKO GLUPOSTI U SAMO PET MINUTA.
      Kako ih nije sramota da ovako nesto emituju?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Imao sam tu nesrecu da ovog strucnjaka Danka licno upoznam. Narcisoidni davez i gnjavator koji se u sve mesa bolje od onog margarina.
        Izdavac za koga sam radio izdao mu je nekakav roman po principu koji sam nazivao servis izdavastvo. Poenta takvog izdavanja je da doticni ili pak sponzor plati sve troskove i nesto preko toga. Komercijalni uspeh romana bi nevidjen, deo tiraza je podelio autor a ostatak zavrsio u Papir servisu.
        Na svakih par dana trajanja kampanje promocija romana svracao bi mi u kancelariju da se kao informise o prodaji. U stvari pravi razlog tog njegovog pohodjenja jeste da se dohvati telefona i da prvo gospodja mami javi kako je eto u gradu i da se ne brine a zatim obavi jos par razgovora po njemu toliko bitnih kao da od njih zavisi sudbina planete. Sve se zavrsilo tako sto mu jednom prilikom upotreba telefona nije bila dozvoljena.
        Inace ovaj monolog lupetanja na teniske teme nije samo njegov minus nego i Milojka i kompanije.
        Last edited by pecaros; 07-03-17, 10:50.
        sigpic

        Comment


        • Знам и ја Данка 30 година, као многи црногорци занесењак, зна он доста, обишао свет, извештавао са многих тениских турнира, у куругу је свих тениских стручњака, упија све податке, много зна али ето кад треба да изнесе из себе, нешто смути, уосталом новинар је и као и многи хтели би све одједном да сервирају... иначе добар је друг, добар човек, поштен, да је био мало кварнији вероватно би и он био успешнији и познатији?

          Слушајући ове његове импресије, не видим у чему се то налупетао, све има смисла, не знам то за Сампраса, али исхрана, тежина турнира на шљаци, припреме за њих на којима је потребно највише снаге, све је то баш како је рекао....

          Да ли ту има савета за Новака? ја мислим да Новаку сада давати неке савете је касно, ко то више зна шта је потребно Новаку од њега самог? Човек је лепо рекао да се посвећује више породици мање тенису и тако се приказује већ годину дана, кад буде сам одлучио да нешто промени, он ће то нама и да саопшти, дотле, не лупајмо ми главу без везе, не петљајмо се у туђе ствари...
          Last edited by Žika; 07-03-17, 11:33.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Inace ovaj monolog lupetanja na teniske teme nije samo njegov minus nego i Milojka i kompanije.
            Upravo to. Ja pamtim Milojka Pantica kao relativno ozbiljnog reportera. Nije mi jasno da on moze imati veze sa ovim. Na stranu oskudno poznavanje tenisa. Ajde, to se moze podvesti pod misljenje. No on daje savjete kao nutricijski ekspert. To je postao poslije jednog razgovara sa Borgom (koji nije nutricijski espert) od 3 sata i to 1981. Od tog doba je nauka o prehtrani jako napredovala a Novak koristi savjete najboljih savremenih strucnjaka. Osim toga, zasto se Borg povukao godinu dana kasnije, sa 26 godina? Stekovi su prestali da djeluju, ili...?

            Nije mi jasno kako je Milojko to sebi dozvolio.

            Comment


            • Ma dajte molim vas kakav Milojko. Osim sto je bio komentator u SFRJ, pa kao takav ostao zapamcen iz tog perioda vise po lupetanju i lapsusima, nego nekom znanju i analizama...i sve to u fudbalu koji onda bio na visokom nivou na ovim prostorima. A pogotovu prolupao od kada je u penziji, na margini, pa na razne nacine privlaci paznju.

              Vise se divim vama sto sve ovo gledate i komentarisete. Treba imati i zivce i zeludac... 1 min mi bio dovoljan...i to vise zbog tolike paznje koju su ovde izazvali, u suprotnom nikada ne bih pogledala ni to...bacen minut..

              tt
              Last edited by miloolja; 07-03-17, 11:46.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Upravo to. Ja pamtim Milojka Pantica kao relativno ozbiljnog reportera. Nije mi jasno da on moze imati veze sa ovim. Na stranu oskudno poznavanje tenisa. Ajde, to se moze podvesti pod misljenje. No on daje savjete kao nutricijski ekspert. To je postao poslije jednog razgovara sa Borgom (koji nije nutricijski espert) od 3 sata i to 1981. Od tog doba je nauka o prehtrani jako napredovala a Novak koristi savjete najboljih savremenih strucnjaka. Osim toga, zasto se Borg povukao godinu dana kasnije, sa 26 godina? Stekovi su prestali da djeluju, ili...?

                Nije mi jasno kako je Milojko to sebi dozvolio.
                Lajk jer je uvođenje istog planirano za mesec Limburg.
                Milojko je bio ozbiljan na RTS-u a posle se odao čarima estrade i tabloidnog novinarstva.
                Kad god se potegne priča o ishrani prenebregne se činjenica da je fantastično kretanje izuzetno bitan segment Novakovog tenisa kao i da restriktivni režim ishrane datira još od 2010-e. Manja telesna masa = bolje kretanje,veća izdržljivost. Uostalom zašto mu ne verovati kada kaže da se oseća odlično uz takvu ishranu. Uzmi, sve krtina, slaninice i luka jeste slasno ali i opasno
                Last edited by pecaros; 07-03-17, 12:00.
                sigpic

                Comment


                • милион тв канала, а мало "стручњака" па се ето и Милојко негде углавио....

                  а народ ко народ, гута све, ко ћуран кукуруз....
                  Last edited by Žika; 07-03-17, 11:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • видим да се овде помно прате све те белосветске технологије, знате енглески, читате те њихове текстове из целог света, слепо верујете у њихове стручњаке, а нешто не видим да су ти велики, ванземаљски стручњаци произвели играче којима нико ништа на терену не може...
                    Кажете да њих Ноле суша и прати? Док је Ноле слушао чалета био је први на свету, а сад кад се ухватио ових "стручњака" питамо се шта му то сад одједном фали и зашто не може да побеђује? Можда је та наша гурманска пљескавица ипак решење? ха ха ха...
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako je bio mrsav prosle godine, kost i koza... ili ipak nije jer je pehar medju nogama.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Points won by Djokovic till IW per year

                        2006-300
                        07-950
                        08-2330
                        09-950
                        10-1040
                        11-2500
                        12-2180
                        13-2500
                        14-540
                        15-2345
                        16-2340
                        17-385

                        Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                        Comment


                        • Da, da postavljala je već Maxxa i to mnogo slikovitije u vidu grafikona
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Ceda Soskic i Igor Miklja to je bila ekipa sa 3K, koliko me secanje sluzi. Kasnije je tu dosao Pesikan (otisao posle na Palmu), pa posle Visko.
                            Bravo bratko. Bilo je uživanje gledati dotičnog gospodina.
                            I danas se sećam broja 3K (600- 842) jer su ponekad poklanjali teniske rekete.. kako sam nesumučno udarao po telefonu...bez uspeha..

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Da, da postavljala je već Maxxa i to mnogo slikovitije u vidu grafikona
                              Da ne dobi ova dva meca Acapulcu, dokle se doslo kada i 90 bodova prave neku razliku. u slici..

                              Ove sezone se mozda i ne plasira na zavrsni
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • E moj Novače!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X