Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njegov problem sigurno....to da izigrava budu i širi ljubav.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bio je jedan od najdominatnijih tenisera ikad, sa ko zna koliko jos toga u sebi, bio je jedan od najdominantnijih spotista svijeta, tri puta zvanicno proglasavan za najboljeg sportistu planete i odjednom je odlucio da nista vise od toga ne zeli, sve to staje i postaje mali Budo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Samo on nije Marat Safin. Jbg i drugi su na vrhunci moći i slave odlazili sa navijačima u srcima i sponzorima na kontu.
        Zato sto nije Marat Safin, zato ce i da vodi dosadan teniski luzerski zivot. A Safin je bio lud i umeo da uziva. Djokovic ocigledno na silu iziva u drugim stvarima.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kajace se, ali bice kasno. Pokajao se i Borg, ali bilo kasno.
          sigpic

          Comment


          • I Beckera je uhvatio taj proces. Imao je prečih obaveza da tvituje. Nadam se da je Pepe tu, on ga je uveo u religiju ljubavi i unutrašnjeg mira i stvari teku odlično.

            Comment


            • Pa sad jbg, ne ide, ne ide, ne može na silu, a dok dođe iz dupeta u glavu..odoše i godinice.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma osvaja RG lagano.

                Comment


                • "Zato mi je potrebno i vreme da pronađem pravu osobu u timu sa kojom ću moći da se povežem na profesionalnom nivou. Toliko sam dugo u tenisu da mogu samostalno da sprovodim dnevne rutine, i ne želim da žurim sa odlukama. Plan je da na narednim takmičenjima putujem uz podršku svoje porodice i menadžera. Obavestiću javnost o detaljima kada pronađem pravu osobu za tim, ali za sada bih želeo samo da se svima vama zahvalim na podršci i na razumevanju."
                  Mislim da je ovaj deo izjave kljucan. On planira da ponovo gradi tim Od pocetka, u tridesetoj godini zivota, a medjuvremenu "moze samostalno da spovodi dnevne rutine". To mozda radi 500 teniser sveta, ali ne onaj koji pretendira da bude prvi. Ali, verovatno ne pretendira nista od toga.
                  Ako gledamo saopstenje ne moze se nista dobro izvuci. A, period kada se ovo dogadja, u jeku sezone sljake na mesec dana pre RG, pa Wimbledon. . . Ne znam kako se uopste moze izvuci nesto pozitivno.
                  Meni nazalost deluje kao zaokruzenje prilicno enigmaticnog i neracionalnog kraha koji se odvija vec godinu dana.

                  Comment


                  • Ako osvoji RG bez ikoga, ne treba nikoga ni da angazuje do kraja karijere.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma dobro, sta da se radi, i na terenu se ne vidi vise zar koji je pokazivao, mozda je i zbog toga promenio ceo strucni stab, promene ne moraju uvek da budu lose.

                      Comment


                      • On ne bi osvojio sampionat Srbije trenutnoo, a ne da osvoji RG
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kakvo osvajanje, nema od toga ništa.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            On ne bi osvojio sampionat Srbije trenutnoo, a ne da osvoji RG
                            Madrid bi ga dobio u četvrtfinalu.

                            Comment


                            • Madrid bi mu otkinuo set, a Djere bi ga dobio na sljaci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni samo nije jasno zasto je otpustio Gebharda, ustvari to mi je najveci sok.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X