Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Лепо и очигледно 30. ево како: по две победе на сваком турниру на којем игра, а игра ретко, то је много мало бодова и за 75. место...следе турнири у коима губи много бодова, после париза биће страшно... сада га мало вади то што је добро рангиран и има лакше противнике у прва два кола, а кад буде пао добиће носиоце у првом колу и онда ће бити фрка да добије ита два прва меча.... зашто не може? па не може јер игра рутински без жара и адреналина, а таквим ставом ће убрзо морати да размишља да игра турнире 250 како би имао неке бодове, а ако и тамо затаи, поздравили га челиџери као Типсаревића...

    Већ годину дана игра без воље, жеље, адреналина.. делује као на рекреацији или тренингу.. противници то виде и пумпају себе адреналином да против њега дају све од себе, ментално га добијају.... жељу за победама имамо само ми навијачи, а он остаје на истом нивоу... успех у спорту постижу гладни успеха и пара, а НОле све то има и тешко да може да се супростави тим младим лавовима.. ментално је остарио...
    Last edited by Žika; 05-03-17, 11:58.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      U poslednjem gemu je odustao, FH na MP u normalnim odolnostima je morao u teren..
      Zato mi je cudno da se vidi "zelja" za borbom.. Nicku je tebalo "objasniti" neke stvari ..
      Da jeste odustao, onako kako samo on to ume, nije mu prvi put.

      Ja nisma pominjla borbu, ali def mi drugačije izgleda na terenu, nije onoliko malodušan. Problema ima mnogo i igračkih i mentalnih, samo ne mogu da verujem da je jedno osvajanje RG moglo da zaokruži priču u njegovoj glavi i da dovede do ovoga, a toliko ciljeva ispred sebe je imao. Mozak jeste čudo, ali ovde nešto def nije u redu.

      Neko je rekao, ovde mislim, da ne može i tenis i porodica. Naravno da može, ali ako ta porodica putuje sa njim i podređena je njemu. Zašto su oni odlučili da to ne rade, uostalom rekao je to i kod Tanje, ne treba previše komentarisati u smislu odluke roditelja, jer svako zna šta je najbolje za njegovo dete... samo što je ovde u pitanju čovek koji ipak imao drugačiji put od nekog običnijeg, nekog prijatelja, rođaka, komšije, pa i svake dr javne ličnosti... te eto sebi dajem za slobodu da se ipak dotaknem toga. Jedan od problema koji ga sigurno muči. Čak i odsustvo njihovo na Kopu mi je bilo neobično tada (ne znam da li su bili sa njim u Srbji). U takvim uslovima sigurno da ne može da se posveti dovoljno, a i ko zna šta je sve tu još. Zato me i ne čudi što ovako izgleda na terenu, što je odustan, nespreman, ne grize dovoljno, što izjavljuje svašta...

      Ali opet se vrtimo oko istog i u krug... Nema tih pustih odgovora i dalje...
      Last edited by miloolja; 05-03-17, 12:21.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Moji argumenti su teren i ono što vidim plus rezultati, a vaši mimika i pokazivanje želje.

        Prolazi polako omiljeni dio sezone a 20-i je na race listi. Ko je sve ispred ne smijem ni da pogledam.

        To lajk za ove što tješe
        nema doduse 07 i 08 ali videti da je i period '09 i cak '10 rezultatski dosta bolji od ovoga sada... igra-kao sto si u ranijem postu napisao- nesto bolja nego 2005.
        Ne znam da li ste obratili paznju na FH u ova tri meca... koliko je tenutno los, cesto van udarca, i kada je u njemu cesti ziceri u mrezu..
        Iz glave Busta , Sock, Vinolas, Harison , Misha Zverev, Querrey..
        Otrilike u ovo vreme 2014 je bio 10 na race-u, secam se da smo tada panicili.. a igra je bila miljama ispred ove danasnje...


        Similis simili gaudet

        Comment


        • Sto mi pricate? Da je Novak imao nekoliko sansi protiv Kirjosa. To je uvijek tako. Veliki server, ako ga ide, ti da malo sansi. Ako Novak puca od samouvjerenja, onda ih iskoristi. A ako nema samouvjerenja, onda podbaci u tim poenima.

          Samouvjerenje se stice igrom i pobjedama.

          Comment


          • Ovaj kao da je ovdje sa foruma hahaha kakav kreten

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Ovaj kao da je ovdje sa foruma hahaha kakav kreten

              Aj pojasni ovo, molim te.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nema 50 kg

                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Tako mi čukundede vrača, Nole je baš tanan.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Aj pojasni ovo, molim te.
                    Ne voli Jecu kao neki ovdje i smatra da joj nije mjesto uz njega nego u kući, doduše na puno primitivniji nacin nego što se ona ovde tretira. Dovoljno?

                    Comment


                    • Dobro, idemo 4ti put o istom liku.... Ne postavljamo mi te budale Mrki ovde.. prvo isuviše ih ima, a drugo..ovo je ovo ipak fan strana, ako me razumeš..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Unofficialpage View Post
                        Nema 50 kg

                        Bombastičan naslov a slika od pre godinu dana...
                        E, šta se sve danas novinarima zove...
                        Mrkela , sasvim jasno. Međutim ne znam odakle ideja da se neko ne voli ako se kritikuje.
                        Onog lika neću ni da komentarišem, to majka ne rađa dva puta.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Stanje je sada jos gore, pogledajte I sami na instagram profile Raffe Paulis.
                          Ruka mu je kao oklagija, sama kost i koza.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ethiopia calling



                            sigpic

                            Comment


                            • Nije problem biti mrsav. Problem je nemati snage.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Mrkela,

                                Sad sam tek poslusao intervju koji su poslao. Tip je sjajan, pobjegao je iz "Ko to tamo peva". Sto prica. A koja samouvjerenost.

                                ------

                                Novak je jako mrsav za razliku od januara 2016. Tada je bas bio nabijen.

                                Comment

                                Working...
                                X